Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 29.11.21 | 19:15 | ZAK | Debakl FC Ujde to 1980 SK | 11. | 3:3 |
Po 15.11.21 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Hertha ZMZ | 10. | 4:1 |
Po 8.11.21 | 18:00 | ZAK | G.I.C La Plate de Cünde Ujde to 1980 SK | 9. | 5:1 |
Po 1.11.21 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Erko Kbely | 8. | 8:3 |
Po 25.10.21 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Úderka Žižkov junioři | 7. | 11:2 |
Po 18.10.21 | 19:15 | TEMPO | Smutný potapěči Ujde to 1980 SK | 6. | 13:5 |
Po 11.10.21 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Deko | 5. | 8:5 |
Po 4.10.21 | 20:45 | BECH | Admira 97 Ujde to 1980 SK | 4. | 3:5 |
Po 20.9.21 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Tatra 04 | 3. | 2:3 |
Po 13.9.21 | 19:15 | SANC1 | Inter Lotyšák A Ujde to 1980 SK | 2. | 10:2 |
Po 6.9.21 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Holosmetky FC A | 1. | 5:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 10 | 1 | 0 | 62:27 | 21 |
2. | Hertha ZMZ | 11 | 8 | 1 | 2 | 55:41 | 17 |
3. | Smutný potapěči | 11 | 7 | 0 | 4 | 77:48 | 14 |
4. | Deko | 11 | 6 | 1 | 4 | 63:41 | 13 |
5. | Holosmetky FC A | 11 | 5 | 3 | 3 | 35:25 | 13 |
6. | Ujde to 1980 SK | 11 | 5 | 2 | 4 | 54:53 | 12 |
7. | Tatra 04 | 11 | 6 | 0 | 5 | 37:41 | 12 |
8. | Inter Lotyšák A | 11 | 3 | 2 | 6 | 40:51 | 8 |
9. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 1 | 5 | 5 | 35:59 | 7 |
10. | Erko Kbely | 11 | 2 | 2 | 7 | 40:60 | 6 |
11. | Debakl FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:52 | 6 |
12. | Admira 97 | 11 | 1 | 1 | 9 | 35:63 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 14.10.21 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Veget FC SUP (SVL2B) |
Čt 14.10.21 | 19:30 | DEKAN | Radouč FC UVL B Estudiantes UVL (UVL2B) |
Čt 14.10.21 | 20:45 | DEKAN | Hashlerka THC 1993 A No madam ! B (HL8I) |
Čt 28.10.21 | 18:15 | DEKAN | Gambo Smíchov SK Airconquest F.F.C. (HL8C) |
Čt 28.10.21 | 19:30 | DEKAN | Hanspaulský beton Dromedarians Praha (HL6H) |
Čt 28.10.21 | 20:45 | DEKAN | Orosený Paragraf BP AC (HL7H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ferenc Michal | 5 | 1 |
Houdek Martin | 11 | 0 |
Jablonský Tomáš | 6 | 7 |
Komar Martin | 1 | 0 |
Langer Nikola | 9 | 0 |
Malypetr Jan | 9 | 10 |
Moučka Petr | 10 | 8 |
Novák Miroslav | 7 | 10 |
Pabst Václav | 5 | 1 |
Sirotek Jaroslav | 9 | 4 |
Slavík Tomáš | 7 | 13 |