2. Restaurace U Pecků A 11 9 1 1 51:23 19
5. Úterní hosté Ski FC A 11 5 1 5 54:42 11
10. Dynamo UK 11 3 1 7 31:40 7
11. Tatra 04 11 2 0 9 18:34 4
12. Inter Lotyšák A 11 1 1 9 33:62 3

3. 12. 18 19:15 MALES Inter Lotyšák A Úterní hosté Ski FC A 11. 3:11 (2:5)
Domácí hráli celý zápas v oslabení, což bylo samozřejmě znát. Hrálo s v klidné atmosféře a jen se čekalo, jaké bude konečné skóre.
Inter Lotyšák A Úterní hosté Ski FC A
Tomáš Pospíšil – Jiří Jeník, Ondřej Kotlík, Štěpán Maruš, Edis Shahini vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Jiří Heřman, Tomáš Jelínek, David Macko, Tomáš Mařík, Vít Popelka, Tomáš Režný, Daniel Turyna
18. Ondřej Kotlík
26., 39. Edis Shahini
8., 29., 40., 44. Tomáš Režný
9., 35., 45. Stanislav Bejda
12., 42., 43. Tomáš Jelínek
16. Jiří Heřman
19. 11. 18 20:30 MALES Hoverla Zak Inter Lotyšák A 10. 3:2 (2:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém měli hosté spoustu šancí, ale nedokázali je využít. Při hře bez brankáře naopak dostali gól do prázdné branky a s první ligou se loučí. Krajči
Hoverla Zak Inter Lotyšák A
Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Vasyl Horskii, Yurii Kadepskyi, Ivan Komorskyy, Kyrylo Kupriianov, Sándor Lemák, Pavlo Rusak, Denys Tokar vs Tomáš Pospíšil – Martin Aksamit, Václav Hruška, Petr Hulinský, Ondřej Kotlík, Jakub Pěnkava, Petr Sedláček
5. Oleksandr Braier
29., 59. Denys Tokar
55 Yurii Kadepskyi 4. Martin Aksamit
48. Václav Hruška
12. 11. 18 18:00 MALES Inter Lotyšák A Holosmetky FC A 9. 2:2 (1:1)
Bojovné utkání nemělo vítěze přesto, že oba týmy měly řadu šancí rozhodnout. Zasloužená remíza. Kohout
Inter Lotyšák A Holosmetky FC A
Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Dominik Farkaš, Petr Hulinský, Ondřej Kotlík, František Liška, Petr Sedláček vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Jakub Grznárik, Ondřej Halbich, Radek Hrdý, David Minha, Jakub Polák, Štěpán Vošta
29. František Liška
41. Dominik Farkaš
26. David Minha
42. Tomáš Birma
5. 11. 18 19:00 P1 Hertha ZMZ Inter Lotyšák A 8. 2:7 (1:5)
Technická hra od obou týmů, zápas měl velký náboj. Zasloužená výhra Lotyšáku. Lafek
Hertha ZMZ Inter Lotyšák A
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Patrik Dressler, Pavel Krois, Lukáš Moravec, Jan Moško, Tomáš Vaněk vs Tomáš Pospíšil – Václav Hruška, Petr Hulinský, František Liška, Štěpán Maruš, František Mysliveček, Jakub Pěnkava, Petr Sedláček
21. Lukáš Dont
36. Patrik Dressler
10., 12. František Mysliveček
20., 27. Václav Hruška
30., 51. Petr Sedláček
60. Jakub Pěnkava
24. 10. 18 19:30 CESMI Inter Lotyšák A Dynamo UK 7. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Inter Lotyšák A Dynamo UK
vs Vitaliy Bukhvak – Nazariy Bogatkin, Volodymyr Gurak, Mykhaylo Karabin, Dmytro Kovalov, Roman Kurets, Taras Kytselyak, Yurii Meshko, Petro Oliinyk, Georgiy Yavorskyy, Yerzhan Yessirkegenov
15. 10. 18 19:00 P1 Deko Inter Lotyšák A 6. 4:3 (2:3)
První poločas domácí tahali za kratší konec, ale po přestávce se zlepšili a zaslouženě otočili výsledek. Adámek
Deko Inter Lotyšák A
Petr Štěpán – Daniel Černý, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký vs Petr Jeřábek – Dominik Farkaš, Václav Hruška, Petr Hulinský, Jiří Jeník, Ondřej Kotlík, František Liška, Martin Pařík
27. Ondřej Kotlík
8. 10. 18 20:15 P1 Inter Lotyšák A TJ Spoje Praha A 5. 4:11 (3:7)
Lotyšák rychle vedl 2:0, potom ale Spoje rozehrály svůj brankostroj. Čapla
Inter Lotyšák A TJ Spoje Praha A
Petr Jeřábek – Petr Hulinský, Jiří Jeník, Václav Kodet, Ondřej Kotlík, Štěpán Maruš, Jakub Pěnkava vs Jakub Stehno – David Baran, Pavel Beneš, Lukáš Koutenský, Jakub Kubek, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Miroslav Verner, Tomáš Vobořil, Aleš Vondráček
49. Daniel Reiter
1. 10. 18 19:00 P1 Tatra 04 Inter Lotyšák A 4. 3:2 (1:0)
Utkání plné soubojů se rozhodlo v poslední desetiminutovce, když hosté hráli v oslabení. Lotyšák pak už nedokázal zareagovat. Novotný
Tatra 04 Inter Lotyšák A
Martin Mika – Michal Cimbál, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Michal Pařízek, Vladimír Pešata, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Petr Jeřábek – Dominik Farkaš, Jiří Jeník, Ondřej Kotlík, František Liška, Štěpán Maruš, Petr Sedláček, Jakub Vodáček
48. Petr Sedláček
17. 9. 18 19:15 KORAB Inter Lotyšák A Sparta Pankrác 3. 4:6 (2:3)
Hosté si ve vyrovnaném prvním poločase vytvořili těsný náskok, který po přestávce dokázali uhájit. Čapla
Inter Lotyšák A Sparta Pankrác
Pavel Bek – Václav Hruška, Petr Hulinský, Ondřej Kotlík, František Liška, Štěpán Maruš, Martin Pařík, Petr Sedláček, Edis Shahini vs David Pokorný – Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Jan Sus
2., 54. Martin Pařík
22. Václav Hruška
52. Petr Hulinský
44 Pavel Bek 16. OG
17., 28., 44., 59. Pavel Dufek
50. Štěpán Šimeček
10. 9. 18 20:15 P1 Santa Dominica Inter Lotyšák A 2. 5:3 (5:1)
Hosté udělali ve druhém poločase z jasného zápasu drama, vyrovnat ale už nedokázali. Šaróka
Santa Dominica Inter Lotyšák A
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Mařík, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Tomáš Pospíšil – Martin Aksamit, Petr Hulinský, Jiří Jeník, Václav Kodet, František Liška, Petr Sedláček
9., 23. David Pozníček
17., 21. Stanislav Mařík
25. Michal Uhlíř
40. Petr Hulinský
55. Václav Kodet
3. 9. 18 19:15 MALES Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A 1. 3:9 (2:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání se po přestávce změnilo v přestřelku. Pak domácím došly síly a duo Sodoma - Šultes excelovalo. Adámek
Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A
Tomáš Pospíšil – Martin Aksamit, Václav Hruška, Petr Hulinský, Jiří Jeník, František Liška, Štěpán Maruš, Edis Shahini vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Václav Socher, Jiří Sodoma, Pavel Šultes, Vít Turtenwald