Po 3.9.18 18:00 HRAB3 Club Penguin FC Zelení študáci   (HL8A)
Po 3.9.18 19:15 HRAB3 Hubertův Tuřín PFC Kodymka B   (HL8A)
Út 20.11.18 18:15 ARIT Jedna noha netleská Praga Calcio CC   (HL8D)
Út 20.11.18 19:30 ARIT Masokombinát Killing power FC   (HL8D)

30. 11. 18 18:15 BECH Šnek FC A Nebeský bastardi 11. 0:11 (0:4)
Hosté potvrdili roli favorita a soupeře zdecimovali. Čapla
Jan Šmíd – Ondřej Bazal, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Martin Skočný, Tomáš Vávra, Petr Vršinský vs Rudolf Maršák – Lukáš Drdla, Jan Karban, Filip Kavan, Jan Kopecký, Michal Korbel, Dominik Lipár, Lukáš Plzák
19., 26., 40. Michal Korbel
30., 30., 41., 60. Jan Karban
31., 34., 35., 46. Dominik Lipár
16. 11. 18 19:30 LITVI Nebeský bastardi Pyjavíce FK 10. 3:5 (1:2)
Zápas nízké úrovně s velkým množstvím individuálních chyb na obou stranách. Hosté měli větší chuť zvítězit. Adámek
Nebeský bastardi Pyjavíce FK
Rudolf Maršák – Lukáš Drdla, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Michal Korbel, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota vs Zdeněk Kopelent – David Blatský, David Brožek, Jan Daubner, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Tomáš Vyležík
25. David Konejl
55. Lukáš Drdla
57. Filip Kavan
7. Marek Majerníček
19., 32. Jan Daubner
34., 49. Tomáš Vyležík
9. 11. 18 19:30 HANSP Notor Střešovice FC Nebeský bastardi 9. 2:1 (1:0)
Prohra hostů byla nezasloužená. Domácí vyhráli s velkým štěstím.
Notor Střešovice FC Nebeský bastardi
Radim Jírovský – Patrik Bernard, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Jan Krouský, Ivan Šiškun, Jan Svoboda, Luděk Svoboda, Tomáš Vavřina vs Rudolf Maršák – Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Michal Korbel, Dominik Lipár, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota
27. Luděk Svoboda
32. Jan Svoboda
48. Dominik Lipár
2. 11. 18 18:00 P2 Nebeský bastardi Ňiňos F.C. 8. 2:1 (1:0)
Domácí přetlačili hosty herně i technicky.
Nebeský bastardi Ňiňos F.C.
Rudolf Maršák – Lukáš Drdla, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Jan Kopecký, Michal Korbel, Jan Novotný vs Jan Havelka – Vojtěch Bílek, Jiří Holakovský, Michal Kabele, Miroslav Matějček, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Adam Stiburek, Jakub Svoboda
9., 52. David Konejl 33. Jiří Holakovský
25. 10. 18 20:45 BECH Nebeský bastardi Žlutá křídla 7. 14:0 (6:0)
Domácí po celý zápas dominovali. Chvílemi se zápas změnil v jejich exhibici. Václav Stuchl, Miloslav Nergl
Nebeský bastardi Žlutá křídla
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Michal Korbel, Dominik Lipár, Jan Novotný, Lukáš Plzák vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Lukáš Hlaváček, Filip Kozák, David Rousek, Michal Šmíd, Jan Vácha
59. Dominik Lipár
19. 10. 18 19:00 ZABEH Na zdraví p.Macháčka Nebeský bastardi 6. 4:3 (3:2)
Pěkné utkání ve slušném tempu, kde zakončení střídalo zakončení. Bastardům se povedla první akce, v poločase ale ztráceli a soupeř záhy náskok ještě navýšil. Hosté ještě snížili, ale na remízu už nedosáhli. Karel Moravec, Petr Buchta
Na zdraví p.Macháčka Nebeský bastardi
Jan Markalous – David Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Horna, Ondřej Jesenský, Jakub Jirousek, Tomáš Komoň, David Martínek, Michal Nehasil, Josef Záhlava vs Lukáš Drdla – Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Jan Kopecký, Michal Korbel, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota
9. Tomáš Komoň
13. Jakub Jirousek
22. David Balun
33. Jakub Drbohlav
1., 13. Michal Korbel
50. Jan Karban
12. 10. 18 18:00 P1 Nebeský bastardi Lužinýýý Boys 5. 7:2 (4:0)
Hrál se klidný technický fotbálek. Bastardi byli lepší na balonu.
Nebeský bastardi Lužinýýý Boys
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Dominik Lipár, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota vs Filip Vonderka – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, Oleg Koval, David Kozel, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Jiří Uher
55. Lukáš Adámek
5. 10. 18 18:15 BECH Heliport SK Nebeský bastardi 4. 2:10 (0:3)
Zápas měl náboj. Hra se přelévala ze strany na stranu. Herně byli jednoznačně lepší Bastardi.
Heliport SK Nebeský bastardi
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Michal Kolář, Jan Libus, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek vs Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Michal Korbel, Dominik Lipár, Lukáš Svěchota
52. Rudolf Maršák
21. 9. 18 19:15 P3 Nebeský bastardi Zde je místo ... 3. 5:3 (3:1)
Domácí si poměrně snadno vypracovali tříbrankový náskok, díky kterému si mohli zbytek zápasu dovolit diktovat tempo hry. Zasloužené vítězství bylo podpořeno větším důrazem, přehledem a způsobem řešení herních situací.
Nebeský bastardi Zde je místo ...
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Michal Korbel, Daniel Kronďák, Dominik Lipár vs Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský
3., 18., 19. David Konejl
56. Lukáš Andras
59. Daniel Kronďák
20., 37. Ondřej Kubíček
44. Martin Kubiče
14. 9. 18 18:00 P1 Yugo FC Nebeský bastardi 2. 3:6 (2:2)
Jasná záležitost pro Bastardy. Hezký fotbal se spoustou hezkých gólů. Janča
Yugo FC Nebeský bastardi
Vuk Vignjević – Léo Bouchet, Michal Brebis, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Stanko Paunic, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, Filip Kavan, David Konejl, Dominik Lipár, Jan Novotný, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota
36. Lukáš Plzák
7. 9. 18 19:15 MALES Nebeský bastardi Tutto bene A 1. 7:5 (4:2)
Nebeský bastardi se ujali v tomto utkání vedení, které za minutu ztratili. Nakonec však Nebeský bastardi uhájili vedení z poločasu. Druhý poločas přidali výbornou kombinační hrou Bastardi další branky. Vynikající byl gólman týmu Tutto bene, který zabránil mnoha gólům. Husák
Nebeský bastardi Tutto bene A
Rudolf Maršák – Filip Kavan, David Konejl, Jan Kopecký, Michal Korbel, Dominik Lipár, Lukáš Svěchota vs Petr Krákora – Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek