1. 6. 22 18:00 LITVI Domácí potřeby SUP Úderka Žižkov SUP 9. 0:9 (0:4)
Celkem jednoznačné vítězství. Jakub Plechšmíd
Stanislav Kohoutek – Vladimír Houda, Martin Jiráň, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Václav Srba, Luboš Urban vs Michal Vyčichl – Jiří Dokoupil, Oldřich Dokoupil, Václav Jebousek, Radim Kostka, Jiří Richter, Josef Skopal, Petr Šulc, Václav Teller
12., 15., 32., 37., 44., 48. Václav Jebousek
55. Václav Teller
20. 5. 22 20:30 ZAK Úderka Žižkov SUP Jawa-Suprtechno B 8. 6:0 k.
12. 5. 22 20:15 MIKU2 Úderka Žižkov SUP Zelená liška TJ SUP A 7. 0:3 (0:1)
Zasloužené vítězství Zelené lišky. Spousta jejich šancí ještě zůstala nevyužitá. Janda
Úderka Žižkov SUP Zelená liška TJ SUP A
Josef Skopal – Václav Jebousek, Pavel Řezáč, Jiří Richter, Michal Ruta, Václav Teller vs Tomáš Janda – Tomáš Gürtler, Daniel Hořejší, Milan Hrtánek, Tomáš Krsek, Marcel Kučera, Viktor Švestka, Pavel Urminský
29. Pavel Urminský
40. Viktor Švestka
53. OG
6. 5. 22 19:15 P3 Gente supvet Úderka Žižkov SUP 6. 6:2 (4:0)
Zajímavé utkání, o kterém rozhodla tříminutovka, ve které hráči Gente vstřelili tři branky a rozhodli o svém vítězství. V druhém poločase hráči Úderky hru vyrovnali, ale zvrátit zápas nedokázali. Miroslav Paleček
Gente supvet Úderka Žižkov SUP
Jan Doskočil – Tomáš Bahník, Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal vs Michal Vyčichl – Michal Antonický, Václav Jebousek, Radim Kostka, Jiří Richter, Michal Ruta, Josef Skopal, Petr Šulc
3., 55. Petr Hladík
20., 22., 47. Tomáš Kuptík
21. Martin Hejný
57. Michal Ruta
58. Jiří Richter
28. 4. 22 20:15 ZABEH Úderka Žižkov SUP Super Naděje B 5. 3:2 (1:2)
Dlouho vyrovnané utkání. Úderka těsně zvítězila nad dobře hrajícím soupeřem. Kotek
Úderka Žižkov SUP Super Naděje B
Michal Vyčichl – Michal Antonický, Oldřich Dokoupil, Radim Kostka, Pavel Řezáč, Jiří Richter, Michal Ruta, Josef Skopal, Václav Teller vs Vojtěch Engelmann – Jan Kehár, Karel Kreuzer, Petr Materna, Martin Ponikelský, Michal Pozníček, Jiří Prokop, Lubomír Velčovský, Tomáš Voldán
4. Michal Ruta
36. Radim Kostka
40. Oldřich Dokoupil
2. Michal Pozníček
23. Tomáš Voldán
21. 4. 22 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Úderka Žižkov SUP 4. 5:1 (3:0)
Pohledné utkání, ve kterém domácí ovládli první půli. Druhá půle patřila herně hostům, kteří se hnali alespoň za lepším výsledkem, ale naráželi na skvělého gólmana. Michal Košťál
Stará Garda SUP Úderka Žižkov SUP
Dušan Houf – František Dražan, Václav Horáček, Petr Hušek, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, Daniel Smrčka, Petr Turínek vs Michal Vyčichl – Oldřich Dokoupil, Václav Jebousek, Pavel Řezáč, Jiří Richter, Michal Ruta, Josef Skopal, Václav Teller
5. Václav Kedlický
17. Tomáš Jaroš
27. OG
55. Petr Hušek
60. Josef Jurásek
36. Václav Jebousek
13. 4. 22 19:15 STER2 Úderka Žižkov SUP Tycho de Brahe SUP 3. 0:4 (0:1)
Rozhodla lepší efektivita v koncovce hostů. Jakmile se dostali do vedení, zbytek zápasu si pohlídali. Michal Krejča, Lukáš Dufek
Úderka Žižkov SUP Tycho de Brahe SUP
Michal Vyčichl – Oldřich Dokoupil, Václav Jebousek, Radim Kostka, Pavel Řezáč, Jiří Richter, Michal Ruta, Josef Skopal, Václav Teller vs Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Pavel Fiala, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Michal Sojka, Bohdan Šulc-Seidl, Miroslav Volák
27., 31. Pavel Fiala
32. Jan Oplt
36. Vladimír Chrástecký
1. 4. 22 19:15 P3 Damned CF SUP Úderka Žižkov SUP 2. 6:3 (1:3)
V prvním poločase byli lepší hosté, ale ve druhém domácí zápas otočili ve svůj prospěch. Milan Šebek
Damned CF SUP Úderka Žižkov SUP
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Miloslav Mahdík, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Jaromír Vydra vs Evžen Krajina – Michal Antonický, Radim Kostka, Pavel Řezáč, Jiří Richter, Michal Ruta, Josef Skopal