Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.17 | 19:15 | ZAK | Sen ČM PG supervet Pražačka seniors A | 11. | 1:8 |
Po 12.6.17 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Sen ČM PG supervet | 10. | 9:1 |
Čt 8.6.17 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP | 9. | 5:2 |
Út 23.5.17 | 19:30 | MIKU1 | Ortopedie Sen ČM PG supervet | 8. | 2:2 |
Čt 18.5.17 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Berušky A | 7. | 1:8 |
Čt 11.5.17 | 19:30 | BECH | Veget FC SUP Sen ČM PG supervet | 6. | 1:3 |
Út 25.4.17 | 18:15 | MIKU1 | Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP | 5. | 1:4 |
Čt 20.4.17 | 19:30 | BECH | Zelená liška TJ SUP A Sen ČM PG supervet | 4. | 4:1 |
Út 4.4.17 | 19:30 | BECH | Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet | 3. | 3:2 |
Čt 30.3.17 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Super Naděje A | 2. | 2:3 |
Čt 23.3.17 | 19:30 | BECH | Novis Praha Sen ČM PG supervet | 1. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 52:14 | 21 |
2. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 66:15 | 19 |
3. | DP Xaverov SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 54:30 | 17 |
4. | Berušky A | 11 | 7 | 0 | 4 | 68:43 | 14 |
5. | Ortopedie | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:43 | 12 |
6. | Novis Praha | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:39 | 10 |
7. | Super Naděje A | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:52 | 9 |
8. | Veget FC SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:38 | 8 |
9. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:41 | 7 |
10. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:45 | 7 |
11. | Sen ČM PG supervet | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:49 | 5 |
12. | Pražačka seniors A | 11 | 1 | 1 | 9 | 18:37 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 5.4.17 | 18:15 | HANSP | AGČV UVL Nejistý Felix UVL (UVL1A) |
St 5.4.17 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC Koloušci AK (HL4C) |
Po 24.4.17 | 19:00 | METE2 | Pavana AK VET Věčná žízeň FC VET (VL4A) |
Po 24.4.17 | 20:15 | METE2 | Javorák Vojenské lesy VET (VL1A) |
Ne 21.5.17 | 16:15 | MIKU2 | Malvazinky 1.FC Dýně AC A (HL8M) |
Ne 21.5.17 | 17:30 | MIKU2 | S.T.R.U.P. Strážci Pomeranče (HL5I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ackermann Miroslav | 8 | 1 |
Fridrich Petr | 9 | 5 |
Gajdica Martin | 2 | 0 |
Hamouz František | 4 | 0 |
Kafka Tomáš | 3 | 1 |
Kopecký Václav | 10 | 0 |
Motl Miroslav | 10 | 3 |
Netušil Robert | 11 | 2 |
Nykl Robert | 11 | 5 |
Prekop Milan | 4 | 1 |
Šusta Miroslav | 8 | 1 |
Vachta Miroslav | 1 | 0 |
Vostarek Miroslav | 9 | 0 |