Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 2.12.22 | 18:00 | SCBEC | Postupická veterans TJ Masařky z horní dolní | 11. | 3:5 |
Pá 18.11.22 | 19:15 | MALES | Hustlers Postupická veterans TJ | 10. | 2:2 |
Čt 10.11.22 | 18:00 | SANC1 | Postupická veterans TJ Hell Avalanche | 9. | 10:1 |
Pá 4.11.22 | 20:45 | STOD | Dynamo Žižkov Postupická veterans TJ | 8. | 3:3 |
Pá 21.10.22 | 17:30 | LITVI | Postupická veterans TJ SH Stejskalova | 7. | 2:0 |
Pá 14.10.22 | 19:30 | HOSTI | Zde je místo ... Postupická veterans TJ | 6. | 0:1 |
Pá 7.10.22 | 19:15 | SANC1 | Postupická veterans TJ TJ Bohemia Chips 1980 | 5. | 5:3 |
Pá 30.9.22 | 20:30 | ZAK | Šnek FC B Postupická veterans TJ | 4. | 2:5 |
Pá 23.9.22 | 19:30 | HOSTI | Postupická veterans TJ Strašný kouře FC | 3. | 3:5 |
Pá 16.9.22 | 18:45 | LITVI | Zmaštěný stroje SC Postupická veterans TJ | 2. | 2:13 |
Pá 9.9.22 | 20:15 | ZABEH | Past FC Postupická veterans TJ | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hustlers | 11 | 7 | 2 | 2 | 62:32 | 16 |
2. | Past FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 42:21 | 16 |
3. | Strašný kouře FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 51:29 | 15 |
4. | Dynamo Žižkov | 11 | 6 | 3 | 2 | 50:32 | 15 |
5. | Postupická veterans TJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:27 | 14 |
6. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:53 | 10 |
7. | Šnek FC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:43 | 9 |
8. | Masařky z horní dolní | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:40 | 8 |
9. | SH Stejskalova | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:31 | 8 |
10. | Zde je místo ... | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:33 | 7 |
11. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 2 | 3 | 6 | 27:61 | 7 |
12. | Hell Avalanche | 11 | 1 | 1 | 9 | 34:76 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 7.11.22 | 17:45 | MIKU2 | Bylo nás pět plus jedna Kelímci 3.FC (HL6F) |
Po 7.11.22 | 19:00 | MIKU2 | Křídla Ďáblic VET B Eukaryota 2.LKW VET (VL4A) |
Po 7.11.22 | 20:15 | MIKU2 | Gepard AFC Bronx KKK A (HL4A) |
St 23.11.22 | 17:45 | MIKU2 | Alténa ST Ramutant CF (HL6F) |
St 23.11.22 | 19:00 | MIKU2 | Atomový veverky A GFC (HL7F) |
St 23.11.22 | 20:15 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Kluci bez budoucnosti (HL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bejček Martin | 7 | 8 |
Branžovský Tomáš | 10 | 7 |
Janečka Lukáš | 11 | 1 |
Jouda Jan | 10 | 3 |
Kebrle Dominik | 9 | 0 |
Neumann Denis | 10 | 6 |
Peroutek Hynek | 11 | 0 |
Rýgl Filip | 11 | 1 |
Skřivan Michal | 11 | 17 |
Soukup Marek | 11 | 0 |
Veselý Martin | 7 | 0 |
Volenec Marek | 11 | 1 |
Zdobinský Matěj | 11 | 2 |