Ne 20.10.19 10:00 HANSP Horst 1.FC Lesser Side FC   (HL6K)
Ne 10.11.19 18:45 P1 Bamboocha City United clans   (HL4F)
Ne 10.11.19 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Youngsters FC   (HL3D)

30. 11. 19 08:45 BECH Hoptajch team Tempo 01 HFC 11. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Lukáš Daniš, Jakub Žilinský
Marek Ferstl – Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda vs
23. 11. 19 10:00 TEMPO Tempo 01 HFC OOO FC 1. 0:0 (0:0)
Skvělé výkony brankářů určily výsledek utkání. Janča
Tempo 01 HFC OOO FC
Štěpán Sedlář – Filip Babický, Tomáš Havlíček, František Hobzík, Svatopluk Plíšek, Jáchym Trajhan vs Tomáš Petrovčín – Nathan Carr, Oscar George French, Vojtěch Řehák, Rupert Vans Agnew, Andre Zyczkowski
16. 11. 19 10:00 TEMPO Tempo 01 HFC Sananim FC A 10. 9:6 (1:1)
K utkání nastoupili oba týmy bez střídání a po čtvrthodině minutě v tempu se utkání dohrálo v komorním duchu. Zaslouženě vyhrálo Tempo, bylo mladší a běhavější. Jakub Jiroušek, Michal Novák
Tempo 01 HFC Sananim FC A
Martin Pytlíček – František Hobzík, Ondřej Hrachovský, Štěpán Sedlář, Jáchym Trajhan, Jan Žežulka vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Vojtěch Heřman, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý
38. Štěpán Šulc
9. 11. 19 08:45 LITVI Kapr tým 86 B Tempo 01 HFC 9. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Petr Jambor ml.
Kapr tým 86 B Tempo 01 HFC
Milan Švarc – Radek Benda, Matej Borsuk, Jaroslav Franěk, Karel Holeček, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Petr Procházka, Marek Valo vs Jáchym Trajhan – Filip Babický, Tomáš Havlíček, Ondřej Hrachovský
2. 11. 19 10:00 TEMPO Tempo 01 HFC PPPO 8. 8:4 (4:2)
Poločas vcelku vyrovnaný, ale ve druhé půli už dávali góly hlavně domácí. Hosté ale nic nezabalili a byli zdatným soupeřem až do konce.
Tempo 01 HFC PPPO
Martin Pytlíček – Filip Babický, František Hobzík, Svatopluk Plíšek, Štěpán Sedlář, Jáchym Trajhan, Jan Žežulka vs Jan Dolejška – Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
5. Štěpán Sedlář
20., 21., 33., 35., 46., 50. Jan Žežulka
27. František Hobzík
11. Sebastián Tauchen
19., 39. Patrik Chrást
58. Petr Sluka
19. 10. 19 10:00 TEMPO Lucky team Tempo 01 HFC 7. 3:5 (1:3)
Jednoznačný zápas pro hosty, kteří kdyby zapnuli na vyšší výkon, bylo by skóre ještě o dost vyšší.
Lucky team Tempo 01 HFC
Vít Skramužský – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Radek Tůma vs Martin Pytlíček – Filip Babický, Tomáš Havlíček, Ondřej Hrachovský, Jáchym Trajhan, Jan Žežulka
46. Martin Pytlíček
12. 10. 19 10:00 TEMPO Tempo 01 HFC Mamissero 6. 8:7 (4:5)
Velice zajímavé utkání. Vyhrát mohl kdokoliv, hrálo se až do úplného závěru. O jedno branku zvítězili domácí. Beneš
Tempo 01 HFC Mamissero
Jan Žežulka – Filip Babický, František Hobzík, Ondřej Hrachovský, Martin Pytlíček, Štěpán Sedlář, Jáchym Trajhan vs Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Martin Šebek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel
19., 48., 55. Jáchym Trajhan
24., 27., 30., 34. Martin Pytlíček
50. Štěpán Sedlář
2., 5. Martin Šebek
8., 23. Robert Smutný
15., 33., 52. Dan Buchta
5. 10. 19 10:00 TEMPO Tempo 01 HFC Well Done 5. 5:5 (4:1)
Tempo bylo lepším týmem. Ovšem podcenění soupeře za stavu 5:2 se mu hrubě nevyplatilo. Zasloužená remíza. Kohout
Tempo 01 HFC Well Done
Martin Pytlíček – Filip Babický, Svatopluk Plíšek, Štěpán Sedlář, Jáchym Trajhan, Jan Žežulka vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Ruslan Timoshevskiy, Semen Troyan
48. Stanislau Maskaliunets
28. 9. 19 11:15 TEMPO ABCOM Tempo 01 HFC 4. 4:6 (2:4)
Pěkné utkání, ABCOM záhy vedl 2:0 a 15 minut ovládal zápas, Tempo se pak dostalo do tempa. Gólman létal v poli jako šestý hráč a závěr prvního poločasu přinesl obrat na 2:4. Ve druhé půli tempo nabral ABCOM a srovnal na 4:4. Posledních patnáct minut ale patřilo nakonec vítěznému Tempu. Hošek
ABCOM Tempo 01 HFC
Roman Čubr – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Jiří Marek, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Pavel Synek, Stanislav Vladař vs Martin Pytlíček – Filip Babický, Tomáš Havlíček, František Hobzík, Svatopluk Plíšek, Štěpán Sedlář, Jáchym Trajhan, Jan Žežulka