Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 20:45 | STOD | Power Rangers Pavilon 8 AHC | 11. | 3:11 |
Pá 16.11.18 | 18:15 | DEKAN | Real TIDE XXL Power Rangers | 10. | 8:2 |
Pá 9.11.18 | 18:45 | TEMPO | Power Rangers Hodkovičky United FC | 9. | 2:4 |
Čt 1.11.18 | 20:15 | MIKU2 | Sokol Picasso A Power Rangers | 4. | 3:2 |
Pá 26.10.18 | 19:30 | HANSP | Deportivo Estudiantil FC A Power Rangers | 8. | 2:2 |
Pá 19.10.18 | 18:00 | P1 | Power Rangers A.G.Č.V. | 7. | 1:0 |
Čt 11.10.18 | 19:30 | DEKAN | Torpedo Ohrobec SKA Power Rangers | 6. | 8:3 |
Pá 5.10.18 | 18:15 | PRKOP | Power Rangers PAPE Dejvice | 5. | 4:7 |
Pá 21.9.18 | 18:00 | ZAK | Power Rangers Scarface AC | 3. | 2:5 |
Pá 14.9.18 | 19:15 | P3 | Zimbru Olymp A Power Rangers | 2. | 0:3 |
Pá 7.9.18 | 20:30 | ZAK | Kliďas FC Power Rangers | 1. | 6:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PAPE Dejvice | 11 | 9 | 0 | 2 | 62:35 | 18 |
2. | Real TIDE XXL | 11 | 8 | 0 | 3 | 47:31 | 16 |
3. | Sokol Picasso A | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:24 | 13 |
4. | A.G.Č.V. | 11 | 4 | 4 | 3 | 25:28 | 12 |
5. | Hodkovičky United FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:41 | 12 |
6. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:29 | 11 |
7. | Zimbru Olymp A | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:42 | 10 |
8. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:43 | 10 |
9. | Scarface AC | 11 | 5 | 0 | 6 | 37:49 | 10 |
10. | Kliďas FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:38 | 9 |
11. | Power Rangers | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:54 | 5 |
12. | Pavilon 8 AHC | 11 | 2 | 2 | 7 | 35:40 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 30.9.18 | 17:15 | HOSTI | Hashlerka THC 1993 A Ross Crock (HL7J) |
Ne 30.9.18 | 18:30 | HOSTI | Basta fidli B ZAHR 1.FC (HL8M) |
Ne 30.9.18 | 19:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL Reka Group - Calvados (VL3D) |
Ne 4.11.18 | 17:15 | HOSTI | Catchers SC Lipodur FC A (HL6L) |
Ne 4.11.18 | 18:30 | HOSTI | Alvarez D.C. Rychlá rota (HL7L) |
Ne 4.11.18 | 19:45 | HOSTI | Buzuluk Úvaly FC Koza znezaneřáděná (HL8N) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Anděl David | 8 | 5 |
Dobrý Tomáš | 3 | 0 |
Hýsek Petr | 10 | 4 |
Kocourek Michal | 11 | 0 |
Komárek Denis | 8 | 4 |
Novanský Pavel | 9 | 4 |
Ottomanský Tomáš | 10 | 7 |
Pyszny Adam | 3 | 0 |
Tittelbach Matyáš | 11 | 3 |
Vlasák Ondřej | 7 | 0 |