10. Zelená liška TJ SUP A 11 2 3 6 19:45 7

Po 27.3.17 18:00 HRAB2 PFC Kodymka Miminka AC VET   (VL4A)
Po 27.3.17 19:15 HRAB2 Tlakové galoše Green shock FC   (HL6A)
Ne 14.5.17 16:00 HOSTI Alkmar NBND FC   (HL6L)
Ne 14.5.17 17:15 HOSTI Sportbar ZIPO Protector 1320 FC   (HL7L)
Čt 1.6.17 19:00 MOTO2 Jawa - Techno team Mamba club V   (VL3C)
Čt 1.6.17 20:15 MOTO2 K.K.K. Zavináč FC   (HL6H)

28. 6. 17 19:30 BECH Veget FC SUP DP Xaverov SUP 11. 3:5 (1:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Hosté začali hrát až za stavu 0:2, pak ale otočili výsledek ve svůj prospěch.
Veget FC SUP DP Xaverov SUP
Karel Kulhánek – Michal Brandejs, Petr Čermák, Ján Dzvoník, Jiří Holub, Tomáš Kočí, Petr Kudrna, Petr Lédl vs Petr Brejcha – Jiří Chalupa, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Dalibor Slezák, Jan Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
19., 31., 59. Tomáš Kočí 34., 46. Tomáš Jakl
38. František Svoboda
48. Ivan Habrun
56. Jan Šubík
14. 6. 17 20:45 BECH DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP 10. 2:5 (1:1)
První půle skončila remízou. Ve druhé půli byli jasně lepším týmem hosté a zaslouženě vyhráli. Plucar
DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP
Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Miloslav Skalický, Jan Šubík, Slavomír Voženílek vs Jan Klíma – Michal Jiráň, Jan Kyněra, Richard Margolius, Jiří Maršoun, Daniel Mašek, Petr Pohnán, David Ronn, Roman Soukup, Roman Veselý
4. Zoran Jovanoski
58. Miloslav Skalický
19. Roman Veselý
34., 38., 51. Daniel Mašek
43. Richard Margolius
8. 6. 17 19:30 BECH Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP 9. 5:2 (4:2)
Hezké fotbalové utkání, ve kterém byli domácí lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Dufek,Dufek
Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP
Václav Kopecký – Petr Fridrich, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Vachta, Miroslav Vostarek vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Karel Petržílka, Miloslav Skalický, Jan Šubík, Slavomír Voženílek
10., 28. Robert Nykl
15., 59. Petr Fridrich
18. Robert Netušil
22., 28. Miloslav Skalický
22. 5. 17 19:30 MIKU3 DP Xaverov SUP Tučňáci SUP A 8. 7:2 (3:0)
Po celou dobu byli aktivnější domácí. Lepší technikou a kombinací si zajistili výhru.
DP Xaverov SUP Tučňáci SUP A
Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Dalibor Slezák, Jan Šubík, Slavomír Voženílek vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vladimír Hájek, Milan Husák, Robert Jirák, Roman Podhorský, Petr Podrápský
8., 25., 47., 60. Dalibor Slezák
17., 41., 51. Jan Šubík
40., 59. Roman Bäumel
18. 5. 17 18:15 BECH Super Naděje A DP Xaverov SUP 7. 1:4 (0:2)
Hosté byli jednoznačně lepším týmem po všech stránkách. Domácím se zápas nepovedl, měli i podstatně méně fyzických sil, hlavně ve 2. poločase. Nebýt brankáře s několika hezkými zákroky, bylo by skóre vyšší. V závěru už hosté šetřili síly. Hošek
Super Naděje A DP Xaverov SUP
Marek Poláček – Milan Kodálík, Roman Kříž, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs Petr Brejcha – Jiří Chalupa, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Dalibor Slezák, Jan Šubík, Slavomír Voženílek
59. Vlastimil Zezula 11., 21., 51. Dalibor Slezák
37. Zoran Jovanoski
11. 5. 17 18:15 BECH DP Xaverov SUP Novis Praha 6. 7:3 (1:2)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhráli, i když po prvním poločase o jednu branku prohrávali. Utkání se hrálo v duchu fair play.
DP Xaverov SUP Novis Praha
Bohumil Přibyl – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Jiří Šebek, Dalibor Slezák, Jan Šubík, Slavomír Voženílek vs Jiří Landa – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Mojmír Přikryl, Petr Škvařil
11., 35., 48., 50. Jan Šubík
39. Slavomír Voženílek
44., 54. Dalibor Slezák
15. Milan Kvajsar
21., 59. Milan Makovec
27. 4. 17 18:15 BECH Pražačka seniors A DP Xaverov SUP 5. 2:6 (1:4)
Pohledné utkání hrané v rychlém tempu. Hosté byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě. Karel Sehnoutka, Jakub Strašek
Pražačka seniors A DP Xaverov SUP
Petr Kubín – Martin Gregor, Pavel Jirák, Petr Novák, Matěj Pánek, Daniel Schmidt, Pavel Staněk vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Bohumil Přibyl, Dalibor Slezák, Jan Šubík, Slavomír Voženílek
20. Daniel Schmidt
58. Martin Gregor
5. Zoran Jovanoski
9., 59. Dalibor Slezák
16., 56. Jan Šubík
30. Tomáš Jakl
11. 4. 17 20:45 BECH DP Xaverov SUP Indus SUP A 4. 4:1 (0:1)
Velmi nervozní utkání se zaslouženou výhrou domácího týmu. Jiří Bouše, Jiří Bouše ml.
DP Xaverov SUP Indus SUP A
Bohumil Přibyl – Petr Brejcha, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Dalibor Slezák, Jan Šubík, Slavomír Voženílek vs Tomáš Coufal – Vincenzo De Blasio, Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Luděk Kula, Pavel Laštovička, Milan Němeček, Tibor Soták, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
45., 47., 51. Dalibor Slezák
60. Jan Šubík
28. Milan Němeček
6. 4. 17 18:15 BECH DP Xaverov SUP Zelená liška TJ SUP A 3. 2:2 (0:1)
Utkání průměrné úrovně, na superveterány poměrně vyhrocené. Spravedlivá remíza, domácí v závěru využili přesilovku.
DP Xaverov SUP Zelená liška TJ SUP A
Petr Brejcha – Jiří Chalupa, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Bohumil Přibyl, Miloslav Skalický, Dalibor Slezák, Jan Šubík, Slavomír Voženílek vs Jan Navrátil – Miloš Kotek, Marcel Kučera, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Jiří Richter, Viktor Švestka, Michal Vokřínek
48. Miloslav Skalický
26. Luboš Řeháček
41. Viktor Švestka
20. Marcel Kučera
55. Marcel Kučera
28. 3. 17 19:30 MIKU3 Ortopedie DP Xaverov SUP 2. 2:6 (0:3)
Hosté si v první půli vytvořili třígólový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a zaslouženě vyhráli. Husák
Ortopedie DP Xaverov SUP
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Bohumil Přibyl, Miloslav Skalický, Dalibor Slezák, Jan Šubík
44., 46. Martin Vyštejn 2., 42. Dalibor Slezák
13. Zoran Jovanoski
19. Jan Šubík
51., 58. Miloslav Skalický
23. 3. 17 18:15 BECH DP Xaverov SUP Berušky A 1. 9:4 (4:2)
Utkání výborné úrovně, ve kterém proměnili více šancí domácí a díky tomu vyhráli.