Ne 2.4.17 16:15 LITVI Sedmikráskov Čimice Legion Aliena A   (HL8M)
Ne 2.4.17 17:30 LITVI Pfefrs FC Zimbru Olymp A   (HL4F)
Ne 2.4.17 18:45 LITVI Valícíse Kojoti Parádníci   (HL6K)
Ne 28.5.17 16:15 TEMPO Čechie 12° MoKo VET   (VL3D)
Ne 28.5.17 17:30 TEMPO Potíže Díky čau FC   (HL7J)

17. 6. 17 08:45 P2 Nádhera Jabadabadoo Prosek 11. 4:2 (2:2)
Hosté začali výborně a ve 12. minutě vedli 2:0, jelikož ale neměli hráče na střídání, domácí se postupně dotáhli a zápas nakonec vyhráli.
Nádhera Jabadabadoo Prosek
Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Ondřej Kec, Martin Linhart, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba vs Martin Pašek – Marek Ebr, Tomáš Fait, Pavel Hradílek, Michal Karaman, Vojtěch Vundrlich
15., 40. Karel Slepička
30. Michal Dalibába
31. Ondřej Kec
9. Pavel Hradílek
12. Vojtěch Vundrlich
3. 6. 17 10:00 P1 Jabadabadoo Prosek Kanonýři 10. 4:12 (2:5)
Oboustranně útočné a korektní utkání se slabší obranou a brankářem na straně domácích. Ke cti proseckého týmu je třeba říci, že měl snahu střílet góly až do konce. Hošek
Jabadabadoo Prosek Kanonýři
Michal Karaman – Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Jan Beneš – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Jakub Klouda, Martin Kubíček, Ivan Weber
21., 41., 54. Vojtěch Vundrlich
28. Jan Novák
1., 2., 5., 26., 49., 52. David Beneš
9., 43. Jakub Císař
42., 56., 59., 60. Otakar Cejnar
27. 5. 17 10:00 P1 Kalich club Žižkov Jabadabadoo Prosek 9. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání plné chaotických výjevů obou týmů skončilo zaslouženou remízou. Josef Černý, Patrik Janoušek
Kalich club Žižkov Jabadabadoo Prosek
Ondřej BechynskýMarek Grůša, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Petr Novotný vs Martin Pašek – Tomáš Fait, Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
4. Zdeněk Grůša st.
35. Marek Grůša
20. Jan Novák
39. Pavel Hradílek
20. 5. 17 12:30 TEMPO Jabadabadoo Prosek K+K Fotbal Team 8. 2:2 (0:2)
Zajímavé utkání nadprůměrné úrovně skončilo dělbou bodů.
Jabadabadoo Prosek K+K Fotbal Team
Tomáš Kučera – Marek Ebr, Tomáš Fait, Pavel Hradílek, Jan Machynka, Jan Novák, Vojtěch Vundrlich vs Román Kispesta – Karel Brousil, Radek Glocar, Tomáš Hejl, Jiří Kyznar, Petr Lenner, Petr Misar, Tomáš Navrátil, Leonid Pavelko
33. Tomáš Kučera
36. Vojtěch Vundrlich
13. Petr Misar
23. Petr Lenner
13. 5. 17 10:00 P2 Jabadabadoo Prosek S.N.F. B 7. 0:11 (0:5)
Hra kočky s myší. Výsledek hovoří za vše. Procházka,Klail
Jabadabadoo Prosek S.N.F. B
Martin Pašek – Marek Ebr, Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Vladimír Kuzmik – Jan Brabec, Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Tomáš Kraus, Michal Malý, Dominik Zukal
12., 19. Dominik Zukal
23., 28., 34. Martin Dlouhý
24. Jan Brabec
32., 60. Vladimír Kuzmik
42. Jan Černohaus
53., 56. Tomáš Kraus
6. 5. 17 10:00 BECH Hoptajch team Jabadabadoo Prosek 6. 2:0 (1:0)
Bojovný zápas od začátku do konce. V první půli padla jediná branka do sítě Jabadabadoo. V druhé půli se to opakovalo, i když až v posledních vteřinách pohodového duelu.
Hoptajch team Jabadabadoo Prosek
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Radek Brigula, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Michal Karaman – Marek Ebr, Pavel Hradílek, Jan Machynka, Jan Novák, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
22. Marek Růžička
60. Jan Janeček
29. 4. 17 11:15 BECH Jabadabadoo Prosek Homogen 1.FC A 5. 4:3 (3:2)
Upocené vítězství domácích. Homogen si dal dva vlastence a těsně prohrál. Hošek
Jabadabadoo Prosek Homogen 1.FC A
Martin Pašek – Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Vojtěch Vundrlich vs Vít Mašek – Michael Bárta, Jonáš Bartoš, David Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Jan Plachý, Martin Prochaska, Petr Schimon
6., 37. OG
6. Tomáš Kučera
22. Pavel Hradílek
9. Jonáš Bartoš
29., 41. Michael Bárta
22. 4. 17 11:15 P3 Deportivo bez Coruna B Jabadabadoo Prosek 4. 4:3 (4:1)
Utkání průměrné úrovně, zasloužené vítězství Deportiva.
Deportivo bez Coruna B Jabadabadoo Prosek
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs Michal Karaman – Marek Ebr, Pavel Hradílek, Jan Machynka, Jan Novák, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
1., 10., 12. Zdeněk Ševčík ml.
28. Lukáš Bürgel
11. OG
34. Pavel Hradílek
50. Jan Novák
8. 4. 17 10:00 P3 Jabadabadoo Prosek Ross Crock 3. 0:3 (0:1)
V poklidu odehrané utkání. Šancí si oba týmy vytvořily dost, ale hosté byli v zakončení přesnější. Procházka,Rajniš
Jabadabadoo Prosek Ross Crock
Michal Karaman – Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Jan Weigl vs Tomáš Přibyl – Ondřej Beran, Lukáš Bucvan, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava
18., 60. Ondřej Beran
40. Jaroslav Plachý
1. 4. 17 10:00 ZABEH Profesoři Jabadabadoo Prosek 2. 2:2 (1:1)
První poločas skončil nerozhodně. Ve druhé půli se střídaly šance na obou stranách a domácím se nakonec v poslední minutě podařilo zaslouženě vyrovnat. Husák
Profesoři Jabadabadoo Prosek
František Hubr – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček, Josef Tureček vs Martin Pašek – Marek Ebr, Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný
13. Benjamin Tuček
60. Jiří Procházka
17. Jan Novák
25. 3. 17 10:00 ZAK Jabadabadoo Prosek Petrovice A 1. 5:3 (2:0)
Jasně lepší Jabadabadoo neproměnilo řadu šancí a tak byl rozdíl pouze dvougólový. Procházka