Čt 22.6.17 19:30 MIKU1 Podolka FC SUP Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3C)
Čt 22.6.17 20:45 MIKU1 Cormoran FC SUP Valník   (SVL2B)

28. 6. 17 19:30 MIKU3 Tučňáci SUP A Novis Praha 11. 3:4 (2:0)
Poklidné utkání, které se rozhodlo až v samotném závěru. Trnka
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vladimír Hájek, Milan Husák, Robert Jirák, Roman Podhorský vs Jiří Landa – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Libor Novák, Antonín Příkaský, Mojmír Přikryl, Petr Škvařil
33., 51. Pavel Bošek
40. Jiří Landa
60. Antonín Příkaský
14. 6. 17 19:30 MIKU3 Pražačka seniors A Tučňáci SUP A 10. 1:5 (1:4)
Hosté měli po celé utkání jasně navrch a zaslouženě zvítězili. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Pražačka seniors A Tučňáci SUP A
Petr Kubín – Martin Gregor, Ivan Haco, Pavel Jirák, Petr Novák, Pavel Staněk, Jan Syrovátka vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vladimír Hájek, Milan Husák, Robert Jirák, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Jiří Šmejc
24. Jan Syrovátka 5., 9., 29., 39. Jiří Šmejc
19. Vladimír Hájek
5. 6. 17 19:30 MIKU2 Tučňáci SUP A Indus SUP A 9. 2:3 (0:3)
Utkání hrané v nervózním duchu. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Tučňáci SUP A Indus SUP A
Pavel Smolák – Vladimír Hájek, Milan Husák, Robert Jirák, Roman Podhorský, Petr Podrápský vs Tomáš Coufal – Jaroslav Dlouhý, Václav Kropáček, Luděk Kula, Pavel Laštovička, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
48. Milan Husák
59. Roman Podhorský
3., 16. Petr Vašíček
9. Zdeněk Tichý
22. 5. 17 19:30 MIKU3 DP Xaverov SUP Tučňáci SUP A 8. 7:2 (3:0)
Po celou dobu byli aktivnější domácí. Lepší technikou a kombinací si zajistili výhru.
DP Xaverov SUP Tučňáci SUP A
Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Dalibor Slezák, Jan Šubík, Slavomír Voženílek vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vladimír Hájek, Milan Husák, Robert Jirák, Roman Podhorský, Petr Podrápský
8., 25., 47., 60. Dalibor Slezák
17., 41., 51. Jan Šubík
40., 59. Roman Bäumel
15. 5. 17 19:30 MIKU2 Tučňáci SUP A Ortopedie 7. 1:1 (0:0)
Vyrovnané a velmi pěkné, z obou stran kombinační utkání. Boubín
Tučňáci SUP A Ortopedie
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Vladimír Hájek, Jaroslav Hrdlička, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Jiří Šmejc vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
47. Jiří Šmejc 60. Martin Vyštejn
9. 5. 17 18:00 MALES Berušky A Tučňáci SUP A 6. 10:2 (4:0)
Hrál se na pohled pěkný a otevřený fotbal. Domácí byli velmi přesní v zakončení a využívali své šance a díky tomu jednoznačně zvítězili. Hostům se nedařilo v zakončení.
Berušky A Tučňáci SUP A
Tomáš Zima – Milan Janča, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Jan Kuželka, Pavel Kuželka, Josef Očenáš, Gustav Ondrejčík, Roman Pučelík, František Veselý vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Vladimír Hájek, Jaroslav Hrdlička, Milan Husák, Robert Jirák, Roman Podhorský, Petr Podrápský
51. Vlastislav Doležal
24. 4. 17 19:30 MIKU2 Tučňáci SUP A Veget FC SUP 5. 1:4 (0:2)
Utkání plné šancí, kde rozhodla produktivita na straně hostů.
Tučňáci SUP A Veget FC SUP
Pavel Smolák – Vladimír Hájek, Milan Husák, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Jiří Šmejc, Roman Žítek vs Karel Kulhánek – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Petr Fišer, Jiří Holub, Tomáš Kočí, Petr Kudrna, Petr Lédl
57. Milan Husák 17. Petr Kudrna
29. Ján Chromek
36. Petr Lédl
40. Petr Fišer
18. 4. 17 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A 4. 3:2 (1:1)
Zpočátku výrazná převaha Klokana, později již mírná. Po celý zápas držel Tučňáky výtečný brankář. Ti z minima vytěžili maximum i díky Bäumelovi.
Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A
Roman Soukup – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Aleš Kvasnička, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Roman Veselý vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Vladimír Hájek, Jaroslav Hrdlička, Roman Podhorský, Jiří Šmejc
15. OG
48., 51. Michal Jiráň
20., 46. Roman Bäumel
4. 4. 17 19:30 BECH Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet 3. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém si domácí vytvořili v první půli dvoubrankový náskok, který se hostům podařilo smazat. Na konci však domácí rozhodli ve svůj prospěch. Tomáš Černý, Patrik Taussig
Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Roman Podhorský, Jiří Šmejc, Roman Žítek vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, František Hamouz, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Šusta, Miroslav Vostarek
8. Jiří Šmejc
18. Roman Bäumel
58. Roman Žítek
40. Miroslav Ackermann
50. Robert Nykl
27. 3. 17 19:30 MIKU3 Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A 2. 5:2 (3:0)
Domácí už v prvním poločase rozhodli o svém vítězství. Ve druhé půli si výsledek pohlídali a na každou branku hostů dokázali odpovědět. Olmr
Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A
Stanislav Obešlo – Marcel Kučera, Jan Navrátil, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Jiří Richter, Viktor Švestka, Michal Vokřínek vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Milan Husák, Robert Jirák, Jan Kučera, Roman Podhorský, Jiří Šmejc
10., 21. Viktor Švestka
11., 58. Luboš Řeháček
34. Jan Navrátil
42. Jiří Šmejc
20. 3. 17 19:30 MIKU2 Super Naděje A Tučňáci SUP A 1. 1:4 (0:0)
Vyrovnaný první poločas , po pauze neustále tlačili hosté a zaslouženě zvítězili. Melíšek