9. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 33:40 9

Ne 2.4.17 16:15 BECH Bohnice 2016 Cosmo Hagibor FC   (HL8K)
Ne 2.4.17 17:30 BECH Apači City Lhotka FC   (HL6K)
Ne 23.4.17 16:15 ZAK Typos FC Botič FC   (HL3D)
Ne 23.4.17 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Gente - Yeti FC   (HL4F)
Po 8.5.17 16:15 BECH Laxní přístup Dýně AC A   (HL8M)
Po 8.5.17 17:30 BECH Real Hagrid CF Na zdraví p.Macháčka   (HL7K)

25. 6. 17 20:00 TEMPO Maverick VET MoKo VET 11. 7:6 (4:2)
Slušně hrané utkání, ve kterém padlo mnoho branek na obou stranách. Nakonec vyhráli o gól šťastnější domácí.
Maverick VET MoKo VET
Jiří Lokvenc – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Milan Makovec, Jan Přibyl vs Vladimír Horálek – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Jan Hanžl, Jiří Hanžl, Tomáš Jakubek, Michael Jakubův, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Milan Klíma, Pavel Pátecký, Leoš Sommer, Pavel Švarc
59. Václav Beneš
8. 6. 17 20:30 TEMPO Čechie 12° Maverick VET 10. 6:3 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný a skončil nerozhodně. Ve druhé půli už byli domácí jasně lepší a rozhodli o svém vítězství.
Čechie 12° Maverick VET
Ladislav Košťál – Václav Háse, Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Přemysl Šimáně – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jiří Pecka, Jan Přibyl
53. Milan Makovec
4. 6. 17 19:45 HOSTI Maverick VET Bum bar VET 9. 2:5 (2:3)
Utkání plné šancí na obou stranách. Hosté byli přesnější v zakončení a díky tomu zvítězili. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Maverick VET Bum bar VET
Jiří Lokvenc – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Milan Makovec, Jiří Mleziva, Jan Přibyl vs Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban, Richard Vlček
3. Robert Kopřiva
11. Jiří Mleziva
8., 27. Zdeněk Počárovský
20., 55. Karol Blicha
51. Vladimír Urban
24. 5. 17 19:15 SCBEC Batalion Vinohrady FC Maverick VET 8. 4:3 (2:1)
Průměrné veteránské utkání, kde byli nejlepšími hráči oba kapitáni. Domácí byli o gól šťastnějším týmem.
Batalion Vinohrady FC Maverick VET
Jan Kůstka – Martin Balík, Tomáš Brabec, Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Michal Merta, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Miroslav Šafus vs Přemysl Šimáně – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jan Přibyl
9., 51. Jindřich Ferkl
21. Michal Merta
55. Miroslav Šafus
12. Jiří Lokvenc
39. Stanislav Hladký
49. Jiří Kopecký
18. 5. 17 20:15 P3 Maverick VET Tyran Saens 1.FC VET B 7. 2:6 (0:0)
Totální kolaps domácího týmu v závěrečné desetiminutovce rozhodl o vítězství hostů. Mlynařík
Maverick VET Tyran Saens 1.FC VET B
Jiří Lokvenc – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Mleziva, Jiří Pecka, Jan Přibyl vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal
56. Martin Janáč
11. 5. 17 18:00 SCBEC Sklenářka S.G. Maverick VET 6. 3:5 (0:2)
Jednoznačně lepší mužstvo prohrálo. Domácí zahazovali jednu šanci za druhou a hosté je za to ztrestali, neboť vytěžili z minima maximum a zvítězili. Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st.
Sklenářka S.G. Maverick VET
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Milan Korman, Pavel Motl, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Přemysl Šimáně – Jiří Kopecký, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva, Jiří Pecka, Jan Přibyl, Vlastimil Šofr
43., 45. Martin Rákosník
54. Pavel Motl
56 Michal Stejskal 3. Jiří Lokvenc
25. Jan Přibyl
32., 41., 53. Jiří Mleziva
29. Jiří Kopecký
8. 5. 17 18:45 BECH Maverick VET STG Milovice 5. 1:9 (1:2)
V první půli Maverick ještě zvládal vzdorovat, ale po přestávce se projevila početní převaha Milovic. Filip Buriánek, Tomáš Randl
Maverick VET STG Milovice
Přemysl Šimáně – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Jiří Lokvenc, Jiří Pecka, Jan Přibyl, Vlastimil Šofr vs Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Jan Danko, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal
17. Jan Přibyl 5., 25., 33., 42., 50. Josef Bešta
45., 55. Jozef Bohuš
51. Alexandr Golovko
53. Jan Danko
23. 4. 17 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Maverick VET 4. 4:3 (2:0)
Domácí byli celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Nebýt výkonu hostujícího brankáře, utkání by dopadlo daleko jednoznačněji. Janča
Reka Group - Calvados Maverick VET
Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Miroslav Petrák, Karel Růžička, Daniel Vališ vs Přemysl Šimáně – Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jiří Mleziva, Jan Přibyl, Martin Troška
9., 56., 57. Miroslav Petrák
17. Karel Křeček
38., 60. Jiří Mleziva
39. Milan Makovec
9. 4. 17 15:00 P3 Maverick VET Morová rána 1.FC VET 3. 2:3 (1:1)
Hosté byli lepším týmem a po zásluze zvítězili. Procházka
Maverick VET Morová rána 1.FC VET
Přemysl Šimáně – Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jiří Mleziva, Jiří Pecka, Jan Přibyl, Martin Troška vs Jan Kovařík – František Diviš, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Pavel Štěpánek, Vladimír Švorba
5. Jiří Pecka
6. Ondřej Gros
35. Aleš Ehrenberger
51. Pavel Štěpánek
10. Aleš Ehrenberger
2. 4. 17 20:00 BECH Běchovice VET Maverick VET 2. 6:3 (2:2)
Domácí se dostali do dvoubrankového vedení, ale v závěru první půle hosté vyrovnali. Ve druhé půli však domácí opět zabrali a rozhodli o svém vítězství.
Běchovice VET Maverick VET
Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Vais vs Jiří Lokvenc – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Tomáš Kořán, Jan Přibyl, Miloslav Šmolík
19., 40. Petr Vais
20. Petr Janouš
33., 51., 58. Petr Krška
26. Miloslav Šmolík
27. Robert Kopřiva
37. Tomáš Kořán
26. 3. 17 18:45 ARIT Hell´s Old Boys Maverick VET 1. 8:1 (3:0)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhráli rozdílem několika tříd.
Hell´s Old Boys Maverick VET
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička vs Přemysl Šimáně – Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jiří Pecka, Jan Přibyl, Mychajlo Trochljuk, Martin Troška