Út 4.4.17 19:00 MOTO2 KáGéčko A Indiana Team   (HL7D)
Út 4.4.17 20:15 MOTO2 Jedna noha netleská Libeň SK A   (HL7B)
Čt 1.6.17 18:00 MALES Torzo AFZ Berušky B   (SVL2B)
Čt 1.6.17 19:15 MALES Slamník I.USP Borussia Dortšpunt B   (HL6H)
Čt 1.6.17 20:30 MALES Kickers 1990 ČFC SuperNova L.F.C.   (SVL3C)

29. 6. 17 19:30 MIKU4 Raiffani K.T.S. FC 11. 7:2 (3:0)
Raiffani výhrou potvrdili postup do 3. ligy, soupeř si bude muset minimálně půl roku počkat.
Raiffani K.T.S. FC
Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Michal Bajtler, Jiří Beneš, Lukáš Bezvoda, Martin Havlík, Martin Piskorík, Vojtěch Štěpnička, Marek Zvěřina vs Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček, Ondřej Platil
9. Michal Abraham
15., 29., 38., 56. Vojtěch Štěpnička
49. Marek Zvěřina
60. Martin Havlík
45. Martin Kabelka
59. Roman Dušek
13. 6. 17 19:00 METE1 K.T.S. FC Pavana AK A 10. 1:2 (1:1)
Relativně vyrovnané utkání, které rozhodla zbytečně riskantní rozehrávka brankáře domácích. Voldán
K.T.S. FC Pavana AK A
Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Alexandr Koula, Patrik Macej, Tomáš Miko vs Marian Košutek – Tomáš Dragoun, Patrik Icik, Petr Icik, Martin Jiráň, Jakub Oktávec, Václav Pechanec, Petr Slanina, David Smrčina
21. Michal Gloser 4. Patrik Icik
53. Tomáš Dragoun
7. 6. 17 19:30 LITVI Modrý Svině A K.T.S. FC 9. 3:1 (0:1)
Hosté byli v prvním poločase lepší, ale Svině se po přestávce zmobilizovaly a zásluhou hattricku Bočana zápas otočily. Dufek
Modrý Svině A K.T.S. FC
Pavel Řeháček – Michal Bočan, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, David Straka vs Pavel ŠvejdaAdam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Michal Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček
36., 45., 60. Michal Bočan 5. Adam Brentner
30. 5. 17 20:15 P3 K.T.S. FC Kehar Club FC 8. 3:1 (1:1)
Vyrovnané bojovné utkání pro sebe rozhodli domácí až v úplném závěru. Kovařík
K.T.S. FC Kehar Club FC
Pavel Švejda – Adam Brentner, Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Alexandr Koula, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček vs Petr Hanzl – Jiří Beneš, Milan Holobrada, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka
15. Alexandr Koula
57., 59. Josef Němeček
11. Jan Sekerka
17. 5. 17 19:15 HRAB3 Footside K.T.S. FC 7. 0:3 (0:2)
Zápas slabší úrovně se spoustou chyb, nakonec se lepší mužstvo střelecky prosadilo.
Footside K.T.S. FC
Petr Schorsch – Martin Bednařík, Jakub Grünbaum, Jan Kadlčák, Ondřej Michalčík, Milan Rezek, Lukáš Vachuta, Miloš Valek vs Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Michal Kabelka, Alexandr Koula, Patrik Macej, Josef Němeček
3., 34. Josef Němeček
28. Patrik Macej
10. 5. 17 20:15 P2 K.T.S. FC Ramutant CF 6. 3:1 (2:0)
Utkání otevřela vlastní branka Ramutantu, poté vedení do poločasu navýšil Macej. Po změně stran vyrovnané utkání. Zápas definitivně zlomil třetí gól K.T.S. Ramutant už pouze snížil. Čapla
K.T.S. FC Ramutant CF
Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Alexandr Koula, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček vs Jiří Klečka – František Klečka, Michal Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Jan Šlapák, Karel Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek
13. OG
24. Patrik Macej
50. Josef Němeček
54. Karel Šlapák
25. 4. 17 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. K.T.S. FC 5. 3:1 (1:1)
Pohledné utkání. Zasloužená výhra domácích. Tomáš Hettner, Radek Sahula
A.G.Č.V. K.T.S. FC
Daniel KrynickýJiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr vs Pavel Švejda – Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Alexandr Koula, Patrik Macej, Tomáš Miko, Ondřej Platil
29., 45. Jiří Hendrich ml.
52. Matěj Rzounek
13. Pavel Švejda
20. 4. 17 17:00 ZAK K.T.S. FC Yellow Dildos A 4. 4:2 (0:1)
První půle byla vyrovnaná, po přestávce se herně i střelecky více prosazovali domácí a zaslouženě získali dva body.
K.T.S. FC Yellow Dildos A
Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Michal Kabelka, Tomáš Miko, Josef Němeček vs Daniel Mareš – Jan Fanta, Adam Fedrhanc, Jan Hejl, Jan Janoušek, Dominik Kafka, Pavel Štěpánek
34., 58. Michal Kabelka
39., 52. Tomáš Miko
8. Dominik Kafka
55. Jan Janoušek
11. 4. 17 19:15 HRAB3 K.T.S. FC Terasy KFC A 3. 4:4 (2:2)
Pěkné fotbalové utkání, ve kterém K.T.S. většinu zápasu vedli, ale hosté dokázali pět minut před koncem vyrovnat. Hošek
K.T.S. FC Terasy KFC A
Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček vs Jan Bureš – Michal Matoušek, Tomáš Matoušek, Ivo Melicher, Milan Szőcs, Josef Tatar, Tomáš Ulman
2., 48. Tomáš Miko
25. Patrik Macej
45. Roman Dušek
21. Tomáš Ulman
29., 49., 55. Milan Szőcs
30. 3. 17 19:30 CESMI Fugas CF A K.T.S. FC 2. 1:9 (1:3)
Na pohled hezký technicky hraný zápas. Fugas šel brzo do vedení, ale soupeř ještě do přestávky skóre otočil. Domácí v druhé půli přeci jen už tak dobře nebránili a místo zdramatizování výsledku dostávali jeden gól za druhým. Takovou porážku si ale nezasloužili. Michal Černoch, Patrik Laibl
Fugas CF A K.T.S. FC
Tomáš Peterka – Lukáš Burian, Radek Fál, Jan Jilma, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek vs Pavel Švejda – Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Alexandr Koula, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček
5. Jan Klozar 6., 28. Josef Němeček
20., 36., 60. Martin Kabelka
35., 57. Michal Gloser
41. Tomáš Miko
42. Michal Kabelka
21. 3. 17 19:00 P3 K.T.S. FC Samson Bonella A 1. 8:3 (6:1)
Rychlé a pohledné utkání, které pro sebe rozhodli domácí už v průběhu první půle. Jakub Krebs, Josef Petr