St 5.9.18 17:30 ARIT Bro´s Surtep Beroun   (HL8F)
St 5.9.18 18:45 ARIT LDT Sopka Pivušky FC   (HL8E)
St 5.9.18 20:00 ARIT Gangbeng Nova LFC B   (HL8E)
St 3.10.18 17:30 ARIT Dynamit Vršovice Ol´school Fellas BK   (HL8G)
St 3.10.18 18:45 ARIT Bratři v triku Buchmeister team   (HL7E)
St 3.10.18 20:00 ARIT Dvacítka K.T.S. FC   (HL3C)

3. 12. 18 18:15 ARIT Restaurace U Pecků B Ekonom WT 11. 5:0 (1:0)
První poločas dokázal držet Ekonom krok, po přestávce už domácí více méně kontrolovali hru a využili své šance. Husák
Restaurace U Pecků B Ekonom WT
Jaroslav Šuranský – Jakub Hlásek, Petr Kovařík, David Matějček, Michal Musil, Karel Tureček, Marek Valta, David Verner, Michal Votava vs Karel Diviš – Daniel Filip, Marin Glasnovič, Jakub Kabourek, Markiyan Romanovskyy, Lukáš Rybka, Jan Škornička, Ondřej Vacek
19., 55. David Verner
42. Michal Votava
45. Marek Valta
60. David Matějček
19. 11. 18 19:30 ARIT Ekonom WT Orange Predators A 10. 7:2 (6:1)
Čistá hra, mnoho šancí na obou stranách. Ekonom byl jednoznačně fotbalovější.
Ekonom WT Orange Predators A
Karel Diviš – Ladislav Adamec, Daniel Filip, Marin Glasnovič, Markiyan Romanovskyy, Jan Škornička, Ondřej Vacek vs Natálie Pavlisová – Martin Löwe, Tomáš Obermajer, Daniel Smejtek, Aleš Studnička, Jan Syrový
6. Ladislav Adamec
19., 29. Markiyan Romanovskyy
21. Marin Glasnovič
22., 25., 33. Daniel Filip
4. Daniel Smejtek
60. Tomáš Obermajer
12. 11. 18 19:30 ARIT Models FC Ekonom WT 9. 0:6 k.
V prvním poločase vyrovnané utkání. Po přestávce byli mírně lepší Models, Ekonom zvládl jednou vyrovnat, podruhé už ale ne. Husák
Models FC Ekonom WT
Lukáš Procházka – Filip Černý, Petr Hejna, Tomáš Hejna, Denis Kurčík, René Muška, Jan Ondrůšek vs Karel Diviš – Ladislav Adamec, Lukáš Fabera, Daniel Filip, Marin Glasnovič, Jakub Nový, Kristian Racocha, Markiyan Romanovskyy, Lukáš Rybka, Jan Škornička, Ondřej Vacek
19., 53. Denis Kurčík
46. Petr Hejna
18. Kristian Racocha
51. Lukáš Fabera
5. 11. 18 19:30 ARIT Ekonom WT Erko Kbely 8. 2:5 (0:3)
Hosté jasně vyhráli první poločas a i dál měli zápas pod kontrolou. Tomáš Tejnor, Matěj Veselý
Ekonom WT Erko Kbely
Karel Diviš – Ladislav Adamec, Daniel Filip, Marin Glasnovič, Jakub Kabourek, Kristian Racocha, Markiyan Romanovskyy, Lukáš Rybka, Jan Škornička vs Milan Kaštyl – Petr Chudoba, Tomáš Fischer, Václav Konečný, Jakub Kučera, Michael Leibl, Milan Nitrianský, Matěj Řepka, Dominik Vašut
44. Daniel Filip
60. Markiyan Romanovskyy
9., 46. Dominik Vašut
17., 33. Jakub Kučera
27. Petr Chudoba
22. 10. 18 19:30 ARIT Ekonom WT Vojenské lesy 7. 3:3 (2:0)
Velmi bojovný a vyrovnaný zápas, hraný nahoru dolů.
Ekonom WT Vojenské lesy
Karel Diviš – Ladislav Adamec, Daniel Filip, Marin Glasnovič, Kristian Racocha, Lukáš Rybka, Jan Škornička, Ondřej Vacek vs Karel Moravec – Martin Dömisch, Josef Malíř, Miloslav Moravec, Richard Peer, Pavol Ružička, Daniel Venhoda
15., 25. Marin Glasnovič
56. Jan Škornička
34. Miloslav Moravec
35., 60. Daniel Venhoda
15. 10. 18 19:30 LITVI Domácí potřeby A Ekonom WT 6. 1:2 (1:1)
Férové utkání s nasazením až do konce. Šťastný výsledek pro hosty, remíza by byla spravedlivější.
Domácí potřeby A Ekonom WT
Adam Roušal – Radek Farkaš, Jan Hrazdira, Adam Krmela, Matěj Pikous, Filip Šanda, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Zeman vs Karel Diviš – Lukáš Fabera, Zdeněk Fiala, Marin Glasnovič, Jakub Kabourek, Kristian Racocha, Jan Škornička, Ondřej Vacek
7. Matěj Pikous 6., 49. Marin Glasnovič
8. 10. 18 19:30 ARIT Ekonom WT Borussia Bubeneč 5. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Ekonom WT Borussia Bubeneč
Karel Diviš – Ladislav Adamec, Lukáš Fabera, Daniel Filip, Marin Glasnovič, Kristian Racocha, Jan Škornička vs
1. 10. 18 19:30 ARIT BongoBongo AC Ekonom WT 4. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas rozhodl trochu sporný gól na konci, jinak by mu slušela remíza. Oba týmy se prezentovaly bojovným výkonem. Mlynařík
BongoBongo AC Ekonom WT
Michal Peták – Lukáš Bejlovec, Jiří Chlebna, Karel Masopust, David Perl, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski, David Vobořil vs Karel Diviš – Lukáš Fabera, Daniel Filip, Marin Glasnovič, Jakub Kabourek, Jakub Nový, Kristian Racocha, Markiyan Romanovskyy, Lukáš Rybka, Jan Škornička, Ondřej Vacek
31. David Perl 26., 57. Kristian Racocha
24. 9. 18 19:30 ARIT Ekonom WT Speciál Bráník B 3. 8:2 (5:0)
Zasloužené vítězství Ekonomu. Smetana
Ekonom WT Speciál Bráník B
Karel Diviš – Daniel Filip, Marin Glasnovič, Jakub Kabourek, Markiyan Romanovskyy, Lukáš Rybka, Jan Škornička, Ondřej Vacek vs Jan Šálek – Jan Bednář, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický
10., 30. Lukáš Rybka
17., 26., 28., 38. Marin Glasnovič
50. Markiyan Romanovskyy
45. Jonáš Navrátil
47. Miroslav Horváth
10. 9. 18 19:30 ARIT Vládci Prahy Ekonom WT 2. 2:4 (1:1)
Oboustranně rychlé a slušně odehrané utkání. Domácím začaly ve druhém poločase docházet síly a dali Ekonomu možnost otočit výsledek. Mlynařík