9. Úderka Žižkov junioři 11 1 5 5 35:59 7

Ne 19.9.21 18:45 P3 Drsný šrouby Strážci Pomeranče   (HL6K)
Ne 19.9.21 20:00 P3 Parádníci Posílej FC   (HL6J)
Po 8.11.21 18:15 HANSP Flamengo FC SUP Jawa-Suprtechno A   (SVL2A)
Po 8.11.21 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Nottoric Forest   (HL6B)
Po 8.11.21 20:45 HANSP Barclays Weekend Warriors FC   (HL4A)

29. 11. 21 19:00 P1 G.I.C La Plate de Cünde Úderka Žižkov junioři 11. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodly dva slepené góly hostů v polovině druhého poločasu. Úderka v závěru snížila a sahala po bodu. Čapla
G.I.C La Plate de Cünde Úderka Žižkov junioři
David Pícha – Ondřej Holub, Petr Kalabiška, Matěj Němec, David Ploc, Václav Sládek, Ondřej Žežulka vs Michal Valašík – Marek Cimpl, Rostislav Kohoutek, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Michal Preisler, Kamil Zelenka
25., 46. Václav Sládek
43. Matěj Němec
11. Kamil Zelenka
52. Marek Cimpl
17. 11. 21 17:45 MIKU4 Úderka Žižkov junioři Tatra 04 10. 1:4 (0:1)
Domácí sice působili o něco fotbalovějším dojmem, nicméně v koncovce trestuhodně selhávali. Tatra bojovala o každý metr hřiště a zaslouženě si odváží oba body.
Úderka Žižkov junioři Tatra 04
Pavel Řezáč – Nikola Bertoldi, Marek Cimpl, Milan Freiman, Jaroslav Hudzieczek, Tomáš Novotný, Michal Preisler vs Ondřej Matějka – Pavel Jirsa, Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Petr Svoboda, Jakub Vágenknecht
58. Jaroslav Hudzieczek 8. Ondřej Mach
31., 56. Lukáš Oslzla
52. Petr Svoboda
10. 11. 21 20:15 MIKU4 Erko Kbely Úderka Žižkov junioři 9. 5:6 (2:4)
Na druhou ligu velmi kvalitní zápas. Dlouho to vypadalo na jasnou záležitost Žižkova, nakonec z toho byl boj až do konce.
Erko Kbely Úderka Žižkov junioři
Michael Leibl – Marek Červenka, Dino Hodžič, Adam Kučera, Jakub Kučera, Matěj Řepka, Hasan-Ani Smajlovič, Jan Špaček vs Lukáš Mráz – Marek Cimpl, Milan Freiman, Jaroslav Hudzieczek, Rostislav Kohoutek, Pavel Řezáč, Kamil Zelenka
5. Lukáš Mráz
1. 11. 21 19:15 SANC1 Úderka Žižkov junioři Inter Lotyšák A 8. 3:3 (1:2)
Slušné utkání. Oba týmy dobře kombinovaly. Hosté měli trochu víc ze hry, ale Úderka dokázala v závěru vyrovnat.
Úderka Žižkov junioři Inter Lotyšák A
Michal Valašík – Nikola Bertoldi, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Michal Preisler, Pavel Řezáč vs Petr Jeřábek – Josef Bičaník, Jiří Janoušek, Jiří Jeník, Jakub Kohák, Patrik Kolen, Ondřej Kotlík
11. Michal Preisler
44. Tomáš Novotný
56. Lukáš Mráz
5. Josef Bičaník
22. Jiří Jeník
41. Jakub Kohák
25. 10. 21 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Úderka Žižkov junioři 7. 11:2 (5:1)
Ujde to drtilo soupeře strojovými akcemi a rozhodující náskok si vytvořilo už v prvním poločase. Jambor
Ujde to 1980 SK Úderka Žižkov junioři
Martin Houdek – Tomáš Jablonský, Jan Malypetr, Petr Moučka, Miroslav Novák, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Tomáš Slavík vs Michal Preisler – Nikola Bertoldi, Milan Freiman, Jaroslav Hudzieczek, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Pavel Řezáč
41. Lukáš Mráz
20. 10. 21 19:15 SANC1 Úderka Žižkov junioři Holosmetky FC A 6. 0:0 (0:0)
Pěkné utkání, jen branky chyběly. Melíšek
Úderka Žižkov junioři Holosmetky FC A
Michal Valašík – David Bujnovský, Marek Cimpl, Milan Freiman, Jaroslav Hudzieczek, Tomáš Novotný, Pavel Řezáč, Kamil Zelenka vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Cyril Golovko, Ondřej Halbich, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek
11. 10. 21 19:15 TEMPO Smutný potapěči Úderka Žižkov junioři 5. 7:3 (3:3)
Domácí s jediným hráčem na střídání a mnohem vyšším věkovým průměrem ukázali týmovost a udělili soupeři fotbalovou lekci.
Smutný potapěči Úderka Žižkov junioři
Michal VrbaPetr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Michal Valašík – Nikola Bertoldi, Marek Cimpl, Milan Freiman, Jaroslav Hudzieczek, Rostislav Kohoutek, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Pavel Řezáč
29. Tomáš Novotný
5. 10. 21 18:00 ZAK Úderka Žižkov junioři Debakl FC 4. 4:4 (0:3)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase dominoval útok Debaklu, domácí ale krátce po přestávce dokázali tříbrankový náskok smazat. Hosté se pak dokázali znovu dostat do vedení, v posledních sekundách ale zařídil Úderce bod brankář Tomašík.
Úderka Žižkov junioři Debakl FC
Michal Valašík – Nikola Bertoldi, Marek Cimpl, Milan Freiman, Jaroslav Hudzieczek, Rostislav Kohoutek, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Pavel Řezáč vs Luboš Valent – David Chvál, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Lukáš Reymar
37., 40. Nikola Bertoldi
39. OG
60. Michal Valašík
2. Tomáš Repaský
18., 26. Lukáš Krupička
48. Jiří Moravec
20. 9. 21 20:15 P2 Deko Úderka Žižkov junioři 3. 12:4 (7:1)
Než se stačila Úderka vzpamatovat, byl první poločas jednoznačně pod taktovkou vítěze. I přes velkou snahu soupeře si Deko vítězství vybojovalo.
Deko Úderka Žižkov junioři
Dominik Cingel – Vojtěch Brabenec, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Jan Prachař, Petr Štěpán, Martin Studecký vs Michal Valašík – Marek Cimpl, Milan Freiman, Filip Hereš, Jaroslav Hudzieczek, Rostislav Kohoutek, Lukáš Mráz, Michal Preisler, Pavel Řezáč