Vocasuna CA

Hanspaulská liga, 8K

jaro 2019

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Pá 14.6.19 20:45 STOD Real Prd Vocasuna CA 11. 0:0
Pá 31.5.19 19:30 BECH Vocasuna CA Tvoje máma FC 10. 3:1
Pá 24.5.19 19:30 BECH Real Praha B Vocasuna CA 9. 2:11
Pá 17.5.19 18:15 PRKOP Vocasuna CA Řepští sršni 8. 7:1
Pá 10.5.19 18:00 P3 FC FC Vocasuna CA 7. 1:4
Pá 3.5.19 17:30 MALES Vocasuna CA TJ Bohemia Chips 1980 6. 6:3
Pá 26.4.19 20:45 BECH Dropa FC B Vocasuna CA 5. 5:5
Pá 12.4.19 20:30 ZAK Vocasuna CA Šnek FC B 4. 4:0
So 6.4.19 10:00 P2 Brazzers Praha FC B Vocasuna CA 3. 2:1
Pá 29.3.19 19:15 SCBEC Vocasuna CA Rozmetadlo FC 2. 6:3
Pá 22.3.19 18:15 HOSTI Black Fellaz FC Vocasuna CA 1. 5:0
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Black Fellaz FC 11 11 0 0 73:23 22
2. Dropa FC B 11 9 1 1 78:26 19
3. Vocasuna CA 11 7 2 2 47:23 16
4. TJ Bohemia Chips 1980 11 5 1 5 36:41 11
5. Rozmetadlo FC 11 7 0 4 62:37 10
6. FC FC 11 5 0 6 32:44 10
7. Tvoje máma FC 11 4 0 7 25:34 8
8. Real Prd 11 3 2 6 26:41 8
9. Real Praha B 11 4 0 7 24:59 8
10. Řepští sršni 11 3 0 8 29:42 6
11. Šnek FC B 11 3 0 8 18:56 6
12. Brazzers Praha FC B 11 1 2 8 18:42 2

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 6. 19 20:45 STOD Real Prd Vocasuna CA 11. 0:0 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zasloužená remíza, i když hosté byli o něco lepší, ale oba týmy zklamaly v koncovce.
Real Prd Vocasuna CA
Pavel Reich – Michael Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Kryštof Bezděk – Filip Chudoba, Matouš Fuksa, Otakar Pachovský, Šimon Podpěra, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Petr Valenta, Ondřej Voska, Robin-James Zenker
Góly Karty Góly Karty
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
31. 5. 19 19:30 BECH Vocasuna CA Tvoje máma FC 10. 3:1 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zaslouženě vyhráli domácí.
Vocasuna CA Tvoje máma FC
Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Otakar Pachovský, Jan Sladkovský, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Petr Valenta, Ondřej Voska vs Jakub Blažek – Michal Čadský, Lukáš Heřman, Mikuláš Kaucký, Radoje Korecký, Štefan Varmus, Michal Větrovský, Jan Veverka
Góly Karty Góly Karty
24. Jonáš Stoilov
52. Adam Tůma
60. Filip Chudoba
47. Štefan Varmus
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
24. 5. 19 19:30 BECH Real Praha B Vocasuna CA 9. 2:11 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Zaslouženě vyhrál tým hostů.
Real Praha B Vocasuna CA
Petr Blahušiak – Přemysl Bareš, Jakub Bělohoubek, Dušan Blahušiak, Marek Gerschon, Jan Pešek vs Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Matouš Fuksa, Otakar Pachovský, Šimon Podpěra, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Petr Valenta, Ondřej Voska
Góly Karty Góly Karty
39., 58. Dušan Blahušiak 15., 42., 54. Matouš Fuksa
26., 35., 41. Jonáš Stoilov
38. Petr Valenta
43., 59. Adam Tůma
55., 60. Otakar Pachovský
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
17. 5. 19 18:15 PRKOP Vocasuna CA Řepští sršni 8. 7:1 (3:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání mělo hladký průběh. Zkušenější domácí nenechali nic náhodě.
Vocasuna CA Řepští sršni
Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Šimon Podpěra, Jan Sladkovský, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Petr Valenta, Ondřej Voska vs Adam Bílý – Ondřej Hübsch, Petr Jordán, Tomáš Komárek, Martin Russo, Radek Starosta, David Turner
Góly Karty Góly Karty
6., 38., 48. Šimon Podpěra
11. Ondřej Voska
22., 50. Adam Tůma
45. Filip Chudoba
40. Tomáš Komárek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
10. 5. 19 18:00 P3 FC FC Vocasuna CA 7. 1:4 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas průměrné úrovně vyhráli hosté, protože byli lepší v zakončení. Janča
FC FC Vocasuna CA
Paul Hepper – Eduard Cmunt, Dominik Dvořák, Erik Häfner, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Jakub Šíma, Jakub Vondra vs Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Otakar Pachovský, Šimon Podpěra, Jan Sladkovský, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Petr Valenta, Ondřej Voska, Robin-James Zenker
Góly Karty Góly Karty
46. Erik Häfner 16 Erik Häfner 20., 54. Jonáš Stoilov
33. Robin-James Zenker
44. Šimon Podpěra
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
3. 5. 19 17:30 MALES Vocasuna CA TJ Bohemia Chips 1980 6. 6:3 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas, rozhodl tlak v poslední desetiminutovce.
Vocasuna CA TJ Bohemia Chips 1980
Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Matouš Fuksa, Otakar Pachovský, Jonáš Stoilov, Štěpán Tupý, Ondřej Voska vs Lukáš Srb – Nhat Anh Nguyen, Lukáš Patera, Petr Sedláček, Jan Šefčík, Tomáš Srb, Jan Tícha, Tomáš Zahrádka
Góly Karty Góly Karty
28., 59., 59. Filip Chudoba
39., 43., 51. Otakar Pachovský
14., 48. Tomáš Zahrádka
47. Lukáš Patera
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 17. 8. 22, 19:35