Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 5.12.19 | 19:00 | MIKU4 | Sculpturo FC DHL Bad Diablos | 11. | 4:7 |
Čt 21.11.19 | 17:45 | MIKU1 | DHL Bad Diablos Reage boys | 10. | 5:3 |
Čt 14.11.19 | 20:15 | P1 | PRKA DHL Bad Diablos | 9. | 6:3 |
Čt 7.11.19 | 20:45 | STER2 | DHL Bad Diablos J.R.Club B | 8. | 1:1 |
Čt 24.10.19 | 20:30 | STER3 | Champions FC DHL Bad Diablos | 7. | 4:0 |
Čt 17.10.19 | 18:00 | STER3 | DHL Bad Diablos Holota FC | 6. | 0:6 k. |
Čt 10.10.19 | 20:30 | STER2 | DHL Bad Diablos Viktorčin smích | 5. | 1:2 |
Čt 3.10.19 | 19:00 | MIKU4 | Bandidoz DHL Bad Diablos | 4. | 4:1 |
Čt 26.9.19 | 19:15 | MOTO4 | DHL Bad Diablos UNYP´s Blazers | 3. | 1:1 |
Čt 19.9.19 | 17:45 | MIKU2 | Suchá dáseň AC DHL Bad Diablos | 2. | 0:10 |
Čt 12.9.19 | 19:15 | STER3 | DHL Bad Diablos Slamník I.USP | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Champions FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 47:13 | 20 |
2. | Holota FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 38:16 | 16 |
3. | Reage boys | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:38 | 13 |
4. | PRKA | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:36 | 13 |
5. | Sculpturo FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:27 | 12 |
6. | DHL Bad Diablos | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:33 | 10 |
7. | J.R.Club B | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:30 | 10 |
8. | UNYP´s Blazers | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:36 | 8 |
9. | Bandidoz | 11 | 2 | 4 | 5 | 30:40 | 8 |
10. | Slamník I.USP | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:51 | 8 |
11. | Viktorčin smích | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:33 | 7 |
12. | Suchá dáseň AC | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:52 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 25.9.19 | 19:30 | TEMPO | Kvantanámo Torpedo Cannabis (HL3C) |
St 25.9.19 | 20:45 | TEMPO | HNK Praha FC Alibi (HL5D) |
Út 15.10.19 | 19:15 | MOTO2 | 1.FC RUM SUP Kickers 1990 ČFC (SVL3B) |
Út 15.10.19 | 20:30 | MOTO2 | XXX Toyota FC (HL7H) |
Po 4.11.19 | 18:45 | BIHOR | Bratři v triku Pivní pohoda AC (HL8B) |
Po 4.11.19 | 20:00 | BIHOR | Berger club SUP Kbelák FC SUP (SVL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brunet Luigi | 5 | 2 |
Cardozo Patricio | 5 | 3 |
Garcia Solano Luis Manuel | 4 | 0 |
Gonzales Morales Tomas Jose | 9 | 12 |
Hadrous Sami | 1 | 0 |
Horák Patrik | 1 | 0 |
Kiyashko Viktor | 1 | 0 |
Motejzík Jiří | 1 | 1 |
Onimole Idris | 4 | 1 |
Pupík Jan | 2 | 0 |
Siddiqui Ajmal | 9 | 6 |
Socha Matúš | 5 | 1 |
Tan Randolph | 8 | 1 |
Telecký Ľudovít | 4 | 3 |
Valent Martin | 9 | 3 |