9. Na zdraví p.Macháčka 11 7 0 4 36:22 10

Ne 9.4.17 15:00 HANSP Buzuluk Úvaly FC Vixens   (HL8N)
Ne 9.4.17 16:15 HANSP Alej FK A 1.FC Lehovec   (HL4E)
Ne 23.4.17 15:00 HANSP Vixens Fiasko   (HL8N)
Ne 23.4.17 16:15 HANSP Šotgani Paraguay   (HL6L)
Ne 28.5.17 15:00 HANSP Vixens Vocasuna CA   (HL8N)
Ne 28.5.17 16:15 HANSP Tým Jakuba Harapáta Šotgani   (HL6L)

18. 6. 17 17:30 HANSP Sokol Suchdol TJ Mestek 97 FC 11. 2:6 (1:1)
První půle vyrovnaná, Mestek lepší v druhé půli. Bojovné utkání, tvrdé, boj o každý balón.
Sokol Suchdol TJ Mestek 97 FC
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Jakub Krebs, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa vs Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Václav Milec, Vlastimil Zajíc
28. Jan Chlumský
4. 6. 17 17:30 HANSP Mestek 97 FC My 10. 7:1 (1:0)
V první poločase vyrovnaný zápas. Ve druhém poločase výrazná převaha hráčů Mestek FC, kterou dokázali i brankově využít.
Mestek 97 FC My
Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Martin Somr, Vlastimil Zajíc vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Zdeněk Štěpán, Aleš Vaníček
21., 45. Marek Horák
35. OG
44., 59. Martin Somr
46. Jan Chlumský
57. Lubomír Brychta
34. Lukáš Rejmon
28. 5. 17 17:30 HANSP Mestek 97 FC Taggart 9. 2:2 (2:1)
Bojovné utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Mestek 97 FC Taggart
Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára vs Alexey Bakutin – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Vitaliy Dobryanskyy, Michel Matrossov, Jaroslav Šejko, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev
7. Oldřich Šára
21. Vojtěch Kišš
20 Oldřich Šára 27. Vitaliy Dobryanskyy
48. Jaroslav Šejko
56. Vitaliy Dobryanskyy
21. 5. 17 17:30 HANSP Masokombinát Mestek 97 FC 8. 3:4 (0:1)
Nervozní utkání se šťastnějším konce pro hostující tým. Miroslav Trnka, Martin Vobecký
Masokombinát Mestek 97 FC
Martin Židlický – Martin Doubek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Václav Žalud, Petr Zátorský vs Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Martin Somr, Vlastimil Zajíc
57., 59. Martin Židlický
60. Martin Doubek
20. Vojtěch Kišš
40. Vlastimil Zajíc
44., 59. Marek Horák
14. 5. 17 17:30 HANSP Mestek 97 FC Mamissero 7. 2:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodly chyby hostujícího brankáře, který nejdřív dostal gól přes celé hřiště a pak se nechal vyloučit. Mamissero ale i ve čtyřech sahalo po bodu. Husák
Mestek 97 FC Mamissero
Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc vs Lukáš Rob – Dan Buchta, Huy Dinh Hoang, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Martin Šebek, Robert Smutný, Adam Suchomel, Otakar Žák
15. Lubomír Brychta
16. Vojtěch Kišš
12. Ondřej Melichárek 46. Lukáš Rob
8. 5. 17 17:30 HANSP Levá fuska Mestek 97 FC 6. 1:3 (1:2)
Nervózní a velmi bojovné utkání, ve kterém bylo k vidění více faulů a soubojů než branek. Hosté byli šťastnějším týmem a vyhráli.
Levá fuska Mestek 97 FC
Jan Fiala – Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Passler, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Martin Somr, Vlastimil Zajíc
23. Jan Janovský 15 Tomáš Hes 5. Jiří Čížek
10. Vlastimil Zajíc
55. Vojtěch Kišš
49. Vlastimil Zajíc
23. 4. 17 17:30 HANSP Mestek 97 FC Catchers SC 5. 2:4 (1:0)
Vyhrocené utkání. Jan Carbol
Mestek 97 FC Catchers SC
Oldřich Šára – Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Martin Somr, Vlastimil Zajíc vs Jan Táborský – Jan Bejkovský, Miroslav Erben, Petr Jech, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Jan Vlach, Michael Žabka
18. Jiří Čížek
46. Marek Horák
31., 48. Michael Žabka
49. Miroslav Erben
55. Marek Vandas
17. 4. 17 17:30 HANSP Real Praga C.F. Mestek 97 FC 4. 2:2 (1:0)
Domácí byli celkově lepším týmem, ale nedokázali svou převahu vyjádřit gólově. A tak hosté ke konci zápasu vybojovali alespoň bod. Rosenberger
Real Praga C.F. Mestek 97 FC
Michal Kača – Matěj Kolář, Martin Pejpal, Sebastian Pohunek, Lukáš Trampota, Pavel Trampota, Tomáš Vaněk, Lukáš Vejmelka vs Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Martin Somr, Vlastimil Zajíc
18. OG
37. Pavel Trampota
52. Jan Chlumský
55. Jiří Čížek
50. Jan Chlumský
59. Oldřich Šára
9. 4. 17 17:30 HANSP Mestek 97 FC Real Hagrid CF 3. 1:1 (1:1)
Bojovné utkání, které si nakonec remízu zasloužilo.
Mestek 97 FC Real Hagrid CF
Lubomír Brychta – Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Martin Somr, Vlastimil Zajíc vs Matěj Macoun – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Heřmánek, Matěj Jungwirth, Matouš Lorenc, Vít Pavelka, Petr Šimsa, Antonín Vydra, Jakub Záruba, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
25. OG 15. Jakub Záruba
2. 4. 17 16:15 KBELY Palmeiras Prosek Mestek 97 FC 2. 2:6 (2:4)
Rozhodčí se nedostavil.
Palmeiras Prosek Mestek 97 FC
Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Pavel Mikulec, Tomáš Spanilý, Ivan Trnka vs Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Martin Somr, Vlastimil Zajíc