Ne 13.10.19 17:30 MIKU3 Samson Žižkov 1.FC Příkopy FC   (HL8O)
Ne 13.10.19 18:45 MIKU3 Bohemia Roztyly DDR FC   (HL8O)
Ne 13.10.19 20:00 MIKU3 Sací komando Modřany S.N.F. A   (HL5I)
Ne 10.11.19 18:45 ZAK Sokol Vysočany C Vzteklé Želvičky   (HL7L)
Ne 10.11.19 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Hell´s Old Boys   (VL3D)

30. 11. 19 08:45 TEMPO OOO FC ABCOM 11. 1:3 (1:2)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem a jen horší koncovka zapříčinila, že bylo utkání otevřené až do samého konce. Milan Šebek
OOO FC ABCOM
Jakub Resl – Nathan Carr, Oscar George French, Tomáš Petrovčín, Vojtěch Řehák, Griffin Trent, Rupert Vans Agnew, Andre Zyczkowski vs Pavel Synek – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jiří Polák, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Martin Večeřa, Stanislav Vladař
10. Andre Zyczkowski 11. Martin Večeřa
18. Štěpán Růžička
41. Michal Borecký
16. 11. 19 11:15 TEMPO ABCOM Hoptajch team 10. 4:4 (1:4)
Bojovné a v slušném tempu hrané utkání, spravedlivá dělba bodů. Jakub Jiroušek, Michal Novák
ABCOM Hoptajch team
Pavel Farkaš – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda
8., 32., 37. Miroslav Dykas
46. Štěpán Růžička
12., 20., 29. Jan Janeček
26. Vladyslav Spirin
9. 11. 19 10:00 TEMPO Sananim FC A ABCOM 9. 1:9 (0:3)
ABCOM zodpovědnou hrou postupně svého soupeře přehrál a vysoko vyhrál. Plucar
Sananim FC A ABCOM
Martin Tůma – Tomáš Dojava, Vojtěch Heřman, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Pavel Farkaš – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Martin Večeřa
45. Tomáš Veselý 14., 17. Štěpán Růžička
22., 53., 54. Miroslav Dykas
31. Martin Šelelyo
40. Michal Borecký
47., 55. Martin Večeřa
2. 11. 19 11:15 TEMPO ABCOM Kapr tým 86 B 8. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání s množstvím osobních soubojů, rychlé údery zkraje druhého poločasu rozhodly o bodech pro domácí.
ABCOM Kapr tým 86 B
Martin Šelelyo – Michal Borecký, Michal Dykas, Pavel Farkaš, Aleš Pernický, Štěpán Růžička, Martin Večeřa, Stanislav Vladař vs Tomáš Plevka – Radek Benda, Matej Borsuk, Jaroslav Franěk, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Petr Procházka, Milan Švarc, Marek Valo
10., 31. Štěpán Růžička
32. Martin Večeřa
3., 59. Marek Valo
19. 10. 19 11:15 TEMPO PPPO ABCOM 7. 2:3 (1:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém se vedení přelévalo ze strany na stranu. Remíza by byla spravedlivější.
PPPO ABCOM
Patrik Chrást – Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Pavel Farkaš – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Pavel Synek, Martin Večeřa
21., 55. Ondřej Tichý 32., 60. Martin Večeřa
43. Miroslav Dykas
12. 10. 19 11:15 TEMPO ABCOM Lucky team 6. 7:1 (2:1)
Korektní utkání jednoznačně pod taktovkou vítězného týmu.
ABCOM Lucky team
Pavel Farkaš – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Pavel Synek, Martin Večeřa, Stanislav Vladař vs Vít Skramužský – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Jakub Majerčin, Pavel Najman, Radek Tůma
9., 60. Martin Večeřa
19. Štěpán Růžička
42. Michal Borecký
44., 51. Pavel Synek
49. Michal Dykas
23. Josef Dašek
5. 10. 19 11:15 TEMPO Mamissero ABCOM 5. 3:5 (1:1)
Vyrovnané utkání se v závěru podařilo strhnout na svou stranu hráčům ABCOM. Pohledné utkání z obou stran. Kohout
Mamissero ABCOM
Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel vs Pavel Farkaš – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Pavel Synek, Martin Večeřa, Stanislav Vladař
57. Michal Borecký
28. 9. 19 11:15 TEMPO ABCOM Tempo 01 HFC 4. 4:6 (2:4)
Pěkné utkání, ABCOM záhy vedl 2:0 a 15 minut ovládal zápas, Tempo se pak dostalo do tempa. Gólman létal v poli jako šestý hráč a závěr prvního poločasu přinesl obrat na 2:4. Ve druhé půli tempo nabral ABCOM a srovnal na 4:4. Posledních patnáct minut ale patřilo nakonec vítěznému Tempu. Hošek
ABCOM Tempo 01 HFC
Roman Čubr – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Jiří Marek, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Pavel Synek, Stanislav Vladař vs Martin Pytlíček – Filip Babický, Tomáš Havlíček, František Hobzík, Svatopluk Plíšek, Štěpán Sedlář, Jáchym Trajhan, Jan Žežulka
50. Štěpán Sedlář
21. 9. 19 11:15 TEMPO ABCOM Well Done 3. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla střelecká pohotovost střelce Růžičky a dobrý výkon brankáře.
ABCOM Well Done
Roman Čubr – Michal Borecký, Jiří Polák, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Pavel Synek, Martin Večeřa, Stanislav Vladař vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Iegor Martynov, Vladimir Timanov, Ruslan Timoshevskiy, Semen Troyan
12., 22., 60. Štěpán Růžička 49 Pavel Synek 2. Vladimir Timanov
60. Nikita Baranovsky
14. 9. 19 10:00 HOSTI Beton FC ABCOM 2. 1:2 (0:1)
Lepší kombinace, územní převaha, kvalitnější přechod do útoku a pevnější bránění rozhodly o těsné, ale zasloužené výhře hostů. Andrle
Beton FC ABCOM
Jan Jenčík – Petr Benda, Libor Gregovský, Mohamed Amine Mouaddab, Ondřej Novák, Miroslav Placr, Petr Svoboda, Marek Vakerman, Jakub Valenta vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Martin Večeřa, Stanislav Vladař
36. Marek Vakerman 24. Miroslav Dykas
37. Štěpán Růžička
7. 9. 19 11:15 TEMPO ABCOM Troll FC 1. 5:1 (2:0)
Zasloužené vítězství týmu ABCOM, který byl po celý zápas fotbalovější.
ABCOM Troll FC
Roman Čubr – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Štěpán Růžička, Pavel Synek, Martin Večeřa, Stanislav Vladař vs Jiří Hlaváček – Jonathan Boué, Miroslav Madej, Vasyl Olashyn, Jakub Olšiak, Josef Slobodník, Jakub Strnad