Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.18 | 18:15 | BECH | Models FC Vojenské lesy | 11. | 0:6 k. |
Po 19.11.18 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Speciál Bráník B | 10. | 2:2 |
Po 12.11.18 | 20:15 | MIKU1 | Erko Kbely Vojenské lesy | 9. | 4:4 |
Po 5.11.18 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Vládci Prahy | 8. | 6:5 |
Po 22.10.18 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Vojenské lesy | 7. | 3:3 |
Po 15.10.18 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Sedm zbabělých B | 6. | 7:1 |
Po 8.10.18 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A Vojenské lesy | 5. | 7:1 |
Po 1.10.18 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Restaurace U Pecků B | 4. | 2:6 |
Po 24.9.18 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Vojenské lesy | 3. | 6:4 |
Po 10.9.18 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Orange Predators A | 2. | 8:5 |
Po 3.9.18 | 20:45 | HOSTI | BongoBongo AC Vojenské lesy | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erko Kbely | 11 | 8 | 2 | 1 | 59:33 | 18 |
2. | Restaurace U Pecků B | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:26 | 17 |
3. | Borussia Bubeneč | 11 | 8 | 0 | 3 | 60:31 | 16 |
4. | Ekonom WT | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:24 | 16 |
5. | Domácí potřeby A | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:22 | 14 |
6. | Vojenské lesy | 11 | 4 | 3 | 4 | 44:42 | 11 |
7. | Vládci Prahy | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:41 | 10 |
8. | Speciál Bráník B | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:35 | 10 |
9. | BongoBongo AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:41 | 9 |
10. | Orange Predators A | 11 | 3 | 0 | 8 | 38:57 | 6 |
11. | Sedm zbabělých B | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:58 | 3 |
12. | Models FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 19.10.18 | 17:45 | ZABEH | Velký klády FC Airconquest F.F.C. (HL7I) |
Pá 19.10.18 | 19:00 | ZABEH | Na zdraví p.Macháčka Nebeský bastardi (HL6I) |
Pá 19.10.18 | 20:15 | ZABEH | Defect Kuřátka FC (VL1A) |
St 28.11.18 | 17:45 | MIKU1 | 4077 DUCKS Trops 1.SK (HL3C) |
St 28.11.18 | 19:00 | MIKU1 | Klokan club Perón V Kings of Kent (VL1A) |
St 28.11.18 | 20:15 | MIKU1 | Reage boys Atletico Dělo SFC A (HL5E) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dömisch Martin | 7 | 2 |
Dvořák Daniel | 8 | 1 |
Fuchsa Filip | 2 | 2 |
Havlík Jan | 8 | 2 |
Hůlka David | 1 | 0 |
Malíř Josef | 8 | 1 |
Moravec Karel | 5 | 0 |
Moravec Miloslav | 10 | 7 |
Navrátil Václav | 3 | 1 |
Peer Richard | 8 | 6 |
Raulín David | 1 | 2 |
Ružička Pavol | 6 | 8 |
Sklenář Jakub | 2 | 1 |
Venhoda Daniel | 8 | 5 |