Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.18 | 18:15 | CESMI | Orange Predators A Erko Kbely | 11. | 4:12 |
Po 19.11.18 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Orange Predators A | 10. | 7:2 |
Po 12.11.18 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A Domácí potřeby A | 9. | 6:3 |
Po 5.11.18 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Orange Predators A | 8. | 6:0 k. |
Po 22.10.18 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A BongoBongo AC | 7. | 3:6 |
Po 15.10.18 | 20:45 | CESMI | Speciál Bráník B Orange Predators A | 6. | 0:6 |
Po 8.10.18 | 19:30 | CESMI | Orange Predators A Vládci Prahy | 5. | 0:6 k. |
Po 1.10.18 | 20:45 | CESMI | Sedm zbabělých B Orange Predators A | 4. | 4:3 |
Po 24.9.18 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A Restaurace U Pecků B | 3. | 3:5 |
Po 10.9.18 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Orange Predators A | 2. | 8:5 |
Po 3.9.18 | 20:45 | CESMI | Models FC Orange Predators A | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erko Kbely | 11 | 8 | 2 | 1 | 59:33 | 18 |
2. | Restaurace U Pecků B | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:26 | 17 |
3. | Borussia Bubeneč | 11 | 8 | 0 | 3 | 60:31 | 16 |
4. | Ekonom WT | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:24 | 16 |
5. | Domácí potřeby A | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:22 | 14 |
6. | Vojenské lesy | 11 | 4 | 3 | 4 | 44:42 | 11 |
7. | Vládci Prahy | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:41 | 10 |
8. | Speciál Bráník B | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:35 | 10 |
9. | BongoBongo AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:41 | 9 |
10. | Orange Predators A | 11 | 3 | 0 | 8 | 38:57 | 6 |
11. | Sedm zbabělých B | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:58 | 3 |
12. | Models FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 12.9.18 | 18:15 | CESMI | Nova LFC B LDT Sopka (HL8E) |
St 12.9.18 | 19:30 | CESMI | Polární záře Ďáblice FK (HL6E) |
St 12.9.18 | 20:45 | CESMI | Bratři v triku Právníci FC (HL7E) |
St 19.9.18 | 18:15 | CESMI | Krabí výměšky FC Yakuza (HL8H) |
St 19.9.18 | 19:30 | CESMI | Atletico Dělo SFC A Unreal Students FC (HL5E) |
St 19.9.18 | 20:45 | CESMI | Vojenské lesy VET Traktor humus VET A (VL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Černý David | 6 | 1 |
Franc David | 6 | 3 |
Lega Daniel | 1 | 0 |
Löwe Martin | 6 | 4 |
Morgenstern Ladislav | 4 | 3 |
Němec Jiří | 1 | 0 |
Obermajer Tomáš | 6 | 5 |
Pavlisová Natálie | 1 | 0 |
Pospíchal Ondřej | 7 | 1 |
Smejtek Daniel | 9 | 4 |
Soudný Ondřej | 1 | 1 |
Studnička Aleš | 2 | 0 |
Štyks Martin | 5 | 7 |
Syrový Jan | 4 | 0 |
Zika Jiří | 3 | 0 |