St 11.9.19 19:15 MOTO4 Galantní jeleni Gobi dezert   (HL8I)
St 11.9.19 20:30 MOTO4 Slawoj Břevnov Malostranský SK   (VL3B)
Út 8.10.19 19:15 MOTO1 Tycho de Brahe SUP 1.FC RUM SUP   (SVL3B)
Út 8.10.19 20:30 MOTO1 Serval KPKS HNK Praha FC   (HL5D)
Po 4.11.19 18:00 HRAB2 PFC Kodymka Ďáblická klička   (VL3A)
Po 4.11.19 19:15 HRAB2 Texaské hyeny AC Deportivo bez Coruna A   (HL3A)

5. 12. 19 19:15 KORAB Suchá dáseň AC UNYP´s Blazers 11. 8:6 (3:3)
Hosté měli celý zápas více ze hry, ale i přestože se jim podařilo šestkrát skórovat, tak těch gólů mohlo být mnohem více. Domácí těžili jen z brejků, které jim vyšly. Jedlička
Suchá dáseň AC UNYP´s Blazers
Martin Šašek – Daniel Kulich, Martin Kunz, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Tomáš Pytl, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Ashok Maximus Sheridan – Brandon Samuel Britto, Shawn Jose Fernandes, Samuel Jahoda, Matěj Kopecký, Viet Tiep Le, Karel Pivnička, Artur Poberezhets
54. Shawn Jose Fernandes
21. 11. 19 19:15 MOTO1 UNYP´s Blazers Slamník I.USP 10. 2:3 (1:2)
Hosté předvedli lekci z efektivity. Ze čtyř střel na bránu vstřelili tři branky. Většinu zápasu bránili kvalitně a rovněž jejich brankář chytal výborně. Domácí sice hezky kombinovali, ale většinou stříleli z dálky a nepřesně. Remíza by byla spravedlivější, ale takový je fotbal. Rataj
UNYP´s Blazers Slamník I.USP
Artur Poberezhets – Lucas Justin Becker, Brandon Samuel Britto, Shawn Jose Fernandes, Samuel Jahoda, Viet Tiep Le, Ashok Maximus Sheridan vs Richard Chlistovský – Josef Babuš, Radek Dolejší, Jan Harant, Pavel Komárek, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba
22., 42. Artur Poberezhets 8. Tomáš Mleziva
20. Zbyněk Mleziva
51. Richard Chlistovský
14. 11. 19 19:15 MOTO4 Sculpturo FC UNYP´s Blazers 9. 2:0 (0:0)
Domácí měli více štěstí.
Sculpturo FC UNYP´s Blazers
Michal Trojan – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Jan Řeřicha, David Sysel, Filip Tomáš, Miloš Vladyka, Martin Voldřich vs Shawn Jose Fernandes – Brandon Samuel Britto, Alessandro Gerosa, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Matěj Kopecký, Viet Tiep Le, Artur Poberezhets, Ashok Maximus Sheridan
36. Jan Řeřicha
43. Filip Tomáš
36 Miloš Vladyka
52 Filip Tomáš
7. 11. 19 19:15 MOTO4 UNYP´s Blazers Reage boys 8. 2:2 (2:1)
Slušné utkání. UNYP měl po většinu utkání převahu. Reage boys se bránili a z ojedinělých útoků skórovali. UNYP obstřelovali soupeřovu branku celý zápas a nakonec zápas skončil remízou.
UNYP´s Blazers Reage boys
Matěj Kopecký – Lucas Justin Becker, Brandon Samuel Britto, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Gregory Charles Gold, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Viet Tiep Le, Eric Glenn Lepeak, Artur Poberezhets, Ashok Maximus Sheridan vs Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Zoltán Jakab, Ondřej Pavlíček, Pavel Pech, Michal Volák
4. Eric Glenn Lepeak
27. Brandon Samuel Britto
28., 52. Michal Volák
24. 10. 19 20:15 P1 PRKA UNYP´s Blazers 7. 3:0 (3:0)
Na začátku domácí využili chyb v obraně soupeře a šli do vedení. Pak se hra vyrovnala, ale domácí si vítězství pohlídali. Novotný
PRKA UNYP´s Blazers
Andrew Argent – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Lukáš Venclík vs Karel Pivnička – Brandon Samuel Britto, Gian Paolo Clementi, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Samuel Jahoda, Matěj Kopecký, Viet Tiep Le, Eric Glenn Lepeak, Laith Maximo Matari
3. Maciej Jerzy Dec
4. Richard Mareš
27. Martin Šantrůček
17. 10. 19 19:15 MOTO2 UNYP´s Blazers J.R.Club B 6. 3:2 (0:2)
Bojovné utkání s množstvím osobních soubojů a vysokým nasazením. Hosté se v prvním poločase ujali vedení, ale díky výborné druhé půli se domácí dočkali šťastného, ale zaslouženého vítězství.
UNYP´s Blazers J.R.Club B
Ashok Maximus Sheridan – Lucas Justin Becker, Gian Paolo Clementi, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Eric Glenn Lepeak, Laith Maximo Matari, Karel Pivnička vs Petr Nedvěd – Dalibor Husárek, Matěj Lát, Jakub Mezlík, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan
53. Lukáš Skřivan
10. 10. 19 19:15 MOTO4 Champions FC UNYP´s Blazers 5. 5:0 (1:0)
Domácí byli aktivnějším týmem, který se hnal stále do zakončení, které se jim alespoň v prvním poločase moc nedařilo. Ve druhé půli už své šance domácí více proměňovali a po zásluze vyhráli.
Champions FC UNYP´s Blazers
David Horníček – Jakub Hnízdil, Martin Hypeš, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Michal Maršík, Jan Zima vs Matěj Kopecký – Brandon Samuel Britto, Adrien Elkaim, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Gregory Charles Gold, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Eric Glenn Lepeak, Laith Maximo Matari, Karel Pivnička
14., 50., 59. Jan Zima
44. Jakub Kalvas
60. Michal Maršík
30. Samuel Jahoda
3. 10. 19 19:15 MOTO4 UNYP´s Blazers Holota FC 4. 1:4 (0:1)
Mnoho nepřesných nahrávek, bojovné utkání. Lukáš Doležel
UNYP´s Blazers Holota FC
Karel Pivnička – Lucas Justin Becker, Brandon Samuel Britto, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Samuel Jahoda, Matěj Kopecký vs Jan Martinovský – Jan Černík, Martin Duchek, Karel Faitl, Michal Jahn, Jan Kaňok, Tomáš Novotný, Matěj Žežulka
48. Samuel Jahoda 14., 47., 52. Matěj Žežulka
43. Jan Martinovský
26. 9. 19 19:15 MOTO4 DHL Bad Diablos UNYP´s Blazers 3. 1:1 (1:1)
Vyrovnané bojovné utkání hrané nahoru dolů. V druhém poločase se hrálo v podstatě bez obran a se spoustou zahozených šancí.
DHL Bad Diablos UNYP´s Blazers
Martin Valent – Luigi Brunet, Patricio Cardozo, Tomas Jose Gonzales Morales, Idris Onimole, Ajmal Siddiqui, Matúš Socha vs Matěj Kopecký – Lucas Justin Becker, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Eric Glenn Lepeak, Karel Pivnička
18. Ajmal Siddiqui 10. OG
19. 9. 19 19:15 MOTO4 UNYP´s Blazers Bandidoz 2. 8:3 (6:0)
Hosté dohrávali kvůli zranění pouze 4+1, což vedlo k pohodové výhře domácích. Boubín
UNYP´s Blazers Bandidoz
Matěj Kopecký – Gian Paolo Clementi, Shawn Jose Fernandes, Alessandro Gerosa, Gregory Charles Gold, Samuel Jahoda, Ikumi Kashima, Eric Glenn Lepeak, Laith Maximo Matari, Ashok Maximus Sheridan vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek