3. 12. 18 19:15 ZAK Restaurace U Pecků A Hoverla Zak 11. 5:1 (3:0)
Karel Tureček – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Jan Petržílka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Vít Turtenwald vs Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Mykola Filtyuk, Vasyl Horskii, Yurii Kadepskyi, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Pavlo Rusak, Denys Tokar
12. Jan Petržílka
29. Radek Hanzlík
53 Karel Tureček 41. Denys Tokar
19. 11. 18 19:15 MALES Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A 10. 6:0 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase dali domácí dvě slepené branky. Hosté poté začali hrát bez brankáře a Holosmetky je ztrestaly z rychlých brejků. Krajči
Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A
Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Jakub Grznárik, Vít Koláček, David Minha, Jakub Polák, Karel Protivínský, Štěpán Vošta vs František Kafka – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Jan Petržílka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Jiří Sodoma, Pavel Šultes, Vít Turtenwald
34. Vít Koláček
35., 44., 56. Tomáš Birma
47. Karel Protivínský
59. Jakub Grznárik
12. 11. 18 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Hertha ZMZ 9. 5:4 (0:2)
Hosté začali lépe a brzy vedli, v poločase 2:0 a po přestávce i 4:1. Domácí pak začali hrát bez brankáře, z velkého tlaku se jim podařilo vyrovnat a následně z penalty za ruku rozhodli zápas. Kohout
Restaurace U Pecků A Hertha ZMZ
Maksym Dikusar – Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Václav Socher, Jiří Sodoma, Pavel Šultes vs Jan Hataš – Lukáš Dont, Pavel Krois, Vladimír Máče, Lukáš Moravec, Miroslav Nečas, Josef Prokeš, Tomáš Vaněk
55. Pavel Krois
5. 11. 18 19:15 MALES Dynamo UK Restaurace U Pecků A 8. 2:7 (2:2)
V prvním poločase drželo Dynamo krok, ale po přestávce se ukázala větší kvalita Restaurace, která nakonec jasně vyhrála. Petr
Dynamo UK Restaurace U Pecků A
Vitaliy Bukhvak – Ivan Bandurovych, Nazariy Bogatkin, Volodymyr Gurak, Vitaliy Karabin, Dmytro Kovalov, Roman Kurets, Yurii Meshko, Volodymyr Mula, Mykola Tkachenko, Georgiy Yavorskyy vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Jiří Sodoma, Pavel Šultes, Vít Turtenwald
32. Pavel Šultes
22. 10. 18 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Deko 7. 3:2 (0:1)
Pohledné utkání a obrovská bitva až do konce. Deko výborně bránilo, ale na body nakonec nedosáhlo. Krajči
Restaurace U Pecků A Deko
Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Pavel Šultes, Vít Turtenwald vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek
31. Pavel Mišák
45. Pavel Šultes
47. Jaroslav Procházka
27 Ivan Faitl 28. Daniel Černý
60. Martin Studecký
15. 10. 18 19:15 MALES TJ Spoje Praha A Restaurace U Pecků A 6. 0:0 (0:0)
Zpočátku přátelské utkání, ale postupně se začalo trochu jiskřit. První půle byla vyrovnaná, po přestávce začaly mít mírně navrch Spoje, ale kýžený gól se nepodařilo vstřelit nikomu. Husák
TJ Spoje Praha A Restaurace U Pecků A
Jakub Stehno – David Baran, Pavel Beneš, Lukáš Koutenský, Jakub Kubek, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Miroslav Verner, Tomáš Vobořil, Aleš Vondráček vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Jiří Sodoma, Pavel Šultes, Vít Turtenwald
58 Lukáš Koutenský 13. Jakub Slunéčko
21. Vít Turtenwald
8. 10. 18 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Tatra 04 5. 2:0 (0:0)
Utkání velké fotbalové kvality, bez zbytečných faulů. Zvítězili nakonec o něco lepší domácí. Adámek
Restaurace U Pecků A Tatra 04
Maksym Dikusar – Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Pavel Šultes, Vít Turtenwald vs Martin Mika – Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Michal Pařízek, Vladimír Pešata, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml
36. Pavel Šultes
58. Jaroslav Procházka
1. 10. 18 19:15 MALES Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A 4. 4:10 (2:4)
Hosté byli celé utkání lepším týmem, Sparta ale dokázala v první půli alespoň vzdorovat. Kohout
Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A
Lukáš Dufek – Pavel Dufek, Eduard Formáček, David Pokorný, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Jan Sus vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Jiří Sodoma, Pavel Šultes, Vít Turtenwald
47. Maksym Dikusar
17. 9. 18 20:15 P1 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 3. 4:1 (0:1)
V prvním poločase krásné, vyrovnané utkání, po přestávce rozhodla lepší fyzická kondice domácích. Adámek
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Maksym Dikusar – David Bozděch, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Václav Socher, Jiří Sodoma, Pavel Šultes, Vít Turtenwald, Michal Votava vs Petr Prokopec – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř
40., 56., 60. Jiří Sodoma
12. David Pozníček
10. 9. 18 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A 2. 0:6 (1:4)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 45. minutě po zranění dvou hráčů domácího týmu. Krajči
Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Tomáš Jelínek, Tomáš Mařík, Tomáš Režný vs Maksym Dikusar – David Bozděch, Radek Hanzlík, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Jiří Sodoma, Vít Turtenwald
26. Stanislav Bejda 2., 17., 38. Jakub Slunéčko
6. Jiří Sodoma
12. David Bozděch
35. Václav Socher
3. 9. 18 19:15 MALES Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A 1. 3:9 (2:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání se po přestávce změnilo v přestřelku. Pak domácím došly síly a duo Sodoma - Šultes excelovalo. Adámek
Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A
Tomáš Pospíšil – Martin Aksamit, Václav Hruška, Petr Hulinský, Jiří Jeník, František Liška, Štěpán Maruš, Edis Shahini vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Václav Socher, Jiří Sodoma, Pavel Šultes, Vít Turtenwald