12. Nejasná identita 1.HK 11 2 1 8 23:51 5

St 25.9.19 18:00 STER3 Hulla hulla FC Young Guns Prag   (HL7E)
St 25.9.19 19:15 STER3 Ramutant CF Deportivo Estudiantil FC B   (HL5E)
St 25.9.19 20:30 STER3 Merck stars Kojots United   (HL6D)
Ne 20.10.19 17:45 METE1 Rapid Libeň Samson Žižkov 1.FC   (HL8O)
Ne 20.10.19 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC United clans   (HL4F)

29. 11. 19 18:00 P2 Šnek FC B FC FC 11. 5:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase přišla kanonáda domácích. Martin Hajný, Jiří Studený
Šnek FC B FC FC
Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš, Pavel Váňa vs Jiří Konečný – Michal Dědek, Dominik Dvořák, Jiří Hrdlička, Štefan Okoličány, Jakub Šíma, Avetis Švamberk
5., 36. Josef Budínský
44. Michal Klouček
47. Pavel Váňa
53. Ján Rostáš
30. Štefan Okoličány
15. 11. 19 18:00 P3 Boss United Šnek FC B 10. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Boss. Smetana
Boss United Šnek FC B
Adam Karlík – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Lukáš Freibauer, Miroslav Herman, Martin Štrajt, Marek Tůma vs Miroslav Vaněk – Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš, Pavel Váňa
4., 30. Jan Doubek
34. Marek Tůma
36. Lukáš Mádr
37. Pavel Potměšil
8. 11. 19 18:00 P2 Šnek FC B Rozmetadlo FC 9. 3:4 (2:2)
Velmi rychlý fotbalový zápas do poslední minuty. Výborná fyzická kondice obou mužstev.
Šnek FC B Rozmetadlo FC
Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš, Pavel Váňa vs Hynek Telerovský – Václav Čížek, Tomáš Helebrant, Martin Nicek, Lukáš Pokorný, Matěj Slavíček, Tomáš Tajč, Alexandr Vach, Zdeněk Žihla
5., 26. Miroslav Neubauer
50. Michal Klouček
3. Tomáš Tajč
19. Václav Čížek
51., 54. Matěj Slavíček
1. 11. 19 18:00 P2 Vincentka FC Šnek FC B 8. 0:5 (0:1)
Vyrovnaný zápas, který díky lepší koncovce vyhrál tým hostů. Svoboda
Vincentka FC Šnek FC B
Filip Neubauer – Martin Flieger, Vojtěch Kohoutek, Radoje Korecký, Jáchym Križko, David Nalevajko, Damian Nesét, Sebastián Nesét, Martin Novák, Vincent Peterka, Jan Řeřicha, Daniel Surovcev vs Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš, Pavel Váňa
20. Michal Klouček
43. Ján Rostáš
43. Pavel Váňa
47. Michal Němec
50. Pavel Potměšil
18. 10. 19 18:00 P3 SH Stejskalova Šnek FC B 7. 0:3 (0:2)
Šnek měl oproti soupeři navrch a na konci prvního poločasu vedl už o dva góly. Svoji suverenitu potvrdil v druhé půli, když přidal třetí gól. Výrazně mladší kluci ze Stejskalovy tak na úspěch stalé čekají. Čapla
SH Stejskalova Šnek FC B
Ondřej Milický – Tomáš Burian, Marek Drápela, Filip Daniel Górski, Daniel Jeřábek, Janko Jovandič, Jakub Kočí, Lukáš Milický, Adam Říha, Matouš Suk, Matyáš Ulík vs Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
4. Michal Němec
29. Miroslav Neubauer
59. Lukáš Mádr
11. 10. 19 18:00 P3 Šnek FC B TJ Bohemia Chips 1980 6. 1:2 (0:0)
Velmi dobré utkání z obou stran. Domácí šli do vedení, ale poté hosté zabrali. Zvýšili obrátky a zaslouženě nakonec skóre otočili. Kohout
Šnek FC B TJ Bohemia Chips 1980
Miroslav Vaněk – Tomáš Königsmark, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš, Pavel Váňa vs Lukáš Srb – Lubomír Nakládal, Tomáš Rájecký, Petr Sedláček, Jan Šefčík, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha, Tomáš Zahrádka
43. Pavel Váňa 42 Michal Němec 58. Tomáš Zahrádka
59. Kamil Srb ml.
4. 10. 19 18:00 P2 Real Prd Šnek FC B 5. 3:4 (2:1)
Nepříliš pohledné utkání, spíše nakopávaná.
Real Prd Šnek FC B
Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš
9., 47. Ivo Urban
14. Michael Kalous
40 Petr Matoušek 8., 43. Miroslav Neubauer
36. Tomáš Königsmark
46. Ján Rostáš
38. Miroslav Neubauer
27. 9. 19 18:00 P3 Šnek FC B Real Praha B 4. 12:1 (6:0)
Výsledek zápasu odpovídá průběhu hry. Tým vítězů hrál disciplinovaně a měl jasnou technickou převahu. Jan Kršňák, Petr Nevyhoštěný
Šnek FC B Real Praha B
Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš vs Norbert VigašFilip Bajcura, Přemysl Bareš, Marek Gerschon, David Mergl, Jan Pešek, Václav Stuchl
19., 33., 40., 43. Ján Rostáš
20., 24., 28., 37. Miroslav Neubauer
26., 27., 57. Michal Klouček
34. Tomáš Königsmark
36. Marek Gerschon
20. 9. 19 18:00 P2 Postupická veterans TJ Šnek FC B 3. 4:6 (3:1)
Šnek zaspal začátek a po 21. minutě prohrával již 0:3. Zlepšenou hrou zaslouženě výsledek otočil a nakonec i vyhrál. Trnka
Postupická veterans TJ Šnek FC B
Martin Veselý – Martin Bejček, Lukáš Janečka, Dominik Kebrle, Ondřej Klusáček, Dan Langšádl, Adam Lejsek, Denis Neumann, Filip Rýgl, Marek Soukup, Jan Volenec, Matěj Zdobinský vs Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš, Pavel Váňa