St 7.11.18 17:00 HANSP Deko VET Tamu Pua 1.FC VET   (VL3B)
St 7.11.18 18:15 HANSP Kolíci Gangbeng   (HL8E)
St 7.11.18 19:30 HANSP Shooters Morava FC Strašnická SK A   (HL6E)
St 28.11.18 18:15 DEKAN Kontis 1.FC Viktoria Bítovská A   (HL7F)
St 28.11.18 19:30 DEKAN Yakuza Uličníci FC   (HL8H)
St 28.11.18 20:45 DEKAN Scarface AC Real TIDE XXL   (HL3B)

30. 11. 18 17:45 ZABEH Tutto bene A Na zdraví p.Macháčka 11. 0:1 (0:1)
Tutto bene A Na zdraví p.Macháčka
Petr Procházka – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Martin Řádek vs Jan Markalous – David Balun, Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Jiří Kašpárek, Tomáš Komoň, Jáchym Lukeš, Josef Záhlava
14. Jakub Jirousek
16. 11. 18 19:00 ZABEH Lužinýýý Boys Tutto bene A 10. 5:5 (1:1)
Konečná remíza je spravedlivá. I když to vypadalo, že Tutto Bene si vítězství nenechá vzít, tak se stal opak. Lužiny předvedly v závěru velký obrat a vyrovnaly v samotném závěru. Jinak kvalitní utkání z obou stran. Petr Slivka, Petr Valenta
Lužinýýý Boys Tutto bene A
Marek Holub – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek
50. Josef Fidler
11. 11. 18 15:00 TEMPO Tutto bene A Heliport SK 9. 11:3 (7:0)
Utkání jednoznačného průběhu s vítězstvím týmu Tutto Bene A. Trnka
Tutto bene A Heliport SK
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek vs Miroslav Rubeš – Marek Foglar, Michal Kolář, Ladislav Kučera, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek
60. Michal Kolář
2. 11. 18 19:30 DEKAN Zde je místo ... Tutto bene A 8. 1:7 (1:4)
Po jednoznačném průběhu celého utkání vyhrál tým Tutto bene. Vostatek
Zde je místo ... Tutto bene A
Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jan Strnad vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek
4. OG 5., 38. Martin Řádek
12. David Jahodář
18. Miloš Klapal
19. Petr Procházka
54., 56. Pavel Kubal
26. 10. 18 19:15 MALES Tutto bene A Yugo FC 7. 4:6 (1:3)
Oboustranně útočný fotbal, ve které si brankáři zachytali. Tutto bene tahalo za kratší konec provazu, po celý zápas prohrávalo, ale herně se soupeři vyrovnalo. Yugo neustále střídalo z taktických důvodů, a tak se muselo nastavit navíc pět minut.
Tutto bene A Yugo FC
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek vs Stanko Paunic – Léo Bouchet, Michal Brebis, Dominik Juriga, Filip Nakev, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić
34. Léo Bouchet
19. 10. 18 19:15 P1 Žlutá křídla Tutto bene A 6. 0:2 (0:0)
V první půli téměř všechny střely končily mimo nebo nad brankou. Druhý poločas už byl zajímavější. Tutto bene rozhodlo dvěma góly v polovině druhé půle. Na vedoucí gól navázal o dvě minuty Jahodář, který nádherně vymetl šibenici. Soupeř už nestačil v závěru reagovat.
Žlutá křídla Tutto bene A
Jakub FajfrKarel Fiala, Lukáš Hlaváček, Jan Jaroš, Jakub Kafka, Jakub Pečánka, David Rousek, Jan Vácha, Martin Vágner vs Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek
45. Petr Procházka
47. David Jahodář
12. 10. 18 18:00 MALES Šnek FC A Tutto bene A 5. 3:3 (2:1)
Zasloužená dělba bodů. Krajči
Šnek FC A Tutto bene A
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Miroslav Neubauer, Michal Schreiber, Martin Skočný, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek
26., 28. Petr Vršinský
33. Miroslav Neubauer
54 Miroslav Neubauer 7., 56. Josef Fidler
34. Pavel Kubal
5. 10. 18 20:45 DEKAN Tutto bene A Pyjavíce FK 4. 1:1 (1:0)
Super hra s hubeným výsledkem. Janča
Tutto bene A Pyjavíce FK
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Josef Šedivý vs Zdeněk Kopelent – David Blatský, David Brožek, Jan Daubner, Jan Friml, Jan Galetka, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Tomáš Vyležík
1. Pavel Kubal 50. Jan Daubner
21. 9. 18 18:15 HANSP Notor Střešovice FC Tutto bene A 3. 2:2 (1:1)
Pohodový fotbal obou týmů neměl vítěze, za to si kluci pěkně zahráli a utužili partu na příští zápas.
Notor Střešovice FC Tutto bene A
Radim Jírovský – Patrik Bernard, Václav Kafka, Jan Krouský, Ivan Šiškun, Luděk Svoboda, Tomáš Vavřina, Jakub Vorel vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka
8. Ivan Šiškun
43. Luděk Svoboda
28. Pavel Kubal
44. David Jahodář
14. 9. 18 18:00 MALES Tutto bene A Ňiňos F.C. 2. 6:1 (1:1)
Hosté byli jasně lepším týmem.
Tutto bene A Ňiňos F.C.
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Martin Řádek vs Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Jiří Holakovský, Miroslav Matějček, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jakub Svoboda
26. Jakub Svoboda
7. 9. 18 19:15 MALES Nebeský bastardi Tutto bene A 1. 7:5 (4:2)
Nebeský bastardi se ujali v tomto utkání vedení, které za minutu ztratili. Nakonec však Nebeský bastardi uhájili vedení z poločasu. Druhý poločas přidali výbornou kombinační hrou Bastardi další branky. Vynikající byl gólman týmu Tutto bene, který zabránil mnoha gólům. Husák
Nebeský bastardi Tutto bene A
Rudolf Maršák – Filip Kavan, David Konejl, Jan Kopecký, Michal Korbel, Dominik Lipár, Lukáš Svěchota vs Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek