Ne 14.5.17 17:30 ZAK Sokol Vysočany B S.N.F. A   (HL4F)
Ne 14.5.17 18:45 ZAK Debakl FC Lord Mayor Idiot   (HL3D)
Ne 4.6.17 18:45 P1 Botič FC Bamboocha City   (HL3D)
Ne 4.6.17 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Kapr tým 86 B   (HL3D)
Ne 25.6.17 18:45 TEMPO Sturm JM GP Rangers   (HL5G)
Ne 25.6.17 20:00 TEMPO Maverick VET MoKo VET   (VL3D)

17. 6. 17 08:45 DEKAN Ross Crock Deportivo bez Coruna B 11. 5:2 (3:1)
Domácí si vypracovali náskok, který však Deportivo stáhlo na rozdíl jediného gólu. Hosté tlačili, ale doplatili na neproměňování šancí.
Ross Crock Deportivo bez Coruna B
Tomáš Přibyl – Ondřej Beran, Lukáš Bucvan, Jan Harák, Michal Jašpr, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jan Sočava vs Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
13., 15., 50. Jan Harák
24. Ladislav Kopfstein
60. Ondřej Beran
24. Zdeněk Ševčík ml.
39. Jiří Uchytil
3. 6. 17 10:00 ZABEH Deportivo bez Coruna B Profesoři 10. 3:3 (0:2)
Domácí z tlaku nic nevytěžili a hosté je do poločasu dvakrát potrestali z brejků. V závěru drtivý tlak vedl alespoň k remíze. Řekl bych zasloužené. Kohout
Deportivo bez Coruna B Profesoři
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Václav Krampera, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs František Hubr – Jan Brabenec, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček
39. Jiří Procházka
27. 5. 17 10:00 ZAK Petrovice A Deportivo bez Coruna B 9. 3:7 (1:5)
Poklidné utkání, v němž bylo rozhodnuto již po prvním poločase.
Petrovice A Deportivo bez Coruna B
Lukáš Sieber – Vladimír Čech, Pavel Dubský, Pavel Kaucký, Petr Kočiřík, Martin Šebesta, David Vojáček vs Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
10. Pavel Dubský
43., 48. Petr Kočiřík
1., 26., 36., 49. Zdeněk Ševčík ml.
7. Jiří Uchytil
13. Zbyněk Štursa
14. Petr Hrbek
20. 5. 17 10:00 MALES Deportivo bez Coruna B Nádhera 8. 4:4 (1:1)
Vyrovnané utkání,  které zaslouženě nemá vítěze. Radoslav Čepák, Jiří Philipp
Deportivo bez Coruna B Nádhera
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Tomáš Fatura, Petr Hrbek, Václav Krampera, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Ondřej Kec, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba
9., 50., 52. Daniel Biderman
41. Jiří Uchytil
20., 44. Karel Semerád
40. Michal Dalibába
56. Jakub Votruba
13. 5. 17 10:00 ZAK Kanonýři Deportivo bez Coruna B 7. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, které se postupem času začalo převažovat ve prospěch hostujícího týmu, který na konci poločasu rozhodl o svém vítězství.
Kanonýři Deportivo bez Coruna B
Jan Beneš – Otakar Cejnar, Jakub Císař, Václav Houška, Jiří Hron, Jakub Klouda, Martin Kubíček, Jan Straka, Ivan Weber vs Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
5. Václav Houška
28. OG
3. Zdeněk Ševčík ml.
18. Jiří Uchytil
39. Marek Myška
6. 5. 17 10:00 P1 Deportivo bez Coruna B Kalich club Žižkov 6. 7:3 (3:2)
Domácí byli běhavější a technicky vyspělejší a zaslouženě zvítězili. Vostatek
Deportivo bez Coruna B Kalich club Žižkov
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs Ondřej Bechynský – Boris Damjanov, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Petr Hromas, Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
12. Lukáš Bürgel
20., 21., 34., 45. Zdeněk Ševčík ml.
37., 51. Petr Hrbek
8. Zdeněk Grůša st.
25. OG
52. Martin Kretík
29. 4. 17 11:15 TEMPO K+K Fotbal Team Deportivo bez Coruna B 5. 3:8 (2:3)
V prvním poločase naprosto vyrovnané utkání. Po změně stran domácí úplně přestali hrát a odvezli si nakonec pěkný debakl. Český, Procházka
K+K Fotbal Team Deportivo bez Coruna B
Erik Štěpnička – David Faber, Radek Glocar, Jan Hustoles, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Leonid Pavelko, Tomáš Popek, Artur Zhytnyk vs Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Petr Hrbek, Václav Krampera, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
6. David Faber
9. Artur Zhytnyk
55. Leonid Pavelko
16. Daniel Biderman
20., 27., 44., 47., 48., 52. Zdeněk Ševčík ml.
40. Zbyněk Štursa
22. 4. 17 11:15 P3 Deportivo bez Coruna B Jabadabadoo Prosek 4. 4:3 (4:1)
Utkání průměrné úrovně, zasloužené vítězství Deportiva.
Deportivo bez Coruna B Jabadabadoo Prosek
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs Michal Karaman – Marek Ebr, Pavel Hradílek, Jan Machynka, Jan Novák, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
1., 10., 12. Zdeněk Ševčík ml.
28. Lukáš Bürgel
11. OG
34. Pavel Hradílek
50. Jan Novák
8. 4. 17 10:00 BECH Hoptajch team Deportivo bez Coruna B 3. 2:1 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání. Po poločase byl stav 1:1. Ve druhé půli se domácí podařilo vstřelit branku, která nakonec rozhodla o jejich těsném vítězství.
Hoptajch team Deportivo bez Coruna B
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Václav Svoboda vs Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Jakub Kudláček, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
8. Erik Ackermann
35. Václav Svoboda
1. 4. 17 10:00 ZAK Deportivo bez Coruna B Homogen 1.FC A 2. 1:4 (0:1)
Svižný zápas, ve kterém byli hosté produktivnějším a o něco lepším týmem a po zásluze zvítězili. Janča
Deportivo bez Coruna B Homogen 1.FC A
Zdeněk Ševčík st. – Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Jakub Kudláček, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs Vít Mašek – Michael Bárta, Jonáš Bartoš, Tomáš Horník, David Hron, Pavel Křiklan, Jan Plachý, Martin Prochaska, Petr Schimon
49. Lukáš Bürgel 55 Jakub Kudláček 28. Martin Prochaska
37., 58. Jonáš Bartoš
44. Jan Plachý
25. 3. 17 10:00 HOSTI Deportivo bez Coruna B S.N.F. B 1. 4:1 (2:0)
Rychlý nástup Deportiva znamenal dvě vstřelené branky. S.N.F. deset minut před koncem snížil, ale ani to ho nezachránilo. Čapla
Deportivo bez Coruna B S.N.F. B
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Václav Krampera, Marek Myška, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs Tomáš Kraus – Jan Brabec, Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal