Ne 7.4.19 15:00 ZAK Pražská Stoka Sokol Vysočany C   (HL7L)
Ne 7.4.19 16:15 ZAK Old Mosquitos Potíže   (HL8M)
Ne 7.4.19 17:30 ZAK City Lhotka FC Sokol Vysočany B   (HL5I)
Ne 12.5.19 17:30 P3 Sever 1.FC Terron AC Bozi B   (HL7K)
Ne 12.5.19 18:45 P3 Améby AFC A Atlanta Žižkov FC   (HL6L)
Ne 12.5.19 20:00 P3 City Lhotka FC Atomovej brouk B   (HL5I)

16. 6. 19 18:45 MIKU2 PPPO Hypochondři 11. 7:6 (4:3)
Utkání mělo náboj, útok střídal útok. Závěr patřil Hypochondrům, ale na remízu to nestačilo.
PPPO Hypochondři
Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jan Chundela, Ondřej Poula, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Jaroslav Béreš – Jan Martinec, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay
8. Ondřej Čerbačeský
18., 30., 41. Michal Blažek
29. Ondřej Tichý
39., 46. Ondřej Poula
6., 19., 21., 51. Pavol Volkay
33., 53. Albert Sýkora
1. 6. 19 11:15 LITVI Hypochondři Guaraní 10. 4:1 (1:1)
Hypochondři měli zápas pod kontrolou a ve druhé půli zaslouženě rozhodli. Pavel Franče
Hypochondři Guaraní
Jaroslav Béreš – Jan Martinec, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Enrique Montes MunozTaras Andriychuk, Alaaeldin Elgharib, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Santiago Herva Pintor, Guillermo Sanchez Haye, Filip Szaniszló, Oleksandr Vovchuk
12. Pavel Velkov
40., 56. Robert Sýkora
45. Pavol Volkay
21. Victor Garcia Saiz
26. 5. 19 17:30 P3 Hypochondři Strážci Pomeranče 9. 1:4 (1:2)
Strážci vyhráli díky rychlému přechodu do protiútoku a lepší obraně. Janča
Hypochondři Strážci Pomeranče
Albert Sýkora – Michal Hejč, Jan Martinec, Jan Stokláska, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Richard Zandt – Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Petr Tinka, Šimon Větrovský
27. Robert Sýkora 20 Robert Sýkora 5. Lukáš Stárek
16., 45. Jindřich Marhoul
60. Petr Tinka
18. 5. 19 10:00 P2 Homogen 1.FC A Hypochondři 8. 2:7 (2:4)
Do poločasu vyrovnané utkání s dávkou štěstí vyhráli Hypochondři. Karel Schaffner, Václav Nič
Homogen 1.FC A Hypochondři
Ondřej Šinágl – Yordan Ganchev, Lukáš Hron, Alexandr Kedyarov, Jakub Maňas, Petr Schimon, Jan Toufar, Vladimír Zeman vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Jan Martinec, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov
47., 58. Pavel Velkov
11. 5. 19 10:00 BECH Hypochondři Hoptajch team 7. 6:1 (2:1)
Hypochondři vstoupili do zápasu lépe a vedli brzo 2:0. Hoptajch team se chytil a ve 13. minutě snížil, tak skončil i první poločas. V druhé půli již opanoval zápas jeden tým, který čtyřmi góly v řadě rozhodl. Hoptajch nenašel zbraň a dobrou obranu vítězů již nepokořil.
Hypochondři Hoptajch team
Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Martin Peňáz, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavol Volkay vs Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Kendera, Robert Nykl, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda
6., 11. Pavol Volkay
37. Robert Sýkora
39. Jan Stokláska
46. Richard Trelo
60. Martin Peňáz
13. Robert Nykl
5. 5. 19 17:30 P2 Callida CS Hypochondři 6. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, zvítězil šťastnější tým.
Callida CS Hypochondři
Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Michal Neškudla, Marek Štěpán, Petr Vacík vs Peter Rusiňák – Michal Hejč, Martin Peňáz, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay
5. Marek Michálek
45. Dominik Kundrát
60. Marek Štěpán
60 Marek Červenka 12. Martin Peňáz
50. Robert Sýkora
28. 4. 19 19:00 METE1 Hypochondři Hattrick Prosek FC 5. 4:2 (2:2)
Vyrovnané utkání ve slušném tempu se šťastným koncem pro domácí. Evžen Rosín, Jan Hroneš
Hypochondři Hattrick Prosek FC
Jan Stokláska – Michal Hejč, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Patrik Hozák – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek
7. Martin Peňáz
17., 60. Pavol Volkay
39. Pavel Velkov
3. Lukáš Březina
23. Jiří Březina
39. Michal Petrásek
14. 4. 19 17:30 P3 Splašený kozy TR Hypochondři 4. 3:2 (0:1)
V prvním poločase byli lepší Hypochondři, kteří šli zaslouženě do vedení, ve druhém poločase ale jakoby jim docházely síly, karta se obrátila a domácí nakonec dokonali obrat.
Splašený kozy TR Hypochondři
Jan Kec – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Michal Hladík, Lubor Matras, Petr Polednik, Lukáš Tejnor, David Wister vs Jaroslav Béreš – Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jan Stokláska, Robert Sýkora, Pavol Volkay
42. Lukáš Tejnor
49. Milan Flanderka
52. Michal Hladík
28., 34. Michal Hejč
6. 4. 19 08:45 BECH Hypochondři Sen Černý Most II PG 3. 4:4 (0:1)
Domácí se snažili hrát po zemi, hosté spíš nakopávali. Nakonec zasloužená remíza.
Hypochondři Sen Černý Most II PG
Michal Hejč – Jaroslav Béreš, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Tomáš Kebísek – Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart
52. Jaroslav Béreš
53., 56. Pavol Volkay
28., 37., 51. Lukáš Hamouz
44. Lukáš Markvart
59. Lukáš Markvart
31. 3. 19 15:00 MALES SAS fans Hypochondři 2. 2:2 (2:0)
Hezké, vyrovnané utkání. Zasloužená remíza. Novotný
SAS fans Hypochondři
Peter Giertli – Martin Čech, Tomáš Hnilica, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Jaroslav Šmejkal – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay
1. Martin Šišma
8. Tomáš Krůl
50., 60. Pavol Volkay
23. 3. 19 10:00 HOSTI Hypochondři Sananim FC A 1. 4:3 (2:2)
Pěkné utkání, které skončilo těsným vítězstvím Hypochondrů. Vítězové totiž měli hráče Volkaye, který nejen vstřelil hattrick, ale hlavně tvořil hru svého týmu a měl fotbalové myšlení.