Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 2.12.22 | 18:00 | ZAK | Zde je místo ... SH Stejskalova | 11. | 0:2 |
Pá 18.11.22 | 20:15 | ZABEH | Zmaštěný stroje SC Zde je místo ... | 10. | 5:0 |
Pá 11.11.22 | 17:45 | ZABEH | TJ Bohemia Chips 1980 Zde je místo ... | 9. | 4:2 |
Pá 4.11.22 | 18:00 | P3 | Zde je místo ... Šnek FC B | 8. | 4:2 |
Pá 21.10.22 | 19:30 | HOSTI | Strašný kouře FC Zde je místo ... | 7. | 6:4 |
Pá 14.10.22 | 19:30 | HOSTI | Zde je místo ... Postupická veterans TJ | 6. | 0:1 |
Pá 7.10.22 | 20:15 | ZABEH | Past FC Zde je místo ... | 5. | 1:4 |
Pá 30.9.22 | 18:00 | P1 | Zde je místo ... Masařky z horní dolní | 4. | 1:2 |
Pá 23.9.22 | 19:15 | SANC1 | Hustlers Zde je místo ... | 3. | 5:2 |
Čt 15.9.22 | 20:30 | SANC1 | Zde je místo ... Hell Avalanche | 2. | 4:3 |
Čt 8.9.22 | 20:45 | SANC2 | Dynamo Žižkov Zde je místo ... | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hustlers | 11 | 7 | 2 | 2 | 62:32 | 16 |
2. | Past FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 42:21 | 16 |
3. | Strašný kouře FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 51:29 | 15 |
4. | Dynamo Žižkov | 11 | 6 | 3 | 2 | 50:32 | 15 |
5. | Postupická veterans TJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:27 | 14 |
6. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:53 | 10 |
7. | Šnek FC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:43 | 9 |
8. | Masařky z horní dolní | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:40 | 8 |
9. | SH Stejskalova | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:31 | 8 |
10. | Zde je místo ... | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:33 | 7 |
11. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 2 | 3 | 6 | 27:61 | 7 |
12. | Hell Avalanche | 11 | 1 | 1 | 9 | 34:76 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 20.9.22 | 19:00 | P1 | Yellow Dildos A Steve (HL3B) |
Út 20.9.22 | 20:15 | P1 | Medvědi B Tatran Válec (HL6C) |
Po 10.10.22 | 18:00 | HRAB2 | Tučňáci SUP B Houbaři (SVL3A) |
Po 10.10.22 | 19:15 | HRAB2 | Jawa-Suprtechno A Berušky B (SVL3A) |
Po 31.10.22 | 18:30 | KBELY | Gambo Smíchov SK Nottoric Forest (HL7B) |
Po 31.10.22 | 19:45 | KBELY | Sedm zbabělých SUP Tučňáci SUP B (SVL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chmelař Ondřej | 6 | 1 |
Hloušek Petr | 11 | 0 |
Komárek David | 7 | 1 |
Krutina Michael | 8 | 1 |
Kubiče Martin | 8 | 0 |
Kubíček Ondřej | 6 | 5 |
Mahler Jakub | 9 | 4 |
Novosad Benjamin | 9 | 9 |
Novosad Matouš | 8 | 0 |
Pešice Ondřej | 8 | 1 |
Příhonský Ondřej | 9 | 1 |
Strnad Jan | 9 | 0 |
Tylš Jakub | 1 | 0 |