Ne 2.4.17 18:45 TEMPO Drny FC S.N.F. A   (HL4F)
Ne 2.4.17 20:00 TEMPO Karcinogenní GP Rangers   (HL5G)
Ne 23.4.17 18:45 ZAK Debakl FC Kapr tým 86 B   (HL3D)
Ne 23.4.17 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Maverick VET   (VL3D)

17. 6. 17 08:45 P3 Profesoři Homogen 1.FC A 11. 0:5 (0:2)
Pohodový zápas s jasnou převahou hostů. Jiří Smetana, Radek Jahoda
František Hubr – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Benjamin Tuček, Josef Tureček vs Vít Mašek – Michael Bárta, Jonáš Bartoš, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Jan Plachý, Petr Schimon, Vladimír Zeman
15., 18., 35. Michael Bárta
43. David Hron
45. Vladimír Zeman
3. 6. 17 10:00 ZABEH Deportivo bez Coruna B Profesoři 10. 3:3 (0:2)
Domácí z tlaku nic nevytěžili a hosté je do poločasu dvakrát potrestali z brejků. V závěru drtivý tlak vedl alespoň k remíze. Řekl bych zasloužené. Kohout
Deportivo bez Coruna B Profesoři
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Václav Krampera, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs František Hubr – Jan Brabenec, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček
39. Jiří Procházka
27. 5. 17 10:00 ZABEH Profesoři Ross Crock 9. 3:0 (1:0)
Domácí po poločase vedli o jednu branku a byli o malinko lepším týmem. Ve druhé půli své vedení ještě navýšili a došli si pro zasloužené dva body za vítězství. Kohout
Profesoři Ross Crock
František Hubr – Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček vs Jaroslav Gaudek – Ondřej Beran, Jan Harák, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Tomáš Přibyl, Jan Sočava
29. Pavel Rozkovec
41., 59. Tomáš Dvořák
20. 5. 17 10:00 ZABEH S.N.F. B Profesoři 8. 3:8 (1:5)
Domácí hráli celé utkání oslabeni a hosté toho dokázali využít a jednoznačně zvítězili.
S.N.F. B Profesoři
Jan Brabec – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Tomáš Kraus, Vladislav Ščiklin vs František Hubr – Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček
45., 57. Michal Nůsek
13. 5. 17 10:00 MALES Petrovice A Profesoři 7. 1:2 (0:1)
Celkem vyrovnané utkání, ve kterém se převaha přelévala z jedné strany na druhou. Nakonec byli šťastnější hosté.
Petrovice A Profesoři
Lukáš Sieber – Jiří Andrýsek, Pavel Dubský, Pavel Kaucký, Petr Kočiřík, Martin Šebesta, David Vojáček vs Jiří Procházka – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Benjamin Tuček, Josef Tureček
44. Petr Kočiřík 25. Tomáš Dvořák
53. Josef Tureček
6. 5. 17 10:00 ZABEH Profesoři Nádhera 6. 1:5 (1:2)
V tomto utkání se projevila dravost mládí a tým Nádhera zaslouženě vyhrál. Pekárek,Dreksler
Profesoři Nádhera
František Hubr – Jan Brabenec, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček, Josef Tureček vs Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba
20. OG 9. Karel Semerád
16., 38. Tomáš Dalibába
57. Karel Slepička
59. Michal Dalibába
29. 4. 17 10:00 ZABEH Kanonýři Profesoři 5. 8:1 (1:1)
Po poměrně vydařeném prvním poločase se obrana hostů rozpadla jako balíček karet a domácí utkání zcela ovládli.
Kanonýři Profesoři
Jan Beneš – Otakar Cejnar, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Ivan Weber vs František Hubr – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček, Josef Tureček
14., 47., 56. Martin Kubíček
34., 41., 60. Václav Houška
35. Otakar Cejnar
40. Ivan Weber
13. Benjamin Tuček
22. 4. 17 10:00 ZABEH Profesoři Kalich club Žižkov 4. 3:5 (1:1)
Profesoři již vedli 3:1 a vypadalo to na jasnou záležitost. Kalich přidal, měl štěstí v zakončení a během pěti minut otočil skóre. Vyrovnané utkání.
Profesoři Kalich club Žižkov
František Hubr – Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček vs Ondřej Bechynský – Boris Damjanov, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Petr Hromas, Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný