Po 8.10.18 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Tlakové galoše   (HL4A)
Po 8.10.18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Zlatý krysy FC   (VL3A)
Po 8.10.18 20:30 ZAK Javorák Gambrinus VH VET   (VL1A)
Po 29.10.18 18:00 KORAB Nemesis VET Sean team VET   (VL2A)
Po 29.10.18 19:15 KORAB Santa Tranta VET Traktor humus VET A   (VL1A)
Po 29.10.18 20:30 KORAB F3N FC B Černý koně TMK   (HL7A)

3. 12. 18 20:30 KORAB Koberce Trend ARG UTS Vršovice 11. 2:3 (2:1)
Skóre se přelévalo ze strany na stranu. Poslední desetiminutovka patřila Vršovicím, které byly v závěru šťastnější. Čapla
Koberce Trend ARG UTS Vršovice
Tomáš Kamler – Martin Bárta, Adam Čížek, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Radim Jakubec, Lukáš Mitro, Karel Ondřej, Tomáš Vyhnal vs Matej Juhász – Petr Bordáč, Václav Černý, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch
21. Martin Bárta
24. Adam Čížek
7., 50. Jan Lacina
58. Michal Žoch
20. 11. 18 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Hosthunters 10. 3:4 (0:1)
Více ze hry měli domácí, ale branka soupeře byla zakletá. Když pět minut před koncem Hosthunters zvýšili na 3:0, vypadalo to, že je rozhodnuto. To už UTS hráli power-play. Přesto dokázali zápas ještě hodně zdramatizovat, ale na vyrovnání už neměli dost času.
UTS Vršovice Hosthunters
Matej Juhász – Petr Bordáč, Václav Černý, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Tomáš Kužela, Michal Žoch vs Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Suchý, Radek Zaoral
56. Václav Černý
58. Petr Bordáč
59. Pavel Čírtek
29. Jan Suchý
39., 54. Milan Mařík
57. Jan Červenka
6. 11. 18 20:15 MIKU1 Klokan Perón club A UTS Vršovice 9. 3:2 (1:1)
Dynamická, bojovná hra se spoustou hezkých šancí a gólů. Závěrečný tlak hostů nepřinesl vyrovnání a tak těsně vyhrál Klokan. Janča
Klokan Perón club A UTS Vršovice
Tomáš Bezstarosti – Ondřej Barvínek, Marián Drahoš, Jan Jelínek, Ondřej Kadlec, František Klíma, Ladislav Kratochvíl, Tomáš Manhart, Jan Pohnán vs Matej Juhász – Petr Bordáč, Václav Černý, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Kužela, Martin Sekan, Michal Žoch
29., 51. František Klíma
45. Tomáš Bezstarosti
23. Václav Černý
45. Pavel Čírtek
30. 10. 18 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Traktor humus A 8. 4:0 (4:0)
Velmi krásný zápas, plný fotbalových fines. Totální fotbal, který už není moc k vidění. Rozhodl první poločas.
UTS Vršovice Traktor humus A
Matej Juhász – Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch vs Filip Kudrnáč – Aleš Dohnal, Miroslav Hajný, Jan Hlava, Matúš Karnafel, Martin Špás, Jan Švelbl
14. Michal Žoch
20. Tomáš Klein
26. Martin Sekan
27. Martin Hosnedl
23. 10. 18 20:45 zzNOVOB Úderka Žižkov junioři UTS Vršovice 7. 0:10 (0:4)
O vítězství rozhodl už první poločas, po kterém hosté vedli o čtyři branky. Úderka po přestávce hrála s brankářem v poli, ale její šance zblokovala skvělá obrana UTS. Vítězové v poslední desetiminutovce z brejků navýšili skóre, které je pro Úderku hodně kruté.
Úderka Žižkov junioři UTS Vršovice
Lukáš Mráz – Nikola Bertoldi, David Bujnovský, Marek Cimpl, Filip Hereš, Pavel Řezáč, Pavel Urban vs Matej Juhász – Petr Bordáč, Václav Černý, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch
15., 25., 52., 60. Martin Sekan
18., 55. Petr Bordáč
23., 59. Michal Žoch
49., 57. Jan Lacina
16. 10. 18 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Smutný potapěči 6. 4:5 (3:1)
Skvělá podívaná. nejdřív to vypadalo na jasnou záležitost Vršovic, ale pak Potapěči zapnuli a už nešli zastavit. Nakonec berou oba body oni. Janča
UTS Vršovice Smutný potapěči
Matej Juhász – Petr Bordáč, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
19. Pavel Čírtek
24. Martin Hosnedl
26., 34. Martin Sekan
8., 45., 52. Tomáš Kounovský
40. Jiří Valášek
53. Martin Vrzal
9. 10. 18 20:15 MIKU2 Dvorce SK MPI UTS Vršovice 5. 6:2 (3:1)
Pěkné, bojovné utkání, domácí vedli už po prvním poločase a v závěru náskok jen zvýraznili.
Dvorce SK MPI UTS Vršovice
Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Marcel Majer, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec vs Matej Juhász – Petr Bordáč, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch
13., 50. Marcel Majer
14., 20. Marek Lisý
55. Matyáš Olmr
60. Tomáš Olmr
25. Pavel Čírtek
53. Tomáš Klein
2. 10. 18 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice MVS Vršovice A 4. 5:2 (0:1)
V první půli vyrovnané utkání, po přestávce už dominovali domácí UTS a zaslouženě vyhráli.
UTS Vršovice MVS Vršovice A
Matej Juhász – Petr Bordáč, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch vs Leoš Knap – Patrik Bečvář, Jakub Kodr, Pavel Korabarov, Marek Musil, Martin Stričko, Martin Veselý
31. Martin Hosnedl
34., 51. Martin Sekan
40. Jan Lacina
50. Michal Žoch
9., 52. Pavel Korabarov
24. 9. 18 20:00 BIHOR Břewnow boys KMK UTS Vršovice 3. 6:0 k.
18. 9. 18 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Lucián FC A 2. 2:6 (1:1)
Kvalitní utkání, které odpovídalo úrovni druhé ligy. Po vyrovnané první půli šli trochu se štěstím do vedení hosté, kteří svou výhru v poslední desetiminutovce z brejků pojistili.
UTS Vršovice Lucián FC A
Matej Juhász – Petr Bordáč, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch vs Marek Bruna – Marek Barták, Jakub Boudník, Tomáš Jurčík, David Kouřimský, Adam Kraus, Lukáš Novák, Pavel Slánský, Karel Vitvera
15. Michal Žoch
45. Jan Lacina
21., 47., 55. Adam Kraus
32. Tomáš Jurčík
56., 58. Lukáš Novák
11. 9. 18 20:45 zzNOVOB Audi United FC UTS Vršovice 1. 4:7 (1:4)
Hosté si v prvním poločase vytvořili náskok, o který ale do 40. minuty přišli. Závěr ovšem patřil znovu UTS Vršovice. Husák
Audi United FC UTS Vršovice
Nikita Zyryanov – Musa Ansuma, Dmytro Hulei, Dias Idrissov, Jan Měchura, Martin Šimek vs Matej Juhász – Petr Bordáč, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch