9. Úderka Žižkov junioři 11 1 5 5 35:59 7

Čt 16.9.21 17:45 ZABEH Pražačka ultraseniors Trops 1.SK UVL   (UVL1A)
Čt 16.9.21 19:00 ZABEH Klokan club UVL Indus UVL   (UVL1A)
Čt 16.9.21 20:15 ZABEH SG Malešice Super Naděje B   (SVL2B)
St 6.10.21 18:15 HOSTI Defect Queen´s park club VET   (VL1A)
St 6.10.21 19:30 HOSTI Queens Park Club MVS Penguins 6:5   (HL3C)
St 6.10.21 20:45 HOSTI V.C. Radouč FC UVL B   (UVL2B)

29. 11. 21 19:00 METE1 Hertha ZMZ Erko Kbely 11. 9:5 (5:2)
Zápas probíhal bez problémů, hosté kvůli zdravotním problémům dohrávali posledních patnáct minut ve čtyřech.
Hertha ZMZ Erko Kbely
Jaroslav Novotný – Lukáš Dont, Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek, Filip Ulman, Jiří Žahourek vs Michael Leibl – Dino Hodžič, Adam Kučera, Jakub Kučera, Matěj Řepka, Hasan-Ani Smajlovič, Jan Špaček
36. Jan Špaček
15. 11. 21 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Hertha ZMZ 10. 4:1 (2:1)
Nervózní zápas z obou stran. Domácí odskočili na začátku druhého poločasu a vedení ubránili. Dvořák
Ujde to 1980 SK Hertha ZMZ
Martin Houdek – Michal Ferenc, Tomáš Jablonský, Jan Malypetr, Petr Moučka, Miroslav Novák, Václav Pabst vs Filip Ulman – Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, Josef Prokeš, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek
55. Ondřej Suchan
8. 11. 21 19:15 TEMPO Hertha ZMZ Smutný potapěči 9. 7:5 (3:4)
Potapěči začali lépe, ale hosté v závěru první půle snížili a druhý poločas už patřil jim. Kvalitní a slušné utkání z obou stran. Vitalie Dumitras, Igor Costandoi
Hertha ZMZ Smutný potapěči
Filip Ulman – Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, David Petrmann, Josef Prokeš, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek vs Michal Vrba – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jáchym Trajhan, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
40. Jiří Žalud
1. 11. 21 20:15 P2 Deko Hertha ZMZ 8. 3:4 (2:4)
O generaci mladší hosté předvedli dynamický kombinační fotbal, který jim zajistil až třígólový náskok. Deko dotahovalo, ale na vyrovnání nemělo. Výsledek odráží dění na hřišti. Andrle
Deko Hertha ZMZ
Dominik Cingel – František Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Martin Studecký, Juraj Vojtíšek vs Josef Prokeš – Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek, Filip Ulman
2., 49. Martin Studecký
29. Pavel Máj
36 Juraj Vojtíšek 9. Gabriel Tomek
20. Nikolas Krenciv
28. Matyáš Kasal
29. Filip Ulman
25. 10. 21 20:45 BECH Hertha ZMZ Admira 97 7. 3:2 (3:2)
Vrovnaný zápas, hraný velmi slušně. Admira nedotáhla několik akcí a tak se z vítězství radovali domácí.
Hertha ZMZ Admira 97
Filip Ulman – Lukáš Dont, Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, Josef Prokeš, Gabriel Tomek vs Tomáš Panýrek ml. – Josef Baudiš, Pavel Juraš, Dominik Olišar, Jakub Panýrek, David Rohn, Ondřej Rychlík, Michal Šrůtek, Václav Teller
13. Nikolas Krenciv
16. Jaroslav Novotný
20. Gabriel Tomek
8., 12. Jakub Panýrek
18. 10. 21 19:15 SANC1 Tatra 04 Hertha ZMZ 6. 2:6 (1:3)
Jasná výhra mladšího týmu. Melíšek
Tatra 04 Hertha ZMZ
Ondřej Matějka – Pavel Jirsa, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Filip Ulman – Lukáš Dont, Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, Josef Prokeš, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek
17. Tomáš Sloup
53. Tomáš Pojkar
4., 20., 39. Ondřej Suchan
29. Jaroslav Novotný
32. Matyáš Kasal
57. Nikolas Krenciv
11. 10. 21 19:15 SANC1 Hertha ZMZ Inter Lotyšák A 5. 8:2 (4:0)
Hosté se nesešli v plném počtu a Hertha tak měla cestu za vítězstvím usnadněnou. Poklidný zápas v duchu fair-play. Dont
Hertha ZMZ Inter Lotyšák A
Filip Ulman – Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, David Petrmann, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek vs Tomáš Pospíšil – Josef Bičaník, Jiří Jeník, Petr Jeřábek, Patrik Kolen
50. Jiří Jeník
4. 10. 21 19:00 ZABEH Holosmetky FC A Hertha ZMZ 4. 1:3 (1:1)
Pohledné fotbalové utkání rozhodla pro sebe v závěru Hertha. Plucar
Holosmetky FC A Hertha ZMZ
Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Cyril Golovko, Ondřej Halbich, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Filip Ulman – Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, David Petrmann, Gabriel Tomek, Jiří Žahourek
20. David Minha 7., 59. Nikolas Krenciv
58. Matyáš Kasal
21. 9. 21 18:00 ZAK Hertha ZMZ Debakl FC 3. 7:2 (4:1)
Krásné kombinační utkání. Na hru Herthy byla radost se dívat. Její mladí hráči vymýšleli pěkné kombinační akce na jeden dotek, na které soupeř většinou neměl šanci reagovat. Výsledek mohl být podstatně vyšší, než odpovídá konečné skóre.
Hertha ZMZ Debakl FC
Filip Ulman – Evgeny Chiznikov, Lukáš Dont, Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek vs Luboš Valent – Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Lukáš Reymar, Martin Rouček, Jan Štoncner
2., 4., 19., 57. Ondřej Suchan
14. Gabriel Tomek
42. Jaroslav Novotný
50. Matyáš Kasal
7. Lukáš Krupička
48. Matěj Krovoza
13. 9. 21 19:15 STER1 Úderka Žižkov junioři Hertha ZMZ 2. 4:4 (0:3)
Hertha zápasu víc než poločas dominovala. Domácí pak trochu nenápadně snížili, aby se v závěru nadechli k velkému náporu a hosté nakonec museli být rádi za bod. Hošek
Úderka Žižkov junioři Hertha ZMZ
Michal Valašík – Marek Cimpl, Milan Freiman, Filip Hereš, Jaroslav Hudzieczek, Rostislav Kohoutek, Michal Preisler, Pavel Řezáč vs Jaroslav Novotný – Evgeny Chiznikov, Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, David Petrmann, Ondřej Suchan, Filip Ulman, Jiří Žahourek
40. Rostislav Kohoutek
54., 56. Marek Cimpl
58. Michal Preisler
5., 35. Matyáš Kasal
21. Ondřej Suchan
25. Nikolas Krenciv
6. 9. 21 19:15 SANC1 G.I.C La Plate de Cünde Hertha ZMZ 1. 11:3 (4:1)
Domácí si se soupeřem hráli jako kočka s myší, přesto brankář Herthy předvedl řadu výborných zákroků.
G.I.C La Plate de Cünde Hertha ZMZ
David Pícha – Jiří Doležal, Matěj Němec, Jindřich Novotný, David Ploc, Jan Schütz, Matěj Školák, Václav Sládek, Ondřej Žežulka vs Josef Prokeš – Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek, Filip Ulman