Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.22 | 19:30 | BECH | Retro Tamu Pua Gente supvet | 11. | 0:6 k. |
Čt 9.6.22 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Retro Tamu Pua | 10. | 5:3 |
Čt 2.6.22 | 18:15 | DEKAN | Retro Tamu Pua Stará Garda SUP | 9. | 2:4 |
Čt 19.5.22 | 20:30 | MOTO1 | Tycho de Brahe SUP Retro Tamu Pua | 8. | 7:2 |
Čt 12.5.22 | 20:30 | SCBEC | Retro Tamu Pua Damned CF SUP | 7. | 4:6 |
Út 3.5.22 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Retro Tamu Pua | 6. | 2:1 |
Čt 28.4.22 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Retro Tamu Pua | 5. | 3:0 |
Čt 21.4.22 | 19:45 | KBELY | Retro Tamu Pua Kbelák FC SUP | 4. | 3:4 |
St 13.4.22 | 18:00 | LITVI | Domácí potřeby SUP Retro Tamu Pua | 3. | 4:7 |
Čt 31.3.22 | 20:45 | ARIT | Retro Tamu Pua Jawa-Suprtechno B | 2. | 6:0 k. |
Čt 24.3.22 | 19:30 | BECH | Úderka Žižkov SUP Retro Tamu Pua | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damned CF SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 64:23 | 22 |
2. | Veget FC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 50:12 | 20 |
3. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:20 | 17 |
4. | Kbelák FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 58:32 | 15 |
5. | Super Naděje B | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:23 | 14 |
6. | Gente supvet | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:28 | 10 |
7. | Stará Garda SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:36 | 8 |
8. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:37 | 8 |
9. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:44 | 7 |
10. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:59 | 6 |
11. | Retro Tamu Pua | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:43 | 4 |
12. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 7.4.22 | 19:00 | MIKU2 | Borussia Dortšpunt B Vožralý pandy (HL5F) |
Čt 7.4.22 | 20:15 | MIKU2 | Alej FK B Tuční Gentlemani (HL8I) |
Út 26.4.22 | 19:00 | MIKU4 | Prastará dáma Sorry FC (HL5C) |
Út 26.4.22 | 20:15 | MIKU4 | Gambo Smíchov SK Braník City (HL8B) |
Út 7.6.22 | 19:00 | P1 | Tamu Pua 1.FC VET Dejvický expres VET (VL4B) |
Út 7.6.22 | 20:15 | P1 | Medvědi A Holota FC (HL6C) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chudoba Jiří | 1 | 0 |
Fiala Miroslav | 8 | 0 |
Frühling Jaromír | 8 | 2 |
Hlubuček Radim | 9 | 9 |
Holan Pavel | 9 | 2 |
Hrdina Tomáš | 9 | 0 |
Jahelka Josef | 9 | 2 |
Klapač Jan | 4 | 1 |
Racek Petr | 3 | 0 |
Šich Michal | 6 | 1 |
Záhorský Petr | 8 | 6 |