Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 29.11.21 | 19:00 | METE1 | Hertha ZMZ Erko Kbely | 11. | 9:5 |
Po 15.11.21 | 19:00 | MIKU4 | Erko Kbely G.I.C La Plate de Cünde | 10. | 3:6 |
St 10.11.21 | 20:15 | MIKU4 | Erko Kbely Úderka Žižkov junioři | 9. | 5:6 |
Po 1.11.21 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Erko Kbely | 8. | 8:3 |
Po 25.10.21 | 19:15 | TEMPO | Erko Kbely Smutný potapěči | 7. | 6:10 |
Po 18.10.21 | 20:15 | P2 | Deko Erko Kbely | 6. | 3:3 |
Po 11.10.21 | 20:45 | BECH | Erko Kbely Admira 97 | 5. | 4:3 |
St 6.10.21 | 20:15 | P3 | Tatra 04 Erko Kbely | 4. | 1:6 |
Po 20.9.21 | 19:15 | SANC1 | Erko Kbely Inter Lotyšák A | 3. | 3:3 |
St 15.9.21 | 19:30 | BECH | Holosmetky FC A Erko Kbely | 2. | 6:0 k. |
St 8.9.21 | 19:15 | KORAB | Erko Kbely Debakl FC | 1. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 10 | 1 | 0 | 62:27 | 21 |
2. | Hertha ZMZ | 11 | 8 | 1 | 2 | 55:41 | 17 |
3. | Smutný potapěči | 11 | 7 | 0 | 4 | 77:48 | 14 |
4. | Deko | 11 | 6 | 1 | 4 | 63:41 | 13 |
5. | Holosmetky FC A | 11 | 5 | 3 | 3 | 35:25 | 13 |
6. | Ujde to 1980 SK | 11 | 5 | 2 | 4 | 54:53 | 12 |
7. | Tatra 04 | 11 | 6 | 0 | 5 | 37:41 | 12 |
8. | Inter Lotyšák A | 11 | 3 | 2 | 6 | 40:51 | 8 |
9. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 1 | 5 | 5 | 35:59 | 7 |
10. | Erko Kbely | 11 | 2 | 2 | 7 | 40:60 | 6 |
11. | Debakl FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:52 | 6 |
12. | Admira 97 | 11 | 1 | 1 | 9 | 35:63 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 12.9.21 | 17:30 | TEMPO | Tycho de Brahe VET Los Gigoalos VET (VL4D) |
Ne 12.9.21 | 18:45 | TEMPO | 4Promile FC Protector 1320 FC (HL8L) |
Ne 12.9.21 | 20:00 | TEMPO | Dynamo Eclot Ross Crock (HL8K) |
Po 6.12.21 | 17:45 | MIKU1 | Slavoj Lopaty England United FC (HL8A) |
Po 6.12.21 | 19:00 | MIKU1 | Klub odložených mužů Celý Chodov tančí (HL7B) |
Po 6.12.21 | 20:15 | MIKU1 | Ramutant CF Tlakové galoše (HL6B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Červenka Marek | 2 | 1 |
Chlumecký Tomáš | 1 | 1 |
Chudoba Petr | 5 | 2 |
Fischer Tomáš | 1 | 0 |
Hodžič Dino | 6 | 8 |
Kučera Adam | 6 | 6 |
Kučera Jakub | 10 | 4 |
Leibl Michael | 10 | 1 |
Pokorný Jan | 1 | 1 |
Řepka Matěj | 10 | 5 |
Smajlovič Hasan-Ani | 6 | 3 |
Špaček Jan | 9 | 6 |
Svoboda Filip | 5 | 1 |
Valenta Samuel | 1 | 0 |