10. Polnohospodár Praha 11 2 1 8 25:48 5
11. Prosím, nesmějte se 11 2 1 8 15:56 5

St 12.9.18 18:15 LITVI Rumburaci A Czech line   (HL7F)
St 12.9.18 19:30 LITVI Sokol Picasso B Kříženeček   (HL5E)
St 12.9.18 20:45 LITVI Stýbla Ďáblic VET Demoliční četa VET   (VL3B)
Út 9.10.18 17:45 MIKU4 Deko VET J.R.Club VET A   (VL3B)
Út 9.10.18 19:00 MIKU4 Felix club Hoblina Jižák FC   (HL5C)
Út 9.10.18 20:15 MIKU4 JUDr. Brouk Pytlík Parta AC   (HL7C)

27. 11. 18 20:15 METE2 Viktorčin smích Strahovská 10 B 11. 2:3 (1:3)
Zápasu by slušela remíza. V prvním poločase byli lepší hosté, šli zaslouženě do vedení, ale ve druhém poločase domácí soupeře zatlačili a hnali se za vyrovnáním. Nicméně na více než jeden gól to nestačilo.
Viktorčin smích Strahovská 10 B
Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jiří Valenta vs Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, David Jaroš, Stanislav Manek, Jan Václavík
12. Adam Palán
39. David Rozsíval
7., 22. Stanislav Manek
24. Martin Cuhra
14. 11. 18 18:15 STER2 One Team, One Dream Viktorčin smích 10. 0:1 (0:0)
Domácí byli lepším mužstvem, ovšem nedokázali střílet góly, a tak se z výhry mohou radovat hosté.
One Team, One Dream Viktorčin smích
Jan Hauzr – Roman Borek, Robert Dusil, Martin Lakatoš, Karel Matoušek, Jiří Moos, Martin Žárský vs Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, David Rozsíval, Jan Šembera, Jan Zrzavecký
59 Robert Dusil 45. Martin Kratochvíl
6. 11. 18 19:15 STER2 Viktorčin smích Omlékované Sojky 9. 0:1 (0:1)
V bojovném utkání rozhodl jediný gól hostů.
Viktorčin smích Omlékované Sojky
Jan Ujka – Martin Kratochvíl, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Vladimír Soulek, Jiří Valenta, Jan Zrzavecký vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, Marek Verner
13. Michal Ducháček
30. 10. 18 20:45 BECH Horoušany FC Viktorčin smích 8. 4:4 (1:1)
Velmi vyrovnané dynamické utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Jaroslav Havran, Petr Mládek
Horoušany FC Viktorčin smích
Zdeněk Nechvátal – Daniel Bílý, František Bouda, Robert Kocour, Filip Nechanský, Petr Procházka, Tomáš Regner vs Jan Ujka – Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jiří Valenta
25. Daniel Bílý
32., 50. Tomáš Regner
56. Petr Procházka
23., 36., 53. Jiří Valenta
35. Martin Kratochvíl
24. 10. 18 20:15 METE2 Viktorčin smích Hanspaulský beton 7. 3:6 (0:5)
Vitězové jasně dominovali, i když soupeř v závěru korigoval na přijatelný výsledek. Hošek
Viktorčin smích Hanspaulský beton
Jan Ujka – Daniel Híře, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Vladimír Soulek, Jan Zrzavecký vs Filip Nejedlý – Tomáš Keramidas, Roman Kinský, Petr Matulík, Matěj Setíkovský, Šimon Tittel, František Typovský
36. Tomáš Keramidas
16. 10. 18 19:30 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Viktorčin smích 6. 2:2 (0:2)
První půle vyzněla lépe pro hosty. V druhém poločase se hra vyrovnala a body se dělily. Janča
4 TD Ala Bundy B Viktorčin smích
Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Peter Brťka, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář, Jan Trávníček vs Jan Ujka – Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jiří Valenta
45. OG
52. Peter Brťka
57 Vojtěch Šafář 6. Jan Šembera
17. Adam Palán
27. Jiří Valenta
4. 10. 18 20:30 STER1 Viktorčin smích Suchá dáseň AC 5. 0:1 (0:0)
Utkání průměrné úrovně. Trnka
Viktorčin smích Suchá dáseň AC
Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jiří Valenta, Jan Zrzavecký vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Jindřich Lukavský, Filip Miškovský, Martin Moučka, Zdeněk Podolan, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda
34 David Rozsíval 48. Tomáš Filous
26. 9. 18 20:30 STER2 Sipral Stars Viktorčin smích 4. 2:4 (0:2)
V utkání "nahoru dolů! vyhrál o stupínek fotbalovější  tým Viktorčin smích. Petr Mládek, Jaroslav Havran
Sipral Stars Viktorčin smích
Jan Formánek – David Baltaretu, Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Jan Obermajer, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Lukáš Týle vs Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, David Rozsíval, Michal Šmíd, Jiří Valenta
34. Zoltán Schneider
52. Jan Obermajer
16. Oldřich Křížek
23. Jiří Valenta
38. Martin Kratochvíl
43. Michal Šmíd
20. 9. 18 18:15 BECH Viktorčin smích Sean team B 3. 1:3 (1:1)
Slušný fotbal obou mužstev. Hostům přihrál body větší důraz v koncovce.
Viktorčin smích Sean team B
Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jiří Valenta vs Martin Šuk – Jiří Feber, Martin Janeta, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jan Pustka, Petr Smělý
29. Oldřich Křížek 29. Martin Janeta
50. Petr Kovařík
59. Martin Šuk
13. 9. 18 19:30 zzNOVOB Prosím, nesmějte se Viktorčin smích 2. 1:3 (0:0)
Zápas dobré úrovně hraný v rychlém tempu rozhodli hráči hostů po přestávce důraznější koncovkou a výborným výkonem brankáře Ujky.
Prosím, nesmějte se Viktorčin smích
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Petr Jurák, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Jan Ujka – Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jiří Valenta, Jan Zrzavecký
35. Pavel Rečný 43. Jan Zrzavecký
50. Vladimír Soulek
53. Jan Šembera
4. 9. 18 20:45 LITVI Viktorčin smích Polnohospodár Praha 1. 0:0 (0:0)
Výborný zápas hraný v rychlém tempu, ve kterém dominovaly obrany nad útokem. V zápase podali výborný výkon oba brankáři.
Viktorčin smích Polnohospodár Praha
Jan Ujka – Martin Kratochvíl, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jiří Valenta, Jan Zrzavecký vs Jan SklenářJan Kanta, Tomáš Mikula, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Zahrádka