Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.19 | 19:15 | TEMPO | Slamník I.USP Bandidoz | 11. | 10:5 |
Čt 21.11.19 | 19:15 | MOTO1 | UNYP´s Blazers Slamník I.USP | 10. | 2:3 |
Čt 14.11.19 | 17:00 | ZAK | Slamník I.USP Suchá dáseň AC | 9. | 4:8 |
St 6.11.19 | 19:15 | MOTO1 | Viktorčin smích Slamník I.USP | 8. | 1:3 |
Čt 24.10.19 | 19:15 | STER3 | Sculpturo FC Slamník I.USP | 7. | 4:1 |
Čt 17.10.19 | 19:15 | STER3 | Slamník I.USP Reage boys | 6. | 0:5 |
Čt 10.10.19 | 20:15 | P3 | PRKA Slamník I.USP | 5. | 3:6 |
Čt 3.10.19 | 19:15 | STER3 | Slamník I.USP J.R.Club B | 4. | 3:8 |
Čt 26.9.19 | 19:15 | STER3 | Champions FC Slamník I.USP | 3. | 4:3 |
Čt 19.9.19 | 19:15 | STER3 | Slamník I.USP Holota FC | 2. | 1:7 |
Čt 12.9.19 | 19:15 | STER3 | DHL Bad Diablos Slamník I.USP | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Champions FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 47:13 | 20 |
2. | Holota FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 38:16 | 16 |
3. | Reage boys | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:38 | 13 |
4. | PRKA | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:36 | 13 |
5. | Sculpturo FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:27 | 12 |
6. | DHL Bad Diablos | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:33 | 10 |
7. | J.R.Club B | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:30 | 10 |
8. | UNYP´s Blazers | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:36 | 8 |
9. | Bandidoz | 11 | 2 | 4 | 5 | 30:40 | 8 |
10. | Slamník I.USP | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:51 | 8 |
11. | Viktorčin smích | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:33 | 7 |
12. | Suchá dáseň AC | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:52 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 18.9.19 | 19:15 | MOTO4 | Napoleoni Strahovská 10 B (HL8J) |
St 18.9.19 | 20:30 | MOTO4 | Tralalalala The Hamptons (HL7F) |
Út 8.10.19 | 17:45 | MIKU4 | Sebranka FC B Velmistři prokrastinace (HL8C) |
Út 8.10.19 | 19:00 | MIKU4 | H.K. 12 Chroustova lokomotiva (HL7D) |
Út 8.10.19 | 20:15 | MIKU4 | Bum bar VET Běchovičtí sršni B (VL3D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Babuš Josef | 10 | 2 |
Chlistovský Richard | 11 | 1 |
Derganz Dominik | 3 | 3 |
Dolejš Jan | 1 | 0 |
Dolejší Radek | 7 | 5 |
Harant Jan | 4 | 1 |
Komárek Pavel | 5 | 0 |
Krásný Jindřich | 6 | 9 |
Kvasnička David | 3 | 0 |
Linhart Tomáš | 7 | 2 |
Mleziva Tomáš | 11 | 9 |
Mleziva Zbyněk | 10 | 1 |
Šilhavý Luboš | 2 | 0 |
Tereba Michael | 9 | 2 |