Dušan Blaha – Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Jakub Majerčin, Pavel Najman, Vít Skramužský, Radek Tůma vs Petr Sluka – Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
55 Jakub Gottwald
13. Patrik Chrást
56. Sebastián Tauchen
10. 11. 19 15:00 HANSP PPPO Mamissero 9. 4:3 (1:2)
Krásný zápas. Mamissero si zajistilo poločasové vedení 2:1. Když ve 32. minutě přidalo gól na 3:1, vypadalo to nadějně. Jenže výborně hrající PPPO stihlo vyrovnat a minutu před koncem rozhodlo o svém vítězství. Husák
PPPO Mamissero
Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Jan Vyšín vs Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel
39. Petr Sluka
44., 59. Ondřej Čerbačeský
3. Robert Smutný
28. Dan Buchta
32. Ondřej Melichárek
2. 11. 19 10:00 TEMPO Tempo 01 HFC PPPO 8. 8:4 (4:2)
Poločas vcelku vyrovnaný, ale ve druhé půli už dávali góly hlavně domácí. Hosté ale nic nezabalili a byli zdatným soupeřem až do konce.
Tempo 01 HFC PPPO
Martin Pytlíček – Filip Babický, František Hobzík, Svatopluk Plíšek, Štěpán Sedlář, Jáchym Trajhan, Jan Žežulka vs Jan Dolejška – Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
5. Štěpán Sedlář
20., 21., 33., 35., 46., 50. Jan Žežulka
27. František Hobzík
11. Sebastián Tauchen
19., 39. Patrik Chrást
58. Petr Sluka
19. 10. 19 11:15 TEMPO PPPO ABCOM 7. 2:3 (1:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém se vedení přelévalo ze strany na stranu. Remíza by byla spravedlivější.
PPPO ABCOM
Patrik Chrást – Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Pavel Farkaš – Michal Borecký, Michal Dykas, Miroslav Dykas, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Pavel Synek, Martin Večeřa
21., 55. Ondřej Tichý 32., 60. Martin Večeřa
43. Miroslav Dykas
13. 10. 19 13:45 TEMPO Beton FC PPPO 6. 7:6 (4:3)
Beton vlétl rychle do utkání a dal vysoký počet gólů. Tým PPPO se pobral a do půle snížil. Druhá půle parádní souhra na obou stranách. Janča
Beton FC PPPO
Marek Šístek – Petr Benda, Jan Lebeda, Miroslav Placr, Matúš Pobeška, Dominik Schopf, Marek Vakerman, Jakub Valenta vs Jan Vyšín – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý
53. Ondřej Čerbačeský
6. 10. 19 15:00 TEMPO PPPO Troll FC 5. 10:8 (6:4)
Utkání jako na střelnici. Balony trhaly síť a tužka byla skoro vypsaná. Zasloužené vítězství PPPO. Eduard Lychynskyy, Taras Vatral
PPPO Troll FC
Ondřej Čerbačeský – Michal Blažek, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Michael Pivoňka – Ondřej Čížkovský, Miroslav Madej, Jakub Olšiak, Josef Slobodník, Dominik Strnad, Jakub Strnad
50. Dominik Strnad
29. 9. 19 18:45 DEKAN OOO FC PPPO 4. 3:3 (3:1)
Dynamické utkání vyrovnaného průběhu skončilo spravedlivou remízou.
OOO FC PPPO
Tomáš Petrovčín – Nathan Carr, Jakub Dluhy-Smith, Theodore Dluhy-Smith, Oscar George French, Edward Kneen, Andrew Powell, Vojtěch Řehák, Rupert Vans Agnew, Andre Zyczkowski vs Petr Sluka – Ondřej Čerbačeský, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
5. Andre Zyczkowski
13., 17. Jakub Dluhy-Smith
25. Patrik Chrást
38. Sebastián Tauchen
54. Ondřej Čerbačeský
21. 9. 19 10:00 BECH PPPO Hoptajch team 3. 2:4 (0:1)
V dobrém zápase začali PPPO pouze ve čtyřech, ale Hoptajch z toho vytěžil pouze hubené vedení 1:0. Celou první půli se skóre neměnilo. Ve druhé půli se oba týmy rozstřílely, Hoptajch z toho vyšel lépe. Jambor
PPPO Hoptajch team
Ondřej Čerbačeský – Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Nykl, Vladyslav Spirin
51., 57. Ondřej Tichý 2. OG
46. Jiří Barek
48. Robert Nykl
55. Erik Ackermann
15. 9. 19 18:45 DEKAN Sananim FC A PPPO 2. 1:5 (1:4)
Zasloužená výhra hostů. Voldán
Sananim FC A PPPO
Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
1. Jiří Kacovský 2., 14., 20., 26. Michal Blažek
60. Ondřej Tichý
7. 9. 19 08:45 LITVI PPPO Kapr tým 86 B 1. 2:10 (1:5)
Kapr tým útočil a zápasu jasně dominoval.
PPPO Kapr tým 86 B
Jakub Chundela – Ondřej Čerbačeský, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Tomáš Plevka – Matej Borsuk, Karel Holeček, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Petr Procházka, Marek Valo