12. Nejasná identita 1.HK 11 2 1 8 23:51 5

Ne 15.9.19 11:15 TEMPO Pornolištičky Lesy mírného pásu   (HL7J)
Ne 15.9.19 12:30 TEMPO Samson Žižkov 1.FC Koza znezaneřáděná   (HL8O)
St 9.10.19 19:30 BECH Pralinky F.C.K. Jetoma FC   (VL4D)
St 9.10.19 20:45 BECH Mystique Dynamo CF Princ Praha FC   (HL4C)
Út 5.11.19 19:00 P1 Steve Papíráci CF   (HL4B)
Út 5.11.19 20:15 P1 Tutto bene B Válcovny plechu MS FC   (HL6G)

29. 11. 19 18:00 DEKAN TJ Bohemia Chips 1980 Nejasná identita 1.HK 11. 5:3 (2:0)
Vítězové byli lepším týmem a zaslouženě brali oba body. Voldán
TJ Bohemia Chips 1980 Nejasná identita 1.HK
Huy Phu Nguyen – Patrik Botoš, Lubomír Nakládal, Tomáš Rájecký, Petr Sedláček, Jan Šefčík, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha, Tomáš Zahrádka vs Andrii Shulga – Pavel Balík, Karel Dinda, Miloš Fuciman, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman
2., 12., 48., 58. Lukáš Srb
53. Tomáš Zahrádka
50., 59. Miloš Fuciman
56. Tomáš Vacek
22. 11. 19 19:30 BECH Nejasná identita 1.HK SH Stejskalova 1. 1:5 (0:2)
Rozhodl první poločas, kdy hosté dokázali vstřelit dva góly. Domácí otevřeli ve druhém poločase hru a dostávali další góly z protiútoků.
Nejasná identita 1.HK SH Stejskalova
Andrii Shulga – Karel Dinda, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Kryštof Šimek, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman vs Ondřej Milický – Tomáš Burian, Marek Drápela, Filip Daniel Górski, Daniel Jeřábek, Janko Jovandič, Jakub Kočí, Lukáš Milický, Adam Říha, Matyáš Ulík
38. Karel Dinda 13. Adam Říha
14. Jakub Kočí
33. Marek Drápela
53., 59. Filip Daniel Górski
15. 11. 19 18:00 SCBEC Nejasná identita 1.HK Real Prd 10. 3:3 (2:1)
Nejasná identita 1.HK Real Prd
Andrii Shulga – Karel Dinda, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman vs Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban
15. Miloš Fuciman
28. Kryštof Klose
46. Pavel Krejčí
25., 38. Ivo Urban
36. Michael Kalous
8. 11. 19 20:30 SCBEC Real Praha B Nejasná identita 1.HK 9. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza.
Real Praha B Nejasná identita 1.HK
Jakub Kuchař – Filip Bajcura, Jakub Bělohoubek, Dušan Blahušiak, Petr Blahušiak, Marek Gerschon, David Mergl, Jan Pešek, Václav Stuchl vs Tomáš Zeman – Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Andrii Shulga, Tomáš Vacek
6. Filip Bajcura
30., 55. David Mergl
33. Andrii Shulga
45. Tomáš Vacek
1. 11. 19 20:45 STOD Nejasná identita 1.HK Postupická veterans TJ 8. 0:3 (0:1)
Průměrné utkání skončilo vítězstvím lépe sehraného týmu Postupická. Trnka
Nejasná identita 1.HK Postupická veterans TJ
Karel Dinda – Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Andrii Shulga, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman vs Martin Veselý – Martin Bejček, Lukáš Janečka, Dominik Kebrle, Ondřej Klusáček, Dan Langšádl, Adam Lejsek, Denis Neumann, Filip Rýgl, Marek Soukup, Jan Volenec, Matěj Zdobinský
18., 56. Dan Langšádl
48. Matěj Zdobinský
18. 10. 19 19:15 SCBEC Nejasná identita 1.HK Vincentka FC 7. 4:3 (2:2)
Hosté měli mnohem více ze hry, ale naprosto propadli v koncovce, zatímco domácí trestali každou chybu, a díky tomu vyhráli. Svoboda
Nejasná identita 1.HK Vincentka FC
Karel Dinda – Pavel Balík, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Andrii Shulga, Kryštof Šimek, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman vs Filip Neubauer – Daniel Břečka, Vojtěch Kohoutek, Radoje Korecký, Jáchym Križko, David Nalevajko, Damian Nesét, Sebastián Nesét, Vincent Peterka, Jan Řeřicha, Daniel Surovcev
2. Pavel Balík
27., 51. Tomáš Zeman
45. Kryštof Šimek
7. Daniel Surovcev
14. Vincent Peterka
41. OG
11. 10. 19 18:15 PRKOP Hajduk Hůrka B Nejasná identita 1.HK 6. 3:6 (3:2)
Celý zápas hrály oba týmy bez střídání. O vítězi rozhodl druhý poločas, kdy hosté vstřelili čtyři góly. Oba týmy předvedly statečný výkon a férovou hru.
Hajduk Hůrka B Nejasná identita 1.HK
Dávid Beko – Tomáš Gračko, David Holeček, Filip Novák, Martin Šiman vs Andrii Shulga – Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman
53., 56. Miloš Fuciman
4. 10. 19 19:15 P3 Nejasná identita 1.HK FC FC 5. 0:9 (0:7)
Zápas nevalné úrovně, kdy Nejasná identita hrála bez střídání a tak vydržela jen 15 minut. Pak se zápas stal exhibicí, kdy si každý z FC FC chtěl dát gól. Norman David
Nejasná identita 1.HK FC FC
Karel Dinda – Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Andrii Shulga, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman vs Michal Dědek – Dominik Dvořák, Erik Häfner, Paul Hepper, Jan Horčička, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Jakub Šíma, Avetis Švamberk, Jakub Vondra
30. Jan Horčička
27. 9. 19 20:30 SCBEC Boss United Nejasná identita 1.HK 4. 8:1 (1:1)
Nováček se zkušeného soka nezalekl a přestože prohrával, ve druhé půli si otevřel střelnici.
Boss United Nejasná identita 1.HK
Lukáš Freibauer – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Miroslav Herman, Adam Karlík, Lubomír Kmoch, Martin Štrajt, Marek Tůma vs Karel Dinda – Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Andrii Shulga, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman
20., 56., 57. Lubomír Kmoch
40., 42. Martin Štrajt
50., 51., 60. Jan Doubek
8. Kryštof Klose
20. 9. 19 20:30 SCBEC Nejasná identita 1.HK Rozmetadlo FC 3. 1:4 (1:2)
Identita šla rychle do vedení, ale také o něj rychle přišla. Hráči Rozmetadla mohli dát hodně branek, ale až příliš hráli na krásu. Jejich soupeř si vypracoval také několik tutovek, ale žádnou neproměnil. O zasloužených dvou bodech Rozmetadlo definitivně rozhodlo až v poslední desetiminutovce.
Nejasná identita 1.HK Rozmetadlo FC
Tomáš Zeman – Karel Dinda, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Andrii Shulga, Tomáš Vacek vs Tomáš Helebrant – Václav Čížek, Pavel Fary, Martin Nicek, Lukáš Pokorný, Lukáš Procházka, Matěj Slavíček, Zdeněk Žihla
2. Pavel Krejčí 4. Matěj Slavíček
13. Lukáš Procházka
51., 55. Václav Čížek
13. 9. 19 18:00 P2 Šnek FC B Nejasná identita 1.HK 2. 5:2 (1:1)
Vcelku vyrovnané utkání. Ke konci zápasu už Identitám scházely síly.
Šnek FC B Nejasná identita 1.HK
Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš, Pavel Váňa vs Karel Dinda – Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Andrii Shulga, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman