Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.18 | 18:00 | ZAK | Vládci Prahy Borussia Bubeneč | 11. | 0:6 k. |
Po 19.11.18 | 18:15 | BECH | Borussia Bubeneč Sedm zbabělých B | 10. | 7:4 |
Po 12.11.18 | 18:00 | SCBEC | Restaurace U Pecků B Borussia Bubeneč | 9. | 4:2 |
Po 5.11.18 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Orange Predators A | 8. | 6:0 k. |
Po 22.10.18 | 18:00 | SCBEC | Models FC Borussia Bubeneč | 7. | 0:6 k. |
Po 15.10.18 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Erko Kbely | 6. | 7:2 |
Po 8.10.18 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Borussia Bubeneč | 5. | 6:0 k. |
Po 1.10.18 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Domácí potřeby A | 4. | 2:5 |
Po 24.9.18 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Vojenské lesy | 3. | 6:4 |
Po 10.9.18 | 18:00 | SCBEC | BongoBongo AC Borussia Bubeneč | 2. | 4:15 |
Po 3.9.18 | 20:30 | SCBEC | Borussia Bubeneč Speciál Bráník B | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erko Kbely | 11 | 8 | 2 | 1 | 59:33 | 18 |
2. | Restaurace U Pecků B | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:26 | 17 |
3. | Borussia Bubeneč | 11 | 8 | 0 | 3 | 60:31 | 16 |
4. | Ekonom WT | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:24 | 16 |
5. | Domácí potřeby A | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:22 | 14 |
6. | Vojenské lesy | 11 | 4 | 3 | 4 | 44:42 | 11 |
7. | Vládci Prahy | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:41 | 10 |
8. | Speciál Bráník B | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:35 | 10 |
9. | BongoBongo AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:41 | 9 |
10. | Orange Predators A | 11 | 3 | 0 | 8 | 38:57 | 6 |
11. | Sedm zbabělých B | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:58 | 3 |
12. | Models FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 11.9.18 | 17:45 | MIKU1 | Nova LFC A Penco FC (HL4C) |
Út 11.9.18 | 19:00 | MIKU1 | Klokan club Perón V Vojenské lesy VET (VL1A) |
Út 11.9.18 | 20:15 | MIKU1 | Klokan Perón club A MVS Vršovice A (HL2A) |
Čt 4.10.18 | 18:15 | BECH | Prosím, nesmějte se Sean team B (HL7D) |
Čt 4.10.18 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Indus SUP A (SVL1A) |
Čt 4.10.18 | 20:45 | BECH | Šejk Peterka Švárni šuhaji (HL6G) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bodlák Jakub | 2 | 0 |
Hubička Tomáš | 5 | 4 |
Mach Marek | 2 | 0 |
Novotný Ondřej | 4 | 4 |
Plášil Marek | 5 | 2 |
Plášil Petr | 1 | 0 |
Polívka Tomáš | 1 | 0 |
Rada Michal | 4 | 2 |
Říha Jakub | 3 | 2 |
Stibora Vladimír | 5 | 13 |
Turna Michal | 5 | 0 |
Venc Roman | 2 | 0 |
Vlček Petr | 1 | 3 |
Vlček Tomáš | 6 | 6 |
Voženílek Marek | 7 | 5 |