Ne 6.10.19 16:15 ZABEH Opat Praha FC Samson Žižkov 1.FC   (HL8O)
Ne 6.10.19 17:30 ZABEH Orct FA Rychlá rota   (HL8N)
Ne 17.11.19 16:15 P1 Hustec Palmeiras Prosek   (HL4F)
Ne 17.11.19 17:30 P1 Fiasko Morna to zařídí FC   (HL7K)

30. 11. 19 08:45 P2 Sananim FC A Mamissero 11. 2:1 (0:0)
Domácí uhráli první body v sezoně, ale přesto opouští 5. ligu.
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Vojtěch Heřman, Patrik Turan, Lukáš Turnovec, Tomáš Veselý vs Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Huy Dinh Hoang, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Lev Seidl, Adam Suchomel
39. Patrik Turan
49. Tomáš Veselý
56. Matěj Michálek
16. 11. 19 11:15 KBELY Mamissero Kapr tým 86 B 10. 4:4 (1:3)
Utkání, kterému chyběla technická úroveň hráčů. Zasloužená remíza. Václav Nič, Ondřej Pistulka
Mamissero Kapr tým 86 B
Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Huy Dinh Hoang, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel vs Tomáš Plevka – Radek Benda, Matej Borsuk, Jaroslav Franěk, Karel Holeček, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Petr Procházka, Milan Švarc, Marek Valo
54. Marek Valo
10. 11. 19 15:00 HANSP PPPO Mamissero 9. 4:3 (1:2)
Krásný zápas. Mamissero si zajistilo poločasové vedení 2:1. Když ve 32. minutě přidalo gól na 3:1, vypadalo to nadějně. Jenže výborně hrající PPPO stihlo vyrovnat a minutu před koncem rozhodlo o svém vítězství. Husák
PPPO Mamissero
Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Jan Vyšín vs Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel
23. Sebastián Tauchen
39. Petr Sluka
44., 59. Ondřej Čerbačeský
3. Robert Smutný
28. Dan Buchta
32. Ondřej Melichárek
3. 11. 19 10:00 STOD Mamissero Lucky team 8. 1:3 (1:1)
Po poločase dokázal Lucky team dvakrát udeřit a opticky vyrovnané utkání dovedl k vítězství. Husák
Mamissero Lucky team
Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Sebastian Jirgl, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Matěj Sedlák, Lev Seidl vs Dušan BlahaJosef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Radek Tůma
25. Lev Seidl 21. Josef Dašek
38., 48. Radek Tůma
20. 10. 19 17:30 HANSP Mamissero Well Done 7. 4:2 (2:1)
Dynamické a bojovné utkání skončilo výhrou týmu Mamissero. Trnka
Mamissero Well Done
Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Vladimir Timanov, Semen Troyan
3. Sebastian Jirgl
19. Lev Seidl
38., 44. Dan Buchta
60 Kryštof Krameš 15., 52. Vladimir Timanov 9. Iegor Martynov
12. 10. 19 10:00 TEMPO Tempo 01 HFC Mamissero 6. 8:7 (4:5)
Velice zajímavé utkání. Vyhrát mohl kdokoliv, hrálo se až do úplného závěru. O jedno branku zvítězili domácí. Beneš
Tempo 01 HFC Mamissero
Jan Žežulka – Filip Babický, František Hobzík, Ondřej Hrachovský, Martin Pytlíček, Štěpán Sedlář, Jáchym Trajhan vs Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Martin Šebek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel
19., 48., 55. Jáchym Trajhan
24., 27., 30., 34. Martin Pytlíček
50. Štěpán Sedlář
2., 5. Martin Šebek
8., 23. Robert Smutný
15., 33., 52. Dan Buchta
5. 10. 19 11:15 TEMPO Mamissero ABCOM 5. 3:5 (1:1)
Vyrovnané utkání se v závěru podařilo strhnout na svou stranu hráčům ABCOM. Pohledné utkání z obou stran. Kohout
Mamissero ABCOM
Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel vs Pavel Farkaš – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Pavel Synek, Martin Večeřa, Stanislav Vladař