28. 6. 17 19:30 MIKU2 Berušky A Ortopedie 11. 12:3 (9:1)
Berušky jasně přejely svého soupeře, výsledek mohl být ještě vyšší.
Tomáš Zima – Milan Janča, Petr Krištůfek, Jan Kuželka, Gustav Ondrejčík, František Veselý vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Petr Mácha, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
23. Martin Vyštejn
47. Milan Nový
53. Pavel Procházka
12. 6. 17 19:30 MIKU4 Ortopedie Veget FC SUP 10. 3:2 (1:0)
V prvním poločase byli domácí lepší, ale vypracovali si pouze jednogólový náskok. Hosté byli ve druhé půli lepším týmem, ale nakonec se jim podařilo pouze zkorigovat výsledek.
Ortopedie Veget FC SUP
Martin Vyštejn – Jiří Balcar, Petr Mácha, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miroslav Václavík vs Karel Kulhánek – Michal Brandejs, Petr Čermák, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Marek Herman, Jiří Holub, Tomáš Kočí, Antonín Kühn, Ctirad Udatný, Pavel Valta
26., 33. Petr Mácha
41. Pavel Procházka
50 Pavel Procházka 48., 52. Ctirad Udatný
6. 6. 17 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Ortopedie 9. 6:0 (5:0)
Za pěkného lijáku, ve druhém poločase za pořádné koupele zasloužená výhra domácích. Kovařík
Klokan Perón club SUP Ortopedie
Roman Soukup – Michal Jiráň, Aleš Kvasnička, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Petr Pohnán, David Ronn, Petr Sýkora, Roman Veselý vs Miroslav Václavík – Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
5., 21., 41. Petr Pohnán
6., 30. David Ronn
20. Roman Veselý
23. 5. 17 19:30 MIKU1 Ortopedie Sen ČM PG supervet 8. 2:2 (2:2)
Rychle hraný a vyrovnaný zápas, remíza je spravedlivá. Přes dva obdržené góly byli nejlepšími hráči mužstev oba brankáři.
Ortopedie Sen ČM PG supervet
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Šusta, Miroslav Vostarek
13. Milan Nový
26. Jiří Balcar
2. Miroslav Motl
7. Miroslav Šusta
15. 5. 17 19:30 MIKU2 Tučňáci SUP A Ortopedie 7. 1:1 (0:0)
Vyrovnané a velmi pěkné, z obou stran kombinační utkání. Boubín
Tučňáci SUP A Ortopedie
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Vladimír Hájek, Jaroslav Hrdlička, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Jiří Šmejc vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
47. Jiří Šmejc 60. Martin Vyštejn
9. 5. 17 19:30 MIKU4 Ortopedie Super Naděje A 6. 6:2 (3:1)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Ortopedie Super Naděje A
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs František Masař – Milan Kodálík, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
15., 28. Milan Nový
24. Michal Horáček
40. Pavel Procházka
50. Otomar Sláma
54. Martin Vyštejn
24., 36. Ivo Štric
25. 4. 17 19:30 MIKU4 Novis Praha Ortopedie 5. 2:3 (1:1)
Hezké utkání, ve kterém rozhodla zkušenost v zakončení na straně hostů. Domácí ze závěrečného tlaku vytěžili pouze snižující branku na 2:3 a od vyrovnání nechybělo moc, když v poslední minutě domácí nastřelili tyč. Lukáš Dufek
Novis Praha Ortopedie
Jiří Landa – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Antonín Příkaský, Petr Škvařil vs Miroslav Václavík – Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
24. Milan Kvajsar
58. Antonín Příkaský
27., 36., 40. Pavel Procházka
20. 4. 17 20:45 MIKU4 Ortopedie Pražačka seniors A 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání nakonec rozhodla jediná branka domácího týmu. Radek Smolík, Jan Souček
Ortopedie Pražačka seniors A
Miroslav Václavík – Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Petr Kubín – Martin Gregor, Ivan Haco, Pavel Jirák, Petr Novák, Matěj Pánek, Daniel Schmidt, Pavel Staněk
48. Pavel Procházka
4. 4. 17 19:00 ZABEH Indus SUP A Ortopedie 3. 9:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Indus SUP A Ortopedie
Tomáš Coufal – Vincenzo De Blasio, Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Václav Kropáček, Luděk Kula, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Martin Vyštejn
28. Petr Vašíček
32., 38., 40., 55., 57. Zdeněk Tichý
34., 45. Vincenzo De Blasio
53. Jaroslav Dlouhý
28. 3. 17 19:30 MIKU3 Ortopedie DP Xaverov SUP 2. 2:6 (0:3)
Hosté si v první půli vytvořili třígólový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a zaslouženě vyhráli. Husák
Ortopedie DP Xaverov SUP
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Bohumil Přibyl, Miloslav Skalický, Dalibor Slezák, Jan Šubík
44., 46. Martin Vyštejn 2., 42. Dalibor Slezák
13. Zoran Jovanoski
19. Jan Šubík
51., 58. Miloslav Skalický
21. 3. 17 19:30 MIKU3 Ortopedie Zelená liška TJ SUP A 1. 6:1 (2:0)
Hosté v první půli nevyužili šance, které si vytvořili, a tak je domácí po pauze vyučili z efektivity. Jan Lukáš
Ortopedie Zelená liška TJ SUP A
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Jan Navrátil – Miloš Kotek, Marcel Kučera, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Jiří Richter, Viktor Švestka