Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 20:15 | MIKU3 | Sokol Picasso A Hodkovičky United FC | 11. | 11:2 |
Pá 16.11.18 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC Scarface AC | 10. | 1:2 |
Pá 9.11.18 | 18:45 | TEMPO | Power Rangers Hodkovičky United FC | 9. | 2:4 |
Pá 2.11.18 | 20:00 | TEMPO | Hodkovičky United FC Kliďas FC | 8. | 2:1 |
Pá 19.10.18 | 20:00 | TEMPO | Pavilon 8 AHC Hodkovičky United FC | 7. | 2:3 |
Čt 11.10.18 | 20:30 | TEMPO | Hodkovičky United FC Real TIDE XXL | 6. | 3:5 |
Pá 5.10.18 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC Zimbru Olymp A | 5. | 2:8 |
Ne 30.9.18 | 17:30 | TEMPO | Deportivo Estudiantil FC A Hodkovičky United FC | 4. | 1:2 |
Pá 21.9.18 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC A.G.Č.V. | 3. | 4:6 |
Pá 14.9.18 | 18:45 | TEMPO | Torpedo Ohrobec SKA Hodkovičky United FC | 2. | 1:2 |
Pá 7.9.18 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC PAPE Dejvice | 1. | 7:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PAPE Dejvice | 11 | 9 | 0 | 2 | 62:35 | 18 |
2. | Real TIDE XXL | 11 | 8 | 0 | 3 | 47:31 | 16 |
3. | Sokol Picasso A | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:24 | 13 |
4. | A.G.Č.V. | 11 | 4 | 4 | 3 | 25:28 | 12 |
5. | Hodkovičky United FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:41 | 12 |
6. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:29 | 11 |
7. | Zimbru Olymp A | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:42 | 10 |
8. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:43 | 10 |
9. | Scarface AC | 11 | 5 | 0 | 6 | 37:49 | 10 |
10. | Kliďas FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:38 | 9 |
11. | Power Rangers | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:54 | 5 |
12. | Pavilon 8 AHC | 11 | 2 | 2 | 7 | 35:40 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 18.9.18 | 18:00 | HRAB2 | Inter 2011 Nemesis VET (VL2A) |
Út 18.9.18 | 19:15 | HRAB2 | Penco FC Gente - Yeti FC (HL4C) |
Út 23.10.18 | 18:00 | HRAB1 | Smutný potapěči Traktor humus A (HL2A) |
Út 23.10.18 | 19:15 | HRAB1 | Felix club super Čechie 12° SUP (SVL2A) |
Út 13.11.18 | 19:00 | P2 | Po Útlumu 06 Bum bar VET (VL2B) |
Út 13.11.18 | 20:15 | P2 | Lekfa UVL II Žvahov UVL II (UVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bělohorec Tomáš | 4 | 0 |
Hněvkovský Jakub | 8 | 3 |
Kárník Dominik | 7 | 2 |
Kraml Lukáš | 9 | 4 |
Materna Štěpán | 10 | 4 |
Mergl Lukáš | 9 | 2 |
Mysliveček Marek | 5 | 1 |
Obrusník Štěpán | 9 | 2 |
Pechar Dominik | 9 | 11 |
Pechar Tomáš | 10 | 2 |
Šubrt Jan | 11 | 1 |