12. Nejasná identita 1.HK 11 2 1 8 23:51 5

Čt 10.10.19 18:00 STER1 J.R.Club B Suchá dáseň AC   (HL7G)
Čt 10.10.19 19:15 STER1 Homunculus Bulánci   (HL4D)
Čt 10.10.19 20:30 STER1 1.FP Praha Prtzalona C.F.   (HL7D)
Po 4.11.19 18:15 BECH FC 1869 Horno Porno   (HL8J)
Po 4.11.19 19:30 BECH Blue devils VET Premiéra TV - Nowatron   (VL4A)
Po 4.11.19 20:45 BECH Admira 97 Vládci Prahy   (HL4A)

29. 11. 19 18:15 HOSTI Real Prd Postupická veterans TJ 11. 3:4 (2:1)
Vyrovnané utkání. Postupická třikrát srovnala skóre, aby nakonec rozhodující brankou obrala o body Real Prd. Čapla
Real Prd Postupická veterans TJ
Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Martin Veselý – Martin Bejček, Lukáš Janečka, Dominik Kebrle, Ondřej Klusáček, Dan Langšádl, Adam Lejsek, Denis Neumann, Filip Rýgl, Marek Soukup, Jan Volenec, Matěj Zdobinský
15., 35. Michael Kalous
23. Ivo Urban
17. Matěj Zdobinský
34., 42. Martin Bejček
40. Denis Neumann
22. 11. 19 20:00 TEMPO Real Prd TJ Bohemia Chips 1980 3. 4:5 (0:1)
První poločas zahájili lépe Bohemia Chips, kteří se ve 13. minutě ujali vedení a měli další šance. Trefili i tyč a několikrát se vyznamenal gólman Realu. Druhý poločas začal šancemi na obou stranách. Nakonec Bohemia přidala další gól. Divokou gólovou přestřelku nakonec vyhráli Bohemia Chips.
Real Prd TJ Bohemia Chips 1980
Pavel Reich – Jan Enökl, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Václav Tůma, Ivo Urban vs Lukáš Srb – Patrik Botoš, Lubomír Nakládal, Tomáš Rájecký, Petr Sedláček, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha, Tomáš Zahrádka
39. Adam Nejezchleba
45., 53., 54. Ivo Urban
13. Patrik Botoš
36., 44. Tomáš Zahrádka
58. Lukáš Srb
59. Lubomír Nakládal
15. 11. 19 18:00 SCBEC Nejasná identita 1.HK Real Prd 10. 3:3 (2:1)
Nejasná identita 1.HK Real Prd
Andrii Shulga – Karel Dinda, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman vs Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban
15. Miloš Fuciman
28. Kryštof Klose
46. Pavel Krejčí
25., 38. Ivo Urban
36. Michael Kalous
8. 11. 19 18:15 HANSP Real Prd Hajduk Hůrka B 9. 3:5 (1:1)
Utkání rozhodl drtivý nástup Hůrky do druhého poločasu. Klail
Real Prd Hajduk Hůrka B
Pavel Reich – Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs David Dušek – Dávid Beko, David Holeček, Martin Kára, Filip Novák, Matěj Ptáček, Martin Šiman, Jan Škoda
55. David Dušek
1. 11. 19 19:30 HANSP FC FC Real Prd 8. 5:3 (3:0)
Fotbalovější FC FC si v první půli vybudovali tříbrankový náskok, který se nakonec ukázal jako rozhodující. Prd především neměl ve svém středu žádného rozdílového hráče.
FC FC Real Prd
Jan Horčička – Michal Dědek, Erik Häfner, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štefan Okoličány, Jakub Šíma, Avetis Švamberk vs Jan EnöklMichael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban
58. Václav Tůma
18. 10. 19 18:15 BECH Real Prd Boss United 7. 3:3 (1:2)
Velmi atraktivní utkání, velmi vyrovnané. Hosté byli v první půli lepší, a to potvrdili dvoubrankovým vedením v poločase. Domácí ale v druhé půli zabojovali. Hosté už jen dokázali skóre vyrovnat.
Real Prd Boss United
Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Miroslav Herman – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Lukáš Freibauer, Adam Karlík, Martin Štrajt, Marek Tůma
3. Pavel Matoušek
42. Michael Kalous
49. Petr Pleštil
3. Martin Štrajt
10., 50. Jan Doubek
11. 10. 19 19:30 PRKOP Rozmetadlo FC Real Prd 6. 8:2 (2:1)
Domácí tým hrál ve vysoké rychlosti, což mu vyneslo vítězství v prvním polovině. Druhá půle byla víceméně hra na jednu branku a domácí vstřelili šest gólů.
Rozmetadlo FC Real Prd
Tomáš Helebrant – Václav Čížek, Martin Nicek, Lukáš Pokorný, Matěj Slavíček, Hynek Telerovský, Alexandr Vach, Zdeněk Žihla vs Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban
50. Ivo Urban
4. 10. 19 18:00 P2 Real Prd Šnek FC B 5. 3:4 (2:1)
Nepříliš pohledné utkání, spíše nakopávaná.
Real Prd Šnek FC B
Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš
9., 47. Ivo Urban
14. Michael Kalous
40 Petr Matoušek 8., 43. Miroslav Neubauer
36. Tomáš Königsmark
46. Ján Rostáš
38. Miroslav Neubauer
27. 9. 19 18:15 LITVI SH Stejskalova Real Prd 4. 2:6 (1:5)
Na rychlý inkasovaný gól Real Prd okamžitě zareagoval a od té chvíle byl pánem na hřišti.
SH Stejskalova Real Prd
Ondřej Milický – Tomáš Burian, Marek Drápela, Daniel Jeřábek, Jakub Kočí, Adam Říha, Matouš Suk, Matyáš Ulík vs Pavel Reich – Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Václav Tůma, Ivo Urban
5. Adam Říha
60. Marek Drápela
7., 25., 27., 33. Vladimír Kalous
14. Pavel Matoušek
15. Ivo Urban
13. 9. 19 20:30 SCBEC Vincentka FC Real Prd 2. 0:2 (0:1)
Realu stačily dvě trefy, Vincentka zůstala nulová. Hošek
Vincentka FC Real Prd
Filip Neubauer – Radoje Korecký, Jáchym Križko, David Nalevajko, Damian Nesét, Sebastián Nesét, Martin Novák, Vincent Peterka, Daniel Surovcev vs Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Ivo Urban
2. Ivo Urban
53. Michael Kalous
6. 9. 19 18:00 SCBEC Real Praha B Real Prd 1. 2:7 (0:5)
Hosté předvedli kombinačně vyspělejší výkon, proto si do tabulky zapisují oba body. Andrle
Real Praha B Real Prd
Jakub Kuchař – Filip Bajcura, Dušan Blahušiak, Marek Gerschon, Marek Kuchař, Václav Stuchl, Norbert Vigaš vs Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban