Javorák plus

Superveteránská liga, 2A

podzim 2022

Nejbližší

Nejbližší utkání

ZAK

Nejbližší pískání

P1

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Út 20.9.22 20:45 DEKAN Zelená liška TJ SUP A Javorák plus 2. -
Út 6.9.22 19:30 DEKAN Javorák plus Lucián FC SUP 1. 4:3
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Tučňáci SUP A 2 2 0 0 13:6 4
2. Santa Dominica SUP 1 1 0 0 11:6 2
3. VSK MFF UK Praha SUP 2 1 0 1 7:3 2
4. Lucián FC SUP 2 1 0 1 9:7 2
5. Javorák plus 1 1 0 0 4:3 2
6. Stýbla Ďáblic SUP 1 1 0 0 3:2 2
7. Kickers 1990 ČFC 2 1 0 1 9:12 2
8. Čechie 12° SUP 2 1 0 1 4:8 2
9. Paradentol 1990 SUP 1 0 0 1 3:4 0
10. Bítovská SUP 1 0 0 1 2:3 0
11. Zelená liška TJ SUP A 1 0 0 1 2:5 0
12. Flamengo FC SUP 2 0 0 2 9:17 0

Utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo
Po 3.10.22 19:15 ZAK Čechie 12° SUP Javorák plus 4.
Út 11.10.22 19:00 ZABEH Javorák plus Bítovská SUP 5.
Út 18.10.22 19:15 ZAK Santa Dominica SUP Javorák plus 6.
Út 25.10.22 20:30 ZAK Javorák plus Stýbla Ďáblic SUP 7.
Út 1.11.22 20:45 DEKAN Paradentol 1990 SUP Javorák plus 8.
Po 7.11.22 18:00 ZAK Javorák plus VSK MFF UK Praha SUP 9.
Út 15.11.22 19:15 HRAB1 Kickers 1990 ČFC Javorák plus 10.
Po 21.11.22 19:00 MIKU1 Javorák plus Tučňáci SUP A 3.
Út 29.11.22 19:15 ZAK Javorák plus Flamengo FC SUP 11.
Utkání skupiny

Rozpis pískání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté
Po 10.10.22 19:00 P1 TJ Spoje Praha A Klokan Perón club A   (HL1A)
Po 10.10.22 20:15 P1 Deko G.I.C La Plate de Cünde   (HL1A)
Po 17.10.22 19:00 P1 Les Miserables TJ Spoje Praha A   (HL1A)
Po 17.10.22 20:15 P1 Hoverla Zak Deko   (HL1A)
Po 24.10.22 19:00 P1 Deko Klokan Perón club A   (HL1A)
Po 24.10.22 20:15 P1 Santa Dominica Les Miserables   (HL1A)
Kompletní rozpis pískání Rozpis pískání skupiny

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
6. 9. 22 19:30 DEKAN Javorák plus Lucián FC SUP 1. 4:3 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Skvělé utkání dobrých hráčů. Hráno ve sportovní atmosféře. Blahout
Javorák plus Lucián FC SUP
Zdeněk Krejčí – Robert Cába, Jan Galetka, Matouš Hilar, Jan Holý, Roman Jungwirth, Jan Kropáček, Martin Lančarič, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Tomáš Tominec, Petr Venhauer, Petr Vlasák vs Miloš Zenkl – Martin Davídek, Vladimír Hájek, George Kisugite, Miloš Kraus, Jan Majer, Dalibor Miketa, Čestmír Pavlásek, Alexandr Popescu
Góly Karty Góly Karty
5., 32., 43. Matouš Hilar
54. Robert Cába
50., 55. Čestmír Pavlásek
57. Martin Davídek
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 26. 9. 22, 11:35