Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 2.12.22 | 18:45 | TEMPO | TJ Bohemia Chips 1980 Dynamo Žižkov | 11. | 0:6 |
Pá 18.11.22 | 19:15 | ZAK | SH Stejskalova TJ Bohemia Chips 1980 | 10. | 0:1 |
Pá 11.11.22 | 17:45 | ZABEH | TJ Bohemia Chips 1980 Zde je místo ... | 9. | 4:2 |
Pá 4.11.22 | 18:15 | HANSP | Zmaštěný stroje SC TJ Bohemia Chips 1980 | 8. | 5:1 |
Pá 21.10.22 | 19:30 | DEKAN | Šnek FC B TJ Bohemia Chips 1980 | 7. | 5:5 |
Pá 14.10.22 | 19:15 | SANC1 | TJ Bohemia Chips 1980 Strašný kouře FC | 6. | 2:2 |
Pá 7.10.22 | 19:15 | SANC1 | Postupická veterans TJ TJ Bohemia Chips 1980 | 5. | 5:3 |
Pá 30.9.22 | 20:15 | ZABEH | TJ Bohemia Chips 1980 Past FC | 4. | 0:8 |
Pá 23.9.22 | 18:00 | MALES | Masařky z horní dolní TJ Bohemia Chips 1980 | 3. | 8:2 |
Pá 16.9.22 | 18:00 | P3 | TJ Bohemia Chips 1980 Hustlers | 2. | 4:15 |
Pá 9.9.22 | 19:00 | ZABEH | Hell Avalanche TJ Bohemia Chips 1980 | 1. | 5:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hustlers | 11 | 7 | 2 | 2 | 62:32 | 16 |
2. | Past FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 42:21 | 16 |
3. | Strašný kouře FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 51:29 | 15 |
4. | Dynamo Žižkov | 11 | 6 | 3 | 2 | 50:32 | 15 |
5. | Postupická veterans TJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:27 | 14 |
6. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:53 | 10 |
7. | Šnek FC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:43 | 9 |
8. | Masařky z horní dolní | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:40 | 8 |
9. | SH Stejskalova | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:31 | 8 |
10. | Zde je místo ... | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:33 | 7 |
11. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 2 | 3 | 6 | 27:61 | 7 |
12. | Hell Avalanche | 11 | 1 | 1 | 9 | 34:76 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 21.11.22 | 17:45 | MIKU2 | Le Jardin Klub odložených mužů (HL5B) |
Po 21.11.22 | 19:00 | MIKU2 | Yugo FC Kehar Club FC (HL5A) |
Po 21.11.22 | 20:15 | MIKU2 | Gepard AFC Deportivo bez Coruna A (HL4A) |
St 30.11.22 | 17:45 | MIKU2 | Absinth AC SK FC (HL3C) |
St 30.11.22 | 19:00 | MIKU2 | Traktor humus VET A Santa Tranta VET (VL1A) |
St 30.11.22 | 20:15 | MIKU2 | Bum bar VET Gaučáci FC (VL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Botoš Patrik | 11 | 7 |
Čejka Petr | 9 | 4 |
Nakládal Lubomír | 11 | 3 |
Nguyen Huy Phu | 4 | 0 |
Rájecký Tomáš | 10 | 8 |
Šefčík Jan | 10 | 0 |
Srb Lukáš | 11 | 2 |
Srb ml. Kamil | 3 | 2 |
Tícha Jan | 8 | 1 |