Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 27.11.18 | 20:15 | P1 | Polnohospodár Praha One Team, One Dream | 11. | 3:9 |
Út 13.11.18 | 20:15 | METE2 | Omlékované Sojky Polnohospodár Praha | 10. | 1:5 |
Út 6.11.18 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Horoušany FC | 9. | 3:5 |
Út 30.10.18 | 20:45 | LITVI | Hanspaulský beton Polnohospodár Praha | 8. | 5:1 |
Út 23.10.18 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha 4 TD Ala Bundy B | 7. | 0:6 |
Út 16.10.18 | 20:45 | LITVI | Suchá dáseň AC Polnohospodár Praha | 6. | 10:5 |
Út 2.10.18 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Sipral Stars | 5. | 1:3 |
Út 25.9.18 | 19:30 | LITVI | Sean team B Polnohospodár Praha | 4. | 3:1 |
Út 18.9.18 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Prosím, nesmějte se | 3. | 1:3 |
Út 11.9.18 | 20:45 | LITVI | Strahovská 10 B Polnohospodár Praha | 2. | 3:5 |
Út 4.9.18 | 20:45 | LITVI | Viktorčin smích Polnohospodár Praha | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | One Team, One Dream | 11 | 8 | 0 | 3 | 49:24 | 16 |
2. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:23 | 16 |
3. | Suchá dáseň AC | 11 | 7 | 0 | 4 | 45:26 | 14 |
4. | Omlékované Sojky | 11 | 7 | 0 | 4 | 38:26 | 14 |
5. | Hanspaulský beton | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:33 | 14 |
6. | Sean team B | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:23 | 12 |
7. | Sipral Stars | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:21 | 12 |
8. | Horoušany FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:40 | 11 |
9. | Viktorčin smích | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:23 | 9 |
10. | Polnohospodár Praha | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:48 | 5 |
11. | Prosím, nesmějte se | 11 | 2 | 1 | 8 | 15:56 | 5 |
12. | Strahovská 10 B | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:61 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 3.9.18 | 18:00 | KORAB | Praetorians FC B Santovi Sobi (HL5A) |
Po 3.9.18 | 19:15 | KORAB | Oratoř Kobylisy Texaské hyeny AC (HL4A) |
Po 3.9.18 | 20:30 | KORAB | Slawoj Břevnov Zlatý krysy FC (VL3A) |
Čt 8.11.18 | 18:15 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL TBC Lachtan VET (VL3D) |
Čt 8.11.18 | 19:30 | HOSTI | Hertha ZMZ VET Queen´s park club VET (VL3C) |
Čt 8.11.18 | 20:45 | HOSTI | Kehar club VET FC Střešovice (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Havle Jiří | 2 | 3 |
Kanta Jan | 9 | 6 |
Mikula Tomáš | 10 | 1 |
Nýdrle David | 9 | 2 |
Podrazký Karel | 4 | 1 |
Přecechtěl Tomáš | 10 | 2 |
Škába Pavel | 11 | 0 |
Sklenář Jan | 11 | 2 |
Študent Jakub | 3 | 0 |
Zahrádka Jan | 11 | 8 |