St 5.9.18 18:15 LITVI Atlético Cerveza Růžoví delfínci 97,2   (HL6C)
St 5.9.18 19:30 LITVI Credit Praha FC Rumburaci A   (HL7F)
St 5.9.18 20:45 LITVI Ďáblice FK Nottoric Forest   (HL6E)
Út 4.12.18 17:45 MIKU3 Kehar Club FC Greenhorns FC   (HL5C)
Út 4.12.18 19:00 MIKU3 Prokaryota FZ Red Leads   (HL7C)
Út 4.12.18 20:15 MIKU3 Real Spořilov Serus AC   (HL8D)

3. 12. 18 20:30 MALES Hosthunters Audi United FC 11. 3:5 (1:3)
Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a byli odměněni gólem. Pak ale převzalo otěže Audi, otočilo výsledek a výhru si pohlídalo.
Hosthunters Audi United FC
Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Radek Zaoral vs Nikita Zyryanov – Vasyl Cherevko, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Jan Měchura, Martin Šimek
2., 59. Milan Mařík
44. Martin Petružálek
45 Radek Zaoral 13. Jan Měchura
19. Vasyl Cherevko
20., 52. Dias Idrissov
50. Alisher Ibragim
20. 11. 18 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Hosthunters 10. 3:4 (0:1)
Více ze hry měli domácí, ale branka soupeře byla zakletá. Když pět minut před koncem Hosthunters zvýšili na 3:0, vypadalo to, že je rozhodnuto. To už UTS hráli power-play. Přesto dokázali zápas ještě hodně zdramatizovat, ale na vyrovnání už neměli dost času.
UTS Vršovice Hosthunters
Matej Juhász – Petr Bordáč, Václav Černý, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Tomáš Kužela, Michal Žoch vs Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Suchý, Radek Zaoral
56. Václav Černý
58. Petr Bordáč
59. Pavel Čírtek
29. Jan Suchý
39., 54. Milan Mařík
57. Jan Červenka
11. 11. 18 16:15 P1 Traktor humus A Hosthunters 9. 0:3 (0:2)
Domácí ve veteránské sestavě neměli moc šanci. Zvítězil pohyblivější tým. Hráno v duchu fair play. Gejza Trgiňa, Tomáš Čebiš
Traktor humus A Hosthunters
Filip Kudrnáč – Miroslav Hajný, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Václav Meisner, Roman Zvolský vs Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Jan Suchý, Radek Zaoral
2. Jan Červenka
7. Martin Adámek
59. Radek Zaoral
29. 10. 18 20:30 TEMPO Hosthunters Smutný potapěči 8. 6:11 (2:5)
Pěkné utkání z obou stran. Hosté byli fotbalovější.
Hosthunters Smutný potapěči
Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Jan Suchý, Radek Zaoral vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
49. Michal Trunečka
22. 10. 18 19:15 STER1 MVS Vršovice A Hosthunters 7. 2:2 (1:1)
Utkání průměrné úrovně, odehrané z obou stran slušně. Výsledek odpovídá dění na hřišti.
MVS Vršovice A Hosthunters
Leoš Knap – Luboš Horáček, Pavel Korabarov, Michal Petrů, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Lukáš Veselý, Martin Veselý vs Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý, Radek Zaoral
5. Luboš Horáček
41. Jan Šulc
6. Martin Adámek
43. Milan Mařík
15. 10. 18 20:30 SCBEC Hosthunters Lucián FC A 6. 3:13 (0:8)
Naprostá destrukce domácích, kteří už v poločase prohrávali o osm gólů. Přesto sympaticky nic nezabalili a po přestávce se dočkali alespoň několika branek. Novotný
Hosthunters Lucián FC A
Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý vs Karel Vitvera – Marek Barták, Jakub Boudník, Tomáš Jurčík, David Kouřimský, Adam Kraus, Jan Prošvic, Pavel Slánský
54. David Kouřimský
9. 10. 18 19:00 METE2 Koberce Trend ARG Hosthunters 5. 1:6 (0:4)
Rozhodla první půle, ve které si hosté vytvořili rozhodující náskok. Smetana
Koberce Trend ARG Hosthunters
Lukáš Zima – Adam Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Ondřej Hrubý, Radim Jakubec, Lukáš Mitro, Tomáš Vyhnal vs Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý, Radek Zaoral
33. Radim Jakubec 2., 30. Milan Mařík
11. Radek Zaoral
25., 52. Martin Adámek
47. Jan Červenka
2. 10. 18 20:15 MIKU1 Hosthunters Klokan Perón club A 4. 3:5 (1:0)
První půle byla vyrovnaná, oba týmy měly smůlu v koncovce. Klokan nakonec vyhrál díky dobrému vstupu do druhé půle.
Hosthunters Klokan Perón club A
Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý vs Tomáš Bezstarosti – Ondřej Barvínek, Marián Drahoš, Ivan Hašek, Václav Ježdík, Ondřej Kadlec, Tomáš Klupsa, Tomáš Manhart, Tomáš Němec, Jan Pohnán