Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.18 | 20:30 | KORAB | Koberce Trend ARG UTS Vršovice | 11. | 2:3 |
Po 3.12.18 | 20:30 | MALES | Hosthunters Audi United FC | 11. | 3:5 |
Po 3.12.18 | 20:15 | MIKU2 | MVS Vršovice A Úderka Žižkov junioři | 11. | 6:8 |
Po 3.12.18 | 20:15 | MIKU1 | Lucián FC A Klokan Perón club A | 11. | 1:4 |
Po 3.12.18 | 20:15 | MIKU3 | Smutný potapěči Dvorce SK MPI | 11. | 3:10 |
Po 3.12.18 | 20:15 | MOTO1 | Traktor humus A Břewnow boys KMK | 11. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club A | 11 | 10 | 0 | 1 | 48:17 | 20 |
2. | Lucián FC A | 11 | 9 | 0 | 2 | 62:27 | 18 |
3. | Břewnow boys KMK | 11 | 8 | 0 | 3 | 36:17 | 16 |
4. | Smutný potapěči | 11 | 7 | 0 | 4 | 78:64 | 14 |
5. | Audi United FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:36 | 13 |
6. | Dvorce SK MPI | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:38 | 12 |
7. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 5 | 1 | 5 | 48:56 | 11 |
8. | UTS Vršovice | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:38 | 10 |
9. | Koberce Trend ARG | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:49 | 7 |
10. | Hosthunters | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:52 | 7 |
11. | MVS Vršovice A | 11 | 1 | 2 | 8 | 33:65 | 4 |
12. | Traktor humus A | 11 | 0 | 0 | 11 | 15:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 5.9.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Hosthunters |
Čt 13.9.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Dvorce SK MPI |
Pá 14.9.18 | 19:30, 20:45 | LITVI | Úderka Žižkov junioři |
Čt 20.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU1 | Klokan club A |
Pá 21.9.18 | 19:30, 20:45 | LITVI | Úderka Žižkov junioři |
Ne 23.9.18 | 16:15, 17:30 | ZAK | Audi United FC |
Ne 23.9.18 | 18:45 | MIKU2 | Břewnow boys KMK |
St 26.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU1 | Klokan club A |
St 26.9.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | CESMI | Smutný potapěči |
Po 1.10.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU2 | Traktor humus A |
Po 8.10.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | UTS Vršovice |
St 10.10.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | CESMI | Dvorce SK MPI |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Dedek | Smutný potapěči | 22 |
2. | Tomáš Kounovský | Smutný potapěči | 21 |
3. | Jiří Žalud | Smutný potapěči | 20 |
4. | Marek Cimpl | Úderka Žižkov junioři | 14 |
5. | Tomáš Jurčík | G.I.C La Plate de Cünde | 12 |
6. | Pavel Korabarov | MVS Penguins 6:5 | 12 |
7. | Marek Lisý | Velmistři prokrastinace | 11 |
8. | Martin Bárta | Koberce Trend ARG | 11 |
9. | Pavel Slánský | Lucián FC B | 11 |
10. | Adam Kraus | Lucián FC B | 11 |
11. | Marek Barták | Lucián FC A | 10 |
12. | Jan Prošvic | Lucián FC B | 9 |
13. | Martin Sekan | UTS Vršovice | 9 |
14. | Dias Idrissov | Bruins FC | 9 |
15. | Petr Mareš | Úderka Žižkov junioři | 9 |
16. | Musa Ansuma | MFK Klokan A | 9 |
17. | Vojtěch Šulc | Břewnow boys KMK | 9 |
18. | Filip Chládek | Dvorce SK MPI | 8 |
19. | Milan Mařík | Hosthunters | 8 |
20. | Michal Žoch | UTS Vršovice | 8 |