12. Traktor Humus SUP A 11 1 0 10 26:61 2

Út 11.4.17 19:30 zzNOVOB Credit Praha FC 4 TD Ala Bundy B   (HL7C)
Út 11.4.17 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Inter Ohradní   (HL2A)
St 10.5.17 19:00 P2 Tatra 04 Deko   (HL2A)
St 10.5.17 20:15 P2 K.T.S. FC Ramutant CF   (HL4B)
Ne 4.6.17 18:45 P3 Periferie United Jižní Sheepy   (HL5I)
Ne 4.6.17 20:00 P3 Deus Vult Velký klády FC   (HL8J)

20. 6. 17 19:15 ZAK Javorák plus Flamengo FC SUP 11. 2:0 (1:0)
Flamengo mělo aktivnější vstup do utkání. Pak se ale role otočily a Javorák utkání kontroloval. Kovařík
Javorák plus Flamengo FC SUP
Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Vlastimil Neužil – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
20. Jan Chadt
46. Alexandr Kurz
5. 6. 17 18:15 HANSP Flamengo FC SUP VV Vokra SV 10. 5:8 (3:4)
Možná překvapivé, ale naprosto zasloužené vítězství hostujícícho týmu. Byl po všech stránkách lepší a po právu slaví výhru.
Flamengo FC SUP VV Vokra SV
Vlastimil Neužil – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Tomáš Zunt – Michael Procházka, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
2., 21., 34. Petr Čížek
14. Jan Ander
56. Zdeněk Foubík
10., 25., 30., 46. Michael Procházka
20., 33., 58. Tomáš Zmatlík
47. Pavel Vrkoslav
29. 5. 17 18:15 HANSP Úderka Žižkov SUP Flamengo FC SUP 9. 8:5 (5:1)
Velmi pohledné utkání z obou stran. Domácí si vypracovali v první půli náskok, který udrželi až do konce utkání a zaslouženě zvítězili.
Úderka Žižkov SUP Flamengo FC SUP
Michal Antonický – Pavel Fligl, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Luboš Kubelka, Oldřich Macák, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal vs Vlastimil Neužil – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
3., 22., 39. Oldřich Macák
6., 27., 29., 48., 57. Václav Jebousek
1., 34., 56., 60. Zdeněk Foubík
54. Martin Kožmín
22. 5. 17 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Traktor Humus SUP A 8. 6:4 (2:2)
Celkem vyrovnané utkání, hlavně v první půli. Poté domácí vstřelili čtyři rychlé branky a rozhodli o svém vítězství. Husák
Flamengo FC SUP Traktor Humus SUP A
Vlastimil Neužil – Jan Ander, Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Jaroslav Vodolán vs Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Veleba
13., 31., 36. Zdeněk Foubík
19., 37. Petr Čížek
32. Jaroslav Vodolán
8. Robert Varyš
28., 51. Tomáš Bouška
43. Roman Veleba
9. 5. 17 19:30 DEKAN Felix club super Flamengo FC SUP 7. 4:6 (2:2)
Po vyrovnaném průběhu se v závěru radovali techničtější hosté. Trnka
Felix club super Flamengo FC SUP
Jan Říha – Tomáš Běloch, Petr Flajžík, Milan Jánský, Karel Konečný, Milan Musil, Jan Šercl, Jan Tlačbaba vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Vlastimil Neužil, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
11. Jan Tlačbaba
24., 41., 50. Petr Flajžík
6. Martin Kožmín
22., 59. Zdeněk Foubík
47., 52. Petr Čížek
55. Jaroslav Vodolán
1. 5. 17 17:00 HANSP Flamengo FC SUP 1.FC RUM SUP 6. 4:6 (4:3)
Dobré utkání, ve kterém domácí v prvním poločase mnoho šancí spálili, což hosté v závěru utkání potrestali. Kovařík
Flamengo FC SUP 1.FC RUM SUP
Vlastimil Neužil – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Jaroslav Kostříž, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Miler, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
2., 12., 30. Zdeněk Foubík
16. Antonín Vích
10., 18. Pavel Borovička
23. Milan Miler
48., 58., 59. Josef Velán
33. Josef Velán
24. 4. 17 17:00 HANSP Endoprotéza Flamengo FC SUP 5. 3:5 (1:2)
Utkání vysoké kvality, kdy o vítězi rozhodl vyšší počet hráčů na střídání na straně hostujícího týmu. Martin Beránek, Zdeněk Fusek
Endoprotéza Flamengo FC SUP
Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jiří Nehasil, Jindřich Vich, Karel Wheeler vs Vlastimil Neužil – Jan Ander, Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
22. Tomáš Hrdý
39. Karel Wheeler
50. Viktor Hlaváč
5., 36. Petr Čížek
12., 60. Zdeněk Foubík
33. Jaroslav Vodolán
10. 4. 17 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Nejistá sezóna SUP 4. 5:4 (1:2)
Utkání dobré úrovně rozhodl gól domácího týmu v poslední minutě. Jinak velmi férové utkání.
Flamengo FC SUP Nejistá sezóna SUP
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Luděk Piskora, Josef Rot, Jaroslav Vodolán vs Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Vojtech Kis, Milan Mašek, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta
22., 59. Petr Čížek
34., 45. Zdeněk Foubík
43. Václav Chrbolka
29 Petr Čížek 5., 27. Vojtech Kis
41. Miroslav Hybner
43. Jiří Platil
3. 4. 17 17:00 HANSP Čechie 12° SUP Flamengo FC SUP 3. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou, přijatelnou pro oba týmy. Husák
Čechie 12° SUP Flamengo FC SUP
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Luboš Kasa, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Miroslav Trnka vs Luděk Piskora – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Vlastimil Neužil, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
15. Luboš Kasa
27. Karel Bednář
44. Jan Hruška
10. Václav Chrbolka
32. Petr Čížek
36. Zdeněk Foubík
27. 3. 17 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Kbelák FC SUP 2. 7:1 (2:1)
První poločas byl vyrovnaný, po změně stran Flamengo v rozmezí dvou minut odskočilo na rozdíl tří branek a Kbelák rezignoval. Navíc v brance Flamenga velmi dobře zachytal gólman. Dufek
Flamengo FC SUP Kbelák FC SUP
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Vlastimil Neužil, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích vs Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý
8., 30., 44., 51. Zdeněk Foubík
42., 47. Petr Čížek
59. Luděk Piskora
27. Lubomír Nešpor
20. 3. 17 19:30 ARIT Radouč FC B Flamengo FC SUP 1. 1:4 (0:2)
Na první pohled vyrovnaný zápas, který však hosté rozhodli větší efektivitou a přesností v koncovce.
Radouč FC B Flamengo FC SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Zdeněk Foubík – Václav Chrbolka , Petr Čížek, Vlastimil Neužil, Luděk Piskora, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán