11. 6. 17 16:15 P1 Catchers SC My 6. 2:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro Catchers.
Tomáš Jakl – Miroslav Erben, Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Jan Vlach, Michael Žabka vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon
31. Michael Žabka
48. Tomáš Tuček
29. Robert Grande
4. 6. 17 17:30 HANSP Mestek 97 FC My 10. 7:1 (1:0)
V první poločase vyrovnaný zápas. Ve druhém poločase výrazná převaha hráčů Mestek FC, kterou dokázali i brankově využít.
Mestek 97 FC My
Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Martin Somr, Vlastimil Zajíc vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Zdeněk Štěpán, Aleš Vaníček
21., 45. Marek Horák
35. OG
44., 59. Martin Somr
46. Jan Chlumský
57. Lubomír Brychta
34. Lukáš Rejmon
28. 5. 17 17:30 ARIT My Masokombinát 9. 4:0 (3:0)
Hosté hráli celé utkání o jednoho hráče oslabeni, což se projevilo na výsledku utkání a domácí pohodlně zvítězili. Husák
My Masokombinát
Lukáš Porkert – Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Vojtěch Hündl, Lukáš Rejmon, Aleš Vaníček vs Martin Židlický – Martin Doubek, Andrej Štůla, Václav Žalud, Petr Zátorský
11., 18., 24. Tomáš Bělíček
60. Aleš Vaníček
21. 5. 17 17:30 ZABEH Mamissero My 8. 6:1 (2:1)
Domácí svého soupeře uběhali a jednoznačně zvítězili.
Mamissero My
Prokop Daniel – Huy Dinh Hoang, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Martin Šebek, Robert Smutný, Adam Suchomel, Filip Voldřich vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Zdeněk Štěpán, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
8. Matěj Michálek
22., 45., 51., 58. Martin Šebek
59. Ondřej Melichárek
21. Lukáš Rejmon
14. 5. 17 15:00 P3 My Levá fuska 7. 1:3 (0:1)
Utkání slušné úrovně bylo velmi vyrovnané. Hosté byli přesnější v koncovce a díky tomu vyhráli.
My Levá fuska
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Zdeněk Štěpán, Habil Doguscan Tekin vs Jan Fiala – Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jan Vencour
60. Jan Čurn 23., 40., 47. David Neužil
23. 4. 17 17:30 MIKU2 My Real Praga C.F. 5. 6:4 (1:1)
Útočné pohledné utkání, ve kterém rozhodla lepší produktivita domácího týmu. Vukovič,Hošek
My Real Praga C.F.
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Robert Grande, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Zdeněk Štěpán, Aleš Vaníček vs Pavel Trampota – Petr Fusek, Michal Kača, Matěj Kolář, Martin Pejpal, Sebastian Pohunek, Lukáš Trampota, Tomáš Vaněk, Lukáš Vejmelka
47., 57. Tomáš Vaněk
17. 4. 17 17:30 MIKU2 Real Hagrid CF My 4. 6:3 (1:2)
Kapitán Realu Hagrid ocenil gentlemanské gesto fair play týmu My v podobě odvolání gólu kvůli cizímu míči na hřišti.
Real Hagrid CF My
Matěj Macoun – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Heřmánek, Matěj Jungwirth, Matouš Lorenc, Josef Matys, Ondřej Pavelka, Ondřej Svatoš, Martin Žatečka vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Robert Grande, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
35. Milan Kučera
9. 4. 17 16:15 KBELY My Palmeiras Prosek 3. 2:3 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání, až do samého konce. Palmeiras nicméně rozhodli 5 minut před koncem.
My Palmeiras Prosek
Robert Grande – Jan Čurn, Vojtěch Hündl, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Zdeněk Štěpán, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Nikita Ivanov, Michal Jenček, Jaroslav Lhota, Pavel Mikulec, Peter Mikulec
7. Aleš Vaníček
21. Lukáš Porkert
18. Martin Daniš
30. Filip Dlabola
55. Michal Jenček
2. 4. 17 17:30 MIKU3 Na zdraví p.Macháčka My 2. 3:0 (0:0)
První půle byla velmi vyrovnaná a skončilo nerozhodně. V poslední desetiminutovce dokázali domácí vstřelit tři rychlé branky a zaslouženě vyhráli. Husák