Čt 13.9.18 18:15 BECH Berušky A DP Xaverov SUP   (SVL1A)
Čt 13.9.18 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Oblouci 81 AFC SUP   (SVL1A)
Čt 13.9.18 20:45 BECH Šejk Peterka Rošambo   (HL6G)
St 10.10.18 18:15 CESMI Notorlet Stodůlky Právníci FC   (HL7E)
St 10.10.18 19:30 CESMI Líheň talentů 2015 Dirty Bastards   (HL4D)
St 10.10.18 20:45 CESMI Holosmetky FC A Dynamo UK   (HL1A)

3. 12. 18 20:15 MIKU3 Smutný potapěči Dvorce SK MPI 11. 3:10 (2:4)
Domácí vedli po čtvrt hodině 2:0, pak ale Dvorce zabraly a ještě do poločasu skóre otočily. Druhá půle už byla jasně v režii hostů, kteří byli pohyblivější a často zakončovali do prázdné branky. Potapěčům už chyběly síly na zvrat.
Smutný potapěči Dvorce SK MPI
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Matyáš Olmr – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Ondřej Mach, Marcel Majer, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec
45. Lukáš Khun
20. 11. 18 20:15 MIKU2 Dvorce SK MPI MVS Vršovice A 10. 8:5 (3:1)
Velice kvalitní utkání s množstvím šancí, hrané ve vysokém tempu. Dvorce měly lepší koncovku a slaví výhru.
Dvorce SK MPI MVS Vršovice A
Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Marcel Majer, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec vs Leoš Knap – Luboš Horáček, Jakub Kodr, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Martin Veselý
55. Pavel Korabarov
6. 11. 18 20:15 MIKU2 Lucián FC A Dvorce SK MPI 9. 2:0 (1:0)
Vynikající utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém ale jen domácí dokázali využít některé šance. Kamil Vícha, Aleš Unger
Lucián FC A Dvorce SK MPI
Marek Bruna – Jakub Boudník, Tomáš Jurčík, David Kouřimský, Adam Kraus, Lukáš Novák, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Karel Vitvera vs Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Marcel Majer, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec
10. Tomáš Jurčík
53. Jan Prošvic
30. 10. 18 20:15 MIKU2 Dvorce SK MPI Koberce Trend ARG 8. 3:7 (3:1)
Velice pohledný, rychlý a vyrovnaný zápas. Plno šancí a zvratů ve skóre. Hostům lépe vyšel druhý poločas, a proto vyhráli. Dufek
Dvorce SK MPI Koberce Trend ARG
Ondřej Mach – Filip Chládek, Marek Lisý, Marcel Majer, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec vs Tomáš Kamler – Martin Bárta, Adam Čížek, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Tomáš Fichtner, David Veselý
53. David Veselý
23. 10. 18 20:15 MIKU1 Klokan Perón club A Dvorce SK MPI 7. 4:1 (2:1)
Klokan přejel soupeře ve velké stylu, rozhodl hattrick Barvínka. Petr
Klokan Perón club A Dvorce SK MPI
Tomáš Bezstarosti – Ondřej Barvínek, Ivan Hašek, Ondřej Kadlec, Tomáš Klupsa, Daniel Novotný, Jan Pohnán, Petr Štáf ml. vs Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Marcel Majer, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec
15. Ondřej Kadlec
27., 40., 60. Ondřej Barvínek
13. Lukáš Khun
16. 10. 18 20:15 MIKU1 Dvorce SK MPI Úderka Žižkov junioři 6. 6:1 (2:0)
Domácí se dostali do vedení už ve druhé minutě a svůj náskok postupně navyšovali. Úderka se prosadila až v závěru za rozhodnutého stavu.
Dvorce SK MPI Úderka Žižkov junioři
Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Marcel Majer, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec vs Michal Valašík – Marek Cimpl, Filip Hereš, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Pavel Řezáč, Pavel Urban
2., 40. Marcel Majer
20., 36., 48. Marek Lisý
34. Matyáš Olmr
52. Tomáš Novotný
9. 10. 18 20:15 MIKU2 Dvorce SK MPI UTS Vršovice 5. 6:2 (3:1)
Pěkné, bojovné utkání, domácí vedli už po prvním poločase a v závěru náskok jen zvýraznili.
Dvorce SK MPI UTS Vršovice
Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Marcel Majer, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec vs Matej Juhász – Petr Bordáč, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Tomáš Klein, Jan Lacina, Martin Sekan, Michal Žoch
13., 50. Marcel Majer
14., 20. Marek Lisý
55. Matyáš Olmr
60. Tomáš Olmr
25. Pavel Čírtek
53. Tomáš Klein
1. 10. 18 20:00 BIHOR Břewnow boys KMK Dvorce SK MPI 4. 6:1 (4:1)
Poklidné utkání, ve kterém si technicky a takticky lepší Břewnow došel k zaslouženému vítězství.
Břewnow boys KMK Dvorce SK MPI
Adam Sybera – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Radovan Musil, Josef Šimůnek, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Martin Zalužanský vs Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec
7. Karel Tůma
15., 36. Vojtěch Šulc
20. Jaromír Bulíček
27., 56. Martin Zalužanský
7. Filip Chládek
25. 9. 18 20:15 MIKU1 Dvorce SK MPI Audi United FC 3. 1:5 (0:1)
Zvítězil tým, který si dokázal příležitosti nejen vytvářet, ale také je proměňovat. Tomáš Andrle, Radek Pištora
Dvorce SK MPI Audi United FC
Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec vs Oleg Shvedov – Vasyl Cherevko, Miroslav Eichler, Dmytro Hulei, Dias Idrissov, Vitalij Kravcov, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Vasyl Tomyshch, Lukáš Trampota
41. Lukáš Khun 52 Jiří Stehlík 18., 33., 58. Miroslav Eichler
37. Vasyl Tomyshch
43. Oleg Shvedov
48. Vasyl Cherevko
17. 9. 18 20:15 MIKU4 Hosthunters Dvorce SK MPI 2. 2:3 (1:2)
Pohledné, vyrovnané utkání skončilo těsným vítězstvím týmu Dvorce. Trnka
Hosthunters Dvorce SK MPI
Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Jan Skála, Jan Suchý, Radek Zaoral vs Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec
14. Radek Zaoral
36. Michal Jaroš
15. Filip Chládek
17. Marek Lisý
49. Matyáš Olmr
11. 9. 18 20:15 MIKU2 Dvorce SK MPI Traktor humus A 1. 5:1 (2:1)
Svižné, kvalitní utkání, ve kterém zvítězila dravost domácích Dvorců. Boubín
Dvorce SK MPI Traktor humus A
Ondřej Mach – Filip Chládek, Lukáš Khun, Marek Lisý, Marcel Majer, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec vs Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Karel Kubec, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, Václav Meisner, Martin Špás